2016 m. Rugpjūčio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.12.05 13:52 (prieš 1 sav.)

Maniskis yra ikandes mergaitei, anksciau is vis labai kandziojosi, dabar tik aprimo. Kandziojasi, kai kas nepatinka ir jau patikekit niekas to nemokem - nei kandziotis, nei mustis. Ir tikrai sudrausminame, kodel taip yra nezinau, nes pirmoji nieko panasaus nedare. Manau, kad tieisiog smarkesnis budas. Aisku, labai nemalonu, nefaina, bet as nezinau, ka reiketu daryti, jei aukletoja del to noretu rimtai pasikalbeti...

2. Jokūbas 3 mėn. 2 sav.
    Jonas Gabrielius 2 m. 3 mėn.

2018.12.05 22:03 (prieš 1 sav.)

O yra dar kuriu nesakytu mama? 🤔 teti pasako tai jau nuo senai, o i mane kreipiasi neteti... as jam sakau, kad sakyk mama o jis tada TUUU... 🤦🏼‍♀️

1
  3. 2018.12.05 23:50 (prieš 1 sav.)

Pavėjui parašė:
    As del musu darzelio dziaugiuosi, bet ir vaikas mano ramus, aukletojoms kaip dovanele. Du kartus buvo maniskiui “grupiokas” ikandes - i ranka ir i uzpakali! Tai auk…

Mano irgi nekalba daug tik eseniai pradejo kartoti zodzius tai labai dziaugiuosi, turim pusesere dviem savaitem jaunesne tai labai daug zodziu aiskiai ir graziai taria bet turim ir metais vyresniu vaiku kurie neaiskai kalba tai nebesijaudinu perdaug po biski prades kalbet paskui nebeuzciaupsim

4. 2018.12.05 23:52 (prieš 1 sav.)

skaistepa parašė:
    O yra dar kuriu nesakytu mama? 🤔 teti pasako tai jau nuo senai, o i mane kreipiasi neteti... as jam sakau, kad sakyk mama o jis tada TUUU... 🤦🏼‍♀️

Maniskis teti nesako tik mama nors kai buvo kokiu metuku tai varydavo tetete... besustojimo

1
  5. 2018.12.06 00:41 (prieš 1 sav.)

skaistepa parašė:

Manau, kad erzina tave ir, kad jau greit išgirsi, ko tavo ausys trokšta ;)
    Maniškis mama pradėjo sakyti 1.9 , bet tada buvo užėjęs jam toks periodas, kada jei kas paklausdavo, kur mama tai parodydavo. O jei aš paklausdavau, kas čia, rodydama į save tai ko tik neišgirdau - "baba, tėtė, teta" ir visa tai lydėdavo prunkštimas . Taip kelias savaites tyčiojosi ir tada vieną dieną pribėgęs apsikabino ir pasakė - "mano mama". Ir viskas, nuo tos dienos buvau mama kelis mėnesius , dabar gi esu mamytė ("mami")

Bet tas "neteti" kaip gerai skamba

3
  6. Dominykas :) 6 m. 4 mėn.

2018.12.07 09:46 (prieš 1 sav.)

My Life parašė:
    Šiaip įdomu, nes manasis paskutiniu metu kokias masineles taip padelioja, prsdejom lankyti logopedes užsiėmimus. Nes daugiau savo kalba sneka

Turiu pusseserę kurios mergytei jau 3 metukai ir ji nekalba, tiksliau pasako tik kelis žodžius, ji taip pat nerimavo, bet lankėsi pas daktarus tai ją nuramino, sakė kad pradės šnekėti savo laiku, mano sunus irgi ilgai nekalbėjo normaliai,bet mes tuo metu gyvenome Norvegijoje,jis lankė Norvegišką darželį tai ten daktarai sakė kad taip gali buti nes jis girdi keles kalbas, ir jam sunku pradėti kalbėti, bet pradėjo ir kalba dabar gerai 😊 O va dukrai dabar 2 metukai ir 4 mėnesiai ir kalba neužsičiaupdama ☺️
    O dėl žaisliukų dėliojimo, tai maniškė nedėlioja,o sesers dukrytė (amžius taspats) mėgsta taip dėlioti, tai dėžutes tai dar kanors 😊

7. 2018.12.08 20:12 (prieš 1 sav.)

Snaige1 parašė:
    Turiu pusseserę kurios mergytei jau 3 metukai ir ji nekalba, tiksliau pasako tik kelis žodžius, ji taip pat nerimavo, bet lankėsi pas daktarus tai ją nuramino, sakė…

Maniskis irgi rikiuoja i eile zaislus ir ivairius daiktus. Labai juokinga, kai taiso, kad butu lygiai Bet ir siaip daikta daznai nenumeta, bet padeda ir “patvarko”, kad gerai stovetu, pakreipia ar pan. turi savo kazkokia tvarka ;)

1
  8. Austėja 7 m. 3 mėn.

2018.12.08 22:25 (prieš 1 sav.)

Mano sūnus pastebėjau aplink save žaislus mėgsta susidėti, didesniais kaip staliukas, kėdė ir apsitveria, taip keista atrodo jo mažytė erdvė. Čia psichologiniai dalykai daugiau. Darželyj sako toks ramus, geras vaikas, kaip jo nebūtų, nors šiaip tikrai jis labai geras vaikas, nenoriu prisikalbėti, bet visad galvodavau, kad visi berniukai pramuštgalviai ir man truputį norisi, jog jis labiau už save pakovotų darže ir kad drąsesnis būtų. O kalbėt tai daug pradėjo, per porą mėn. pvz. ateina man ir sako: tetis dave sucių '(sulčių), rugscių (rūgščių). Viską kartoja taip kaip moka, jokių lelliukiškų žodžių., pvz kaip dukra vaikus lelem vadino iki 4 metų, jis konkrečiai įvardija-berniukas ar mergaitė.

3
  9. 2018.12.10 16:09 (prieš 6 d.)

Pavėjui parašė:
    As del musu darzelio dziaugiuosi, bet ir vaikas mano ramus, aukletojoms kaip dovanele. Du kartus buvo maniskiui “grupiokas” ikandes - i ranka ir i uzpakali! Tai auk…

O privatu ar valstybini lankot?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras