2016 m. Rugsėjinukai

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2018.02.22 12:58 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.22 12:58 (prieš 4 mėn.)

Eva_ parašė:
    Delioniu pati nesudeda, bet bando. Ypac bando sudeliot medine vezliuko delione, ten dideles detales.

:)Gal kazkas panasaus?Fotelis?
    Mums jis tarnauja naktimis kaip tvorele-"bordiuras":)kojugalyje labiausiai,miegam ant grindu,ciuzinio.Tai vakare prasideda pats kvailiojimo metas:),"lenda prie Elziu,"priekabiauja":D,uosto geleles ir duodasi su tuo foteliu isneria,suneria-suneriu,toks busido:).Buna,kad pati luztu-norisi miego,o jam dar pasikuisti,tai siek tiek tas fotelis per nakti apsaugai pas mumis labiau

2. Eva_
    2018.02.22 19:30 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.22 19:30 (prieš 4 mėn.)

girgir parašė:
    :)Gal kazkas panasaus?Fotelis?
    Mums jis tarnauja naktimis kaip tvorele-"bordiuras":)kojugalyje labiausiai,miegam …

Musu tokia maza sofute, visa minkstute nes parolonine fotkint turiu slaptai, nes kitaip atima telefona

1
  3. ramtom
    2018.02.22 19:48 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.22 19:48 (prieš 4 mėn.)

AgneHill parašė:
    O maniskei patinka rekt klykt reikalaut viska metyt ir isvis nezinau prie ko tas jos judrumas prives: ar mus prie skyrybu ar Kas cia gero bus su ja / is jos . Eilin…

Sunku net ka patarti
    Bet esu maciusi panasaus elgesio vaiku(dirbau privaciame darzelyje...tai ten ojojoj kokiu atvesdavo).....galbut reiketu paieskoti budu kaip bent kazkiek pakeisti Olivios elgesi kaikuriose situacijose?literaturoj?vaiku psichologu?(dtauge toj srity tai as daznai jos klausiu kaip vienoj ar kitoj situacijoj tureciau elgtis?)
    Manau kad su kiekvienu vaiku eina susitarti tik reikia rasti tinkama buda.....
    O gal jau viska isbandet?....
    Ir aisku kantrybes ir dar karta kamtrybes ......vienaip ar kitaip ji uzaugs

2
  4. AgneHill
    2018.02.22 20:35 (prieš 4 mėn.)

William Benedict 6 m. 5 mėn.

2018.02.22 20:35 (prieš 4 mėn.)

ramtom parašė:
    Sunku net ka patarti
    Bet esu maciusi panasaus elgesio vaiku(dirbau privaciame darzelyje...tai ten ojojo…

Tame ir reikalas, Kad su pusantru metu vaiku nei susitart , nei paaiskint nei bandyt papirkt,...Juk ji dar nei bum bum . As , aisku ,pykčio minute gal ir pavaizdavau savo vaiką , kaip monstrą ;) nu nėra ten taip viskas blogai , tiesiog kai reikia važiuot kur , pasėdėt nors 15min prie stalo ramiai - be šansu !!! O mes aktyvi šeima, ir ten ir ten lekiam , namie sedet ne mums , todėl toks nelankstus vaikas kelia pykčius tarp manęs ir vyro , Nu niekur negalim ! Vezime nesedi , auto kedutej sedi minimaliai ( pvz siandien is Londono 4 val kelione namo buvo , tai ji puse laiko praleido net ne keduteje ,. O ta kur keduteje ,. Tai su birbimu nuolatiniu , duodu ir ta ir ana -viska meta !) Nu o jau valgyt tai valgo gerai namuose , bet jau viesoj vietoj as nzn kas jai yra , gal aplinka blaško ? Gal per daug visko ? Drąskos rekia viską meto ir tiltelį jau daro toj kėdutej o parejo vyras su ja i kambarį ryte , tai baisiusiai alkana gi Per tases eit pradėjo am am šaukdama , davė bananą tai surijo ir dar nuo keksiuko is šiukšlines popieriuką išsitraukė ir susigrūdo burnon taip pasimegaudama ,,,, mmmmmm mamam mmmm”.

2
  5. AgneHill
    2018.02.22 20:38 (prieš 4 mėn.)

2018.02.22 20:38 (prieš 4 mėn.)

velniūkštė mano

4
  6. emma12
    2018.02.22 21:05 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.22 21:05 (prieš 4 mėn.)

O man atrodo kad viska tie vaikai supranta tik apsimeta kad nesupranta , manipuliuoti puikiai tokio amžiaus vaikai moka pastebiu kaip manasis bando manipuliuoti manimi. Bet jis tik pradeda zysti ar apsimeta kad verkia tai dėmesio nesulaukia iš manes . Pasakau kad negalima tai jis net zysti bijo , patempia lūpas žiūri į akis aišku bando dar daryt savo bet dar kart pasakius negalima praeina noras. Mano gal lengvesnio charakterio bet manau kad visus vaikus galima palenkti . Na o jai jau neina tai stiprybės tik

1
  7. Agne_Ker
    2018.02.22 21:54 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.22 21:54 (prieš 4 mėn.)

AgneHill parašė:
    Tame ir reikalas, Kad su pusantru metu vaiku nei susitart , nei paaiskint nei bandyt papirkt,...Juk ji dar nei bum bum . As , aisku ,pykčio minute gal ir pavaizdava…

Amelia auto kėdutėje nekenčia sėdėti, net 20 min kelionė apkarsta iki negalėjimo, vežimas seniai kampe padėtas, viešojoje vietoje pavalgo viskas ok, bet max 30 min pasedi ir jai reikia eiti ką nors veikti, daryti, žiūrėti, tai apart rėkimo, draskymosi, joa, sunku su tokiais aktyviais vaikais važiavom pirmadieni apsipirkti tai eilinį kartą vyras bambejo kad kitą kartą aš viena važiuosiu beje jam trūko kantrybė, o per 10 metų jam tik antrą kartą trūksta kantrybė, ir jis nupirko petnesas Ameliai tai panelė lauke ir parduotuvėje vaikšto su petnešomis, nes neįmanoma sugaudyti

8. emma12
    2018.02.22 22:11 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.22 22:11 (prieš 4 mėn.)

Kaip suprast petnešos , tos kur kelnės prilaiko ? manasis irgi bėga tik padėk ant žemės , laikyt už rankos neleidžia , su kita ranka bando mano ranka patraukt. Nesenai parke nuo kalniuko tiesiai į upelį pasileido , spėjau sugauti. Tai kas tos petnešos ? Gal ir manajam padėtu ?

9. emma12
    2018.02.22 22:13 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.22 22:13 (prieš 4 mėn.)

Dažniausiai tai aš bambu ant vyro kad kita kart jis vienas važiuos apsipirkti o jis visa laika nori kartu , nesugaudau aš jo parduotuvei , gerai kad garsei savo kalba šneka , toli nenubėgtu

10. AgneHill
    2018.02.22 22:48 (prieš 4 mėn.)

2018.02.22 22:48 (prieš 4 mėn.)

emma12 parašė:
    O man atrodo kad viska tie vaikai supranta tik apsimeta kad nesupranta , manipuliuoti puikiai tokio amžiaus vaikai moka pastebiu kaip manasis bando manipuliuoti …

Supratimas dar ne toks , kokiu as jai galiu pasakyt ; ,, mieloji , jeigu tu nenori valgyt - nevalgyk ,. Tik pasedek ramiai ir leisk visiems kitiems pavalgyt o tada eisim kur tik tu nori “ ;) taip kad nieko jai nepaaiškinsi dar

emma12 parašė:
    Kaip suprast petnešos , tos kur kelnės prilaiko ? manasis irgi bėga tik padėk ant žemės , laikyt už rankos neleidžia , su kita ranka bando mano ranka patraukt. N…

As nupirkau kuprinyte su pavadėliu , beje , sūnui kažkada Palanagoje toki dalyką panaudojau, kas antras tamsuolis pakomentavo , kad vaikas - ne šuo . Bet įskaudino tada mane tokie komentarai, po to laiko niekada nenaudojau išvis i labdara atidaviau ,.., o va dabar vėl nupirkau ir žinot ką ? Dzin man tie tamsuoliai , vaiko saugumas - pirmoj vietoj , ypač , kai vaikas toks judrus

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras