2016 m. Rugsėjinukai

Komentuoti
  1. emma12
    2018.04.20 20:43 (prieš 5 mėn.)
    2018.04.20 20:43 (prieš 5 mėn.)

Oi tie šių laikų vaikai ko jie tik neturi. Aš turėjau viena medini ežiuką tampoma už virvutės kai buvau dvieju metų ir tai laiminga buvau o dabar nežinau net ka nupirkt kas patiktu. Namelis su kamuoliukais dviem dienoms džiaugsmas , į baseina visai nenorėjo eit , čiuožynė dar dar . Irgi nesugalvoju kokį čia įdomesni nupirkt kad būtų užsiėmęs ir leistu man savo darbais užsiimt. O dabar net pasedėt negaliu koju užsikėlus. Ateina , nukelia kojas , pasiema ranka ir reikia bėgt su juo. Mačiau kaškas parduoda akinius kompiuterinius tr brangius už 300 kur atsistoji ir virtualiai matai , na kaška tokio , tai parduoda nes jų 10 metų vaikui nepatiko nepatiko ! Taip ir likau nesupratus , man tokį kas vaikystėje būtų nupirkę bučiau visus metus prirakinta prie žaidimų. Sakiau ir manasis jau per daug turi žaislų. Reikia pradėt slėpti , paskui kai perdaug turės ir nevertins ką turi .

2. Dovile SB
    2018.04.21 04:36 (prieš 5 mėn.)
    2018.04.21 04:36 (prieš 5 mėn.)

emma12 parašė:
    Oi tie šių laikų vaikai ko jie tik neturi. Aš turėjau viena medini ežiuką tampoma už virvutės kai buvau dvieju metų ir tai laiminga buvau o dabar nežinau net …

Maniskiui ziauriai patinka elektromobilis. Beda ta, kad reikia begt is paskos, nes tik gaza spaudzia, o vairuot pamirsta

3. AgneHill
    2018.04.21 05:40 (prieš 5 mėn.)

Olivia 2 m. 1 sav.
    William Benedict 6 m. 7 mėn.

2018.04.21 05:40 (prieš 5 mėn.)

Dovile SB parašė:
    Maniskiui ziauriai patinka elektromobilis. Beda ta, kad reikia begt is paskos, nes tik gaza spaudzia, o vairuot pamirsta

Mes sūnui antrojo gimtadienio proga toki dovanojom , tai oj dar net ir tada Ilgai negalejo atkirst sistemos ,. Vien tik Gaza spausdavo tai poto isaugo ir padejom i garaza mes ta masina , visai pamirsus buvau , priminet ;))

4. Dovile SB
    2018.04.21 06:08 (prieš 5 mėn.)
    2018.04.21 06:08 (prieš 5 mėn.)

AgneHill parašė:
    Mes sūnui antrojo gimtadienio proga toki dovanojom , tai oj dar net ir tada Ilgai negalejo atkirst sistemos ,. Vien tik Gaza spausdavo tai poto isaugo ir padejom…

Ten pusseseres, gavo 3iojo gimtadienio proga. Tai jau gerai sekesi vairuot bet tai patinka maniskiui ne tas zodis. Tik atvykstam I kaima, zino kur ivarytas, iskart lekia..

5. AgneHill
    2018.04.21 06:25 (prieš 5 mėn.)

Olivia 2 m. 1 sav.

2018.04.21 06:25 (prieš 5 mėn.)

Dovile SB parašė:
    Ten pusseseres, gavo 3iojo gimtadienio proga. Tai jau gerai sekesi vairuot bet tai patinka maniskiui ne tas zodis. Tik atvykstam I kaima, zino kur ivarytas, iska…

Berniukai išvis atrodo apsėsti būna ratais ir viskuo , kas sukasi ! :)) maniškis galėdavo atsigulęs ant žemės tiesiog pirmyn atgal stumdyt mašinėlę ir stebėti ratų sukimąsi tai aš jį vandindavau Koste ( tuo iš MMG ) haha . O elektrine masina tai jėga tikrai !

6. AgneHill
    2018.04.21 06:34 (prieš 5 mėn.)

Olivia 2 m. 1 sav.

2018.04.21 06:34 (prieš 5 mėn.)

Na kà, mergyyynos , prasideda musu didysis kraustymasis siandien , jei nutriksiu keliom dienom nuo ryšio - žinokit , Kad nerandu išėjimo tarp dėžiû ir maišû . O Dievai, padekit man ! Aj dar vaikus dabar baladot 40min nuo namų pas draugę, nors uosviene 5min nuo mūsų ir net nepasisiule padėt vaikus paziuret tai jau kai pati neiskentus paprasiau, tai pasake , kad vyresnelį gali pasiimt dienai pas save , įsivaizduojat ? Pasiutau , aisku to neparodžiau ( stengiuosi išlikti mandagi dėl vyro savo ) , bet pasakiau taktiškai, kad vyresnio saugot man net nereiki , jis savarankiškas ir apskritai paklusnus vaikas , man Olivia yra vargas , baldus gi nesios zmones, prachadnoj dver bus visa diena. Sakiau arba abu vaikus arba nei vieno , tai ji apsimete , Kad to pokalbio net nebuvo . Blemba blemba kaip ima pyktis, jaučiu , kad mano Olivyte nelabai mylima yra , daug zenklu tikrai ... gaila ir negaliu suprast KODEL .
    Zodziu geros dienos jums visoms

7. Agne_Ker
    2018.04.21 13:49 (prieš 5 mėn.)
    2018.04.21 13:49 (prieš 5 mėn.)

AgneHill parašė:
    Berniukai išvis atrodo apsėsti būna ratais ir viskuo , kas sukasi ! :)) maniškis galėdavo atsigulęs ant žemės tiesiog pirmyn atgal stumdyt mašinėlę ir stebėti ratų …

Mano Amelia pamišusi dėl mašinų ir visko kas juda bei važiuoja

1
  8. Eva_
    2018.04.22 09:58 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.22 09:58 (prieš 4 mėn.)

Gal kas nors is jusu yra keliave atostogu su tokio amziaus pypliais? Kaip su puodo reikalais susitvarket? Kaip lauko baseinuose? Naudojot pampersus atsparius vandeniui?

9. AgneHill
    2018.04.22 10:12 (prieš 4 mėn.)

Olivia 2 m. 1 sav.

2018.04.22 10:12 (prieš 4 mėn.)

Eva_ parašė:
    Gal kas nors is jusu yra keliave atostogu su tokio amziaus pypliais? Kaip su puodo reikalais susitvarket? Kaip lauko baseinuose? Naudojot pampersus atsparius vanden…

Baseine pampis MUST HAVE, be klausimų nebent vaikas jau pats pilnai pasiprašo puodo ? Ir tai , jie dažnai užsimiršta , kai labai įsismagina ...

10. Eva_
    2018.04.22 10:47 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.22 10:47 (prieš 4 mėn.)

AgneHill parašė:
    Baseine pampis MUST HAVE, be klausimų nebent vaikas jau pats pilnai pasiprašo puodo ? Ir tai , jie dažnai užsimiršta , kai labai įsismagina ...

Dar nesipraso. Kazkaip niekad neatkreipdavau kaip vaikai atrodydavo.. o prie juros kaip manot? Noris pravedint jos siknute ;D reikes ieskot is kur nusipirkt, nes net maudymuka kol suradau... skrybelyciu is viso neradau

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
4,00 €
74 | 6-9 mėn.
14,00 €
80 | 9-15 mėn.
1,50 €
80 | 9-15 mėn.