2016 m. Rugpjūčio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.09.23 20:20 (prieš 3 sav.)

Aureja27 parašė:
    Aš labai negerai jaučiuosi, kažkokia graužatis viduj. Tuo labiau, kad matosi jog mūsų mergaitei nelabai patinka. Didelių verksmų nėra, bet tiesiog matos kad jai nep…

As dvi savaites laikiaus, po dviejų savaičių susirgo ir mane pakirto. Visa sia savaite asarose, pradėjau stipriai dirbti su savim, nes jei ji mane matys tokia tai bus irgi negerai, kazkoks emocinis pliupsnis

2. Vaikutis 6 m. 8 mėn.

2018.09.23 20:33 (prieš 3 sav.)

Mes ejom pirma savaite biski su manim kartu, pora dienu be manes, bet tik iki pietu. Antra savaite apsirgo, nzn gal nuo streso vaikui tempa sukilo, biski nosi paleido. Zodziu palieku su asarom... duodu vaika aukletojai i rankas, nes neina kitaip... bet sake aukletoja viskas ok, apsiramina ir pazaidzia, jeigu reikia ir panesioja
    Kai ateinu paimti,.tai biski patempia lupa, bet net neverkia, pasakoja kazka savo kalba, rodo su pirstukais...
    Man sunku ja matyt verkiancia, todel greit iseinu kad negirdeciau myliu ta vaika be galo, bet zinau kad apsipras ir jai ten patiks, ateis laikas kai nenores iseiti, tiesiog reikia laiko.
    Saves negrauziu, kaip su pirmu vaiku, zinau kad palieku geroje aplinkoje. Su pirmu vaiku labai save grauzdavau, visokiu minciu buvo... ir kad bloga mama esu ir kad vaika per anksti isleidau, kad vaika stresuoju ir tt

1
  3. 2018.09.24 05:04 (prieš 3 sav.)

As, kai pirmaja isleidau, jauciau didele kalte, nes ji buvo tokia naminuke, prisibijojo vaiku ir maciau, kad jai dar ne laikas. Tuo metu atrode, jog nera kitos iseities. O sunu isleidau ramios sirdies,nes jis labai komunikabilus ir tikrai nebuvo ne dienos problemu.

4. 2018.09.24 05:53 (prieš 3 sav.)

Maniske verkia visada kai reikia perduoti aukletojai. Bet uz duru palaukiu kol nurimsta, tai trunka minute ne daugiau ir poto smagiai leidzia laika, nes kai ateinu pasiimti buna laimingas vaikas
    O kaip jums su ligomis? As leidziu saviske nuo rugpjucio 22d. Tai pusantros savaites paejo, poto savaite sirgo. Poto vel paejo pusantros savaites, sestadieni atsikele vel su sloga

5. 2018.09.24 08:13 (prieš 3 sav.)

Jaga parašė:
    Maniske verkia visada kai reikia perduoti aukletojai. Bet uz duru palaukiu kol nurimsta, tai trunka minute ne daugiau ir poto smagiai leidzia laika, nes kai atei…

Na mums kolkas tik pora dienu buvo slogos ir viskas

6. Vaikutis 6 m. 8 mėn.

2018.09.24 08:36 (prieš 3 sav.)

Antra savaite biski suslogavo, tai palaikiau namuose, kad neisisirgtu. Bet taip yra su tais vaikais pirmais metais, kad bus tu slogu ir kosuliuku :/ antrais metais turetu buti geriau. Aisku cia ne visiems galioja, bet man su pirmagimiu taip buvo, mano draugem irgi.

7. 2018.09.24 14:59 (prieš 3 sav.)

Kol kas nesirgo, jau pora men. tuoj bus... Bet bijau tu vesesniu oru. Praeitais metais sirgo daugiau, nors i darzelu nejo, bet praeitais metais orai buvo prasti

8. 2018.09.24 16:20 (prieš 3 sav.)

Paskaiciau ir pagalvojau, jeeetus, kaip gerai, kad dar neisleidau i ta darzeli...
    Stiprybes visoms ir visiems!

1
  9. 2018.09.24 17:06 (prieš 3 sav.)

Silent parašė:
    Paskaiciau ir pagalvojau, jeeetus, kaip gerai, kad dar neisleidau i ta darzeli...

Mes irgi dar siais metais namuose😀

10. Kajus 9 m. 10 mėn.

2018.09.24 18:44 (prieš 3 sav.)

Keli patarimai dėl adaptacijos
    Bet pirmiausia mamukai turite susitvarkyti su savo emocijomis. Sėkmės!!!

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
13,00 €
98 | 2.5 - 3 m.
15,00 €
62 | 1-3 mėn.
40,00 €
158 | 12 - 13 m.