2016 m. Rugsėjinukai

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.12 15:52 (prieš 9 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Brolio, Lietuvoje Sutapimas pernai balandŽio 22 d buvom liudininkai, šiemet busim 20 dieną, sakiau reikes perduot draugams, kad 21 laisva grafike o kaip smagu,…

mes zinok ir va turejo rugpjuti but liudininkai ir siemet vel tas pats rugpjuti liudininkai... cha... tikiuos jau pskutines vestuves

2. 8 m. 3 mėn.

2018.01.12 17:31 (prieš 9 mėn.)

mūsųkalba: niam niam, bum, pupu (mp), dg-dg (arkliukas), pam-pam (pampersas), gu-gu (gerti), nėa (nėra), dėdė, tete, mama, sese, kmb-kmb (muilas), ku-ku, lia-lia (kai groja), ši-ši (sviesa), a-a-a (miegučio), KAA! (karšta), džia-džia (peilis). Pasako poros žodžiu sakinius: sese nėa, pam-pam bum, ir pan.

1
  3. 2018.01.12 17:43 (prieš 9 mėn.)

Ziviliuk parašė:
    mūsųkalba: niam niam, bum, pupu (mp), dg-dg (arkliukas), pam-pam (pampersas), gu-gu (gerti), nėa (nėra), dėdė, tete, mama, sese, kmb-kmb (muilas), ku-ku, lia-lia (k…

Kaip saunu ir smagu kai jau tiek kalba

4. William Benedict 6 m. 9 mėn.

2018.01.12 17:48 (prieš 9 mėn.)

Oj Mano irgi savo kalba sneka , jau mama daddy visi vaikai manau senai pasako , tai nieko nenustebunau ,. Ir ati ( aciu ) visada graziai zino kur kada panaudot Bet daugiau tai nieko suprantamo jaudintis neverta tikrai dar

1
  5. 2018.01.12 18:13 (prieš 9 mėn.)

Ziviliuk parašė:
    mūsųkalba: niam niam, bum, pupu (mp), dg-dg (arkliukas), pam-pam (pampersas), gu-gu (gerti), nėa (nėra), dėdė, tete, mama, sese, kmb-kmb (muilas), ku-ku, lia-lia (k…

Ir mes kazka panasaus:mama,ba ba,te te te,ga ga,kre kre,kriu kriu,au...miau...ate (sako,rodo),me me,tas meme:)tai ozka,bet pradejo tai pat ir mama:)saukti mekendamas :),dabar naujas tai ne ne ne (nes eina prie tv ir ji liecia,tai sakom ne ne ne:),ismoko...arklys tai liezuviu caksi,geles uosto ir pan.
    Daugiau zino nei pliurpia:)...

6. 2018.01.12 18:34 (prieš 9 mėn.)

Mano tai daug kažkokiu žodžiu sako bet kad Kaska sietu su daiktais nepastebiu , net nesako mama ar tetis , sako mamama arba tetis bet kaži ar zino ką reiškia :/ nors kai sakau eik pas teti tai eina na Nzn daug garsu žodžiu bet nieko nesuprantu o kad pasakoja įsijautęs , dažnai sako papas kaži ką turi omeny

7. 2018.01.12 18:49 (prieš 9 mėn.)

Pas mus tai nemazai tokiu pavieniu zodziu sako pati. Pvz mama, tete, baba, kate, ciuce, kaka, sninga, lialia, lyja. bet suprast tai tikrai supranta labai daug, atnesa ir batukus kai paprasau ir siaip visko. Lb dziugina taip

8. 2018.01.12 20:43 (prieš 9 mėn.)

AgneHill parašė:
    As manau , kad čia vien genai ir maistines medžiagos nieko bendro neturi su plaukų ilgiu ir veislumu nes tokiu atveju pas ją kudlos jau geros butų ,. Ji gi …

tavo tiesa, veja as cia suskeliau

emma12 parašė:
    Ar yra tokiu kurių vaikai dar nepasako aiškaus žodžio ? Na manasis ziuri į akis Kaska burbuliuoja , pasakoja , o aš nei velnio nesuprantu , galva tik linguoju s…

Nepergyventi, paskaityk apie raida kada turėtų ka ir kiek pasakyti manoji pasako kelis zodzius aiškiai, bet daugiausiai vis tiek savo kalba burba. Suprast supranta ir kartais galvoju ar atspėjo ar suprato...pvz pasakiau uzklok lelyte, užklojo, o toki zodi kaip uzklok daznai nenaudoju ir tik karta uzklojau pati lelyte gudrus jie velniukai

9. William Benedict 6 m. 9 mėn.

2018.01.12 23:00 (prieš 9 mėn.)

O man Kartais atrodo , Kad maniske ne tik Kad nieko nesupranta , Bet dar ir I savo varda nereaguoja Nu nors kai jau Sakau einam rankytes plaut , tai pitlina I vonia ...Bet siaip pastebejau kiti bendaamzjai kur Kas gudresni . Is kitos puses, ji gal ignoruoja mane daznai ,. Nes kaip gali vardo nezinot? Man tik batus savo nesa : ati ati . Jau taip patinka batus nesiot , Kad ir po namus nori su jais ,numaunu nuo kojų , tai baisi isterija , ant žemės parkritus raitos

10. 2018.01.12 23:35 (prieš 9 mėn.)

AgneHill parašė:
    O man Kartais atrodo , Kad maniske ne tik Kad nieko nesupranta , Bet dar ir I savo varda nereaguoja Nu nors kai jau Sakau einam rankytes plaut , tai pitlina…

Man ir kartais atrodo kad nereaguoja , bet tuomet buna dažniausiai užsiėmęs ar kaskuom susidomėjęs , palei kitus vaikus irgi atrodo netoks gudrus , žinau mergaite pas latvius kuri vienerių metuku snekejo sakiniais aišku svepluodama bet akys man ant kaktos išlipo , kaip ji viską aiskiai sako , Beabejo čia vienetai o kas su batais tai maniskio šiuo metu geriausi žaislai ai dar ir mano kosmetines , atneša padeda ant keliu tipo atidaryk o poto po visus namus mano makiažo sepetukai eina geriausiai supranta kai paprašau buckio , arba duodu užkandžių tai neša tėčiui atidaryt , duoda penkis paprašius, na ir Seip daug supranta bet kad šnekėt savo varo ir viskas .

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras