2016 m. Rugpjūčio mažyliai

Komentuoti
  1. Utah
    2018.07.17 13:13 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.17 13:13 (prieš 1 mėn.)

Liustra parašė:
    Tokio amziaus vaikai, jei ziuretis psichologines puses, yra labai konservatyvus ir nenori naujoviu, todel ikyriai kist nereikia - suveiks atmetimas. As neutraliai p…

Aha, tas pasakojimas kas ir ko ir kodel veikia o pas mus jei dar susije su technika- tai isvis... sraigtai, varztai, vamzdziai- iskart skaniau

2. Silent
    2018.07.17 13:15 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.17 13:15 (prieš 1 mėn.)

Utah parašė:
    Na del maisto pas mus tokia taisykle- vadas esu as, o ne mazasis, ir ka valgyt sprendziu as, o ne jis jei labai blogai ir nevalgo, ka esu paruosus- ijungiu filmu…

As labai stengiuosi tokia kaip jus nebuti
    Ne visada pavyksta, bet stengiuos!
    Tik mano valgus vaikas
    Bet apie tai, kad valgytu pats tai ne kalbos nera... Pats is maisto (ne uzkandziu) valgo tik brokolius, makaronus, blyniukus, desrele. Visa kita maitinu.. ir zaisliuku virtuvej pilna... jis zaidzia, as maitinu

2
  3. Utah
    2018.07.17 13:55 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.17 13:55 (prieš 1 mėn.)

Silent parašė:

Na cia yra ne apie mane ir ne apie tai, ar jus norit but tokia kaip as ar ne.. jus norit, kad jusu vaikas valgytu ivairesni maista, tai rinksites pati, ko klausyt, o ko ne... o mano poziuris toks- taisykliu ir disciplinos nebuvimas net ir kalbant apie maista veda vaikus i chaosa..

1
  4. skaistepa
    2018.07.17 16:47 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.17 16:47 (prieš 1 mėn.)

Silent parašė:

Pas mus lygiai tas pats! Nors visa laika pasiulau paciam saukteli ar sakute, tai jis tik susinervuoja... varskyte tai bando islaizytu bet tik ne su saukstu, nors smeli tai kuo puikiausiai su saukstu valge! Vakar pasiskundziau kad kiausiniu nevalgo, o siandien dar ir mano dali kiausinienes sukirto

1
  5. Eglučiuku
    2018.07.17 16:48 (prieš 1 mėn.)

Pauliukas :) 4 sav. 2 d.
    Adomukas :)* 1 m. 11 mėn.

2018.07.17 16:48 (prieš 1 mėn.)

skaistepa parašė:
    Pas mus lygiai tas pats! Nors visa laika pasiulau paciam saukteli ar sakute, tai jis tik susinervuoja... varskyte tai bando islaizytu bet tik ne su saukstu, nors sm…

Svarbu, laiku pasiskųsti

6. Silent
    2018.07.17 16:49 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.17 16:49 (prieš 1 mėn.)

skaistepa parašė:
    Pas mus lygiai tas pats! Nors visa laika pasiulau paciam saukteli ar sakute, tai jis tik susinervuoja... varskyte tai bando islaizytu bet tik ne su saukstu, nors sm…

😂😂 va va, smelis pas mus irgi su saukstu puikiai valgomas.
    Kiausinienei irgi buvo kuris laikas NE. Tai kepam kartu! Tada valgo 🤷‍♀️🙉

1
  7. kristuliuuxx
    2018.07.21 13:23 (prieš 4 sav.)

Dominykas 4 m. 3 mėn.
    Arnas 8 m. 2 mėn.

2018.07.21 13:23 (prieš 4 sav.)

Sveikos, kai reikalai su isterijomis, mano panele tokias isterijas kelia, jei ko negauna,ar neleidziama ko negalima, tuoj klykimai kaip pjaunamos. Tik kokia isterijos pradzia is karto saukia kaku( nori i toleta) jau vedi i toleta neina klykia. Einant miegot visad atsiprausiam i toleta ir i lova, buna atsigulus noriu kaku, pasodini ant puodo, padaro, nebelipa lauk verkia, saukia nesileidzia nukeliama, jau su klykimais nuemi nuo podo apsikabinus supi kol nurimsta. Dar vakar pastebejau is tu nervu ji man sau atsistojus i keles varo, i toleta neina ant puodo irgi ne. Gal kam panasiai yra?

8. skaistepa
    2018.07.21 13:35 (prieš 4 sav.)
    2018.07.21 13:35 (prieš 4 sav.)

Laba, pas mus su isterijomis irgi nekazka... ypac zodziu “negalima” negaliu pasakyti nes tuoj pat prades klykti, kartais visai lygioj vietoj pradeda isterikuoti... taip pat neprisileidzia tecio, viska turi daryti tik su manim... aisku buna dienu kai ir maiziau pyksta, bet buna dienu kai visai niekas netinka... ziauriai pavargau ir atrodo kad viskas jau tuoj truks kantrybe, bet vis dar laikausi... tai zodziu nuvedziau as ji parodyti seimos gyd, tai ji mus nusiunte pas neurologa... neurologe paaiskino kad viskas normalu... bet sakau jis buvo auksinis vaikas, su visais draugaudavo, ramus buvo ir taip dabar kardinaliai pasikeite... tai ji sako “ is auksinio vaiko tapo normaliu vaiku?” Ir nusijuoke 🤔 nu nzn ar cia normalu... dar paaiskino kad vaikai labai jaucia artejancius pokycius, tai tipo maniskis jaucia brolio atsiradima, bet as neturiu tokiais jautimais. Jis tikrai dar nieko nesupranta kas tas brolis ir t.t. Dar sake buna vaikams dvieju metu krize kazkokia, bet maniskiui tik rugseji 2... tai zodziu kovojam su jo nuotaikom kaip iseina... ai dar maniskis buvo labai jau priprates prie tel vis filmukus ziureti, tik pamatydavo tel ir griebia ir tu babandyk neduot jam... tai su vyru nutarem nebeduoti visai. Tai dvi sav visai i rankas negauna, bet situacija nepasakyciau kad pagerejo 🙄

1
  9. 2018.07.21 14:21 (prieš 4 sav.)
    2018.07.21 14:21 (prieš 4 sav.)

Terrible twos - pagooglinkit. Cia normalus sveiko vaiko vystymosi etapas, kuris praeina savaime ☺️ Galiu patikint - mes jau perejom tai 😄
    Jie dabar kaip garu puodai - karts nuo karto nulekia dangtis nuo susikaupusiu garu ir vel viskas ok.
    Turi buti aiskios ribos, ko negalima (kas susije su vaiko saugumu, jo paties ir aplinkiniu gerove), kurios yra nepajudinamos.
    O tos “isterijos” arba tiksliau butu tantrumai/frustracijos... sedit salia ir ramiai laukiat, kol issidraskys, jokiu budu nebarat, pasiulot prisiglaust, jei nenori, laukiat toliau. Paprastai nuleide gara, patys ateina prisiglaust - ginkdie neatstumkit, kai nysiramins, paaiskinkit, kodel to ar ano negalima ☺️
    Viskas - daugiau nieko negalit padaryt, kartokit sau, kad ne jusu kalte, ne vaiko kalte - tai toks pats etapas, kaip dantu dygimas.
    Jie fiziskai nepajegus valdyt savo emociju - neissivyscius dar uz tai atsakinga smegenu dalis.
    Zodziu paieskokit info - daug ramiau reaguoji, kai supranti, kas, kaip ir kodel ☺️

6
  10. Eglučiuku
    2018.07.21 14:51 (prieš 4 sav.)

Pauliukas :) 4 sav. 2 d.
    Adomukas :)* 1 m. 11 mėn.

2018.07.21 14:51 (prieš 4 sav.)

kristuliuuxx parašė:
    Sveikos, kai reikalai su isterijomis, mano panele tokias isterijas kelia, jei ko negauna,ar neleidziama ko negalima, tuoj klykimai kaip pjaunamos. Tik kokia isterij…

skaistepa parašė:
    Laba, pas mus su isterijomis irgi nekazka... ypac zodziu “negalima” negaliu pasakyti nes tuoj pat prades klykti, kartais visai lygioj vietoj pradeda isterikuoti... …

Liustra parašė:
    Terrible twos - pagooglinkit. Cia normalus sveiko vaiko vystymosi etapas, kuris praeina savaime ☺️ Galiu patikint - mes jau perejom tai 😄

Žodis žodin viskas atgyventa ir žodis žodin Liustros žodžiuose tiesa nes TTs tikrai yra ir tai tikrai yra normalu. Ir nesvarbu tie du jau yra, suėjo prieš porą mėnesių ar tik bus... laikas kiekvienam svyruoja kaip ir dantys - kas buvo labai taikliai pastebėta

O pokyčius jie jau jaučia puikiai. Mano Adomas 08.23 ir jau keli mėnesiai akivaizdžiai ant vaiko matosi, kad jis supranta artėjančias permainas, mes jam ir aiškinom jis net suprato tą dalį, kad lelia mamos pilve gyvena. Maža lelia. Tai va rytoj per pietus su ta maža lelia grįšime namo... va ten tai bus įdomu

Prie Terrible twos bus dar pirmagimio nukarūnavimo akistata

O su tuo kakū.. čia buvo momentas, kai tai buvo it kerštas. Susipykai ir jau gali žinot, kad primyš kur bet jiems dar vienas dalykas veikia greta visko -kai atsipalaiduoja nuo garų tas dangtis, dažnai ir šlangelės atsipalaiduoja tad net ir už prisisiojimą stenkitės susivaldyti ir nebart. Nes čia dalis tantrumo. Ypač jei TTs prasideda ankstėliau nei tie du metukai sueina...

Deja, tam tiesiog reikia tinkamų reakcijų (ramių, adekvačių kaip Liustra gražiai surašė) ir laiko

1
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras