2016 m. Rugsėjinukai

Komentuoti
  1. 2018.05.26 19:51 (prieš 4 mėn.)

AgneHill parašė:
    Yra įdomių žmonių vistik Aj bet as dabar laiminga , nes Olivia labai myli savo childminder , Lekia viradama pas ja ir visada man ate ate pamojuoja , man kaip i…

O taip, esam pakeitę auklę, tai is pradžių aišku buvo kad nenorėjo pasilikti, o dabar isuku į jos kiemą, Amelia jau šaukia ir ploja, iškėlus bėgom lekia, o kai atvažiuoju pasiimti, slepiasi po batutu arba rekiancia is batuto issiimu būna ne viena, su dar 1-2, kartą ir visais 4 vaikais, tai laiminga iki negalėjimo o auklė juokiasi, kad pati mažiausia, bet daugiausiai visko nuveikia ir suspėja, dickiai paskui nespėja, nes baisiai aktyvi sakė jei būtų berniukas nesistebetu, bet seniai nematė tokios mergaitės. Tai aš irgi džiaugiuosi, kad gerai praleidžia laiką :))

2. 2018.05.26 20:07 (prieš 4 mėn.)

O aš kažkaip niekad nesukau galvos dėl senelių ar pan. Nes dar nei karto nėra reikėję vaiką palikti, išskyrus jei man reikia kažkur nulėkti, tai vyras su vaiku pabūna. Kadangi su vyru iki vaiko gimimo pragyvenom 10 metų, tai jau spėjom tiek visur atsilakstyti, kad mums geriausias ir prasmingiausias laikas yra būnant visiems kartu... Gal kažkas sakys, kad taip nebūna ir nesąmonė, bet pas mus tikrai taip yra.

Aišku teks sūnų palikti seneliams, kai man teks važiuot gimdyti, tai iki to laiko reikės po truputį pratinti pradėti. Bet bendrai tariant, tai toks anūkas seneliams yra idealus - jokio darbo, vien malonumas

3. 2018.05.26 20:23 (prieš 4 mėn.)

Sofia2 parašė:
    O aš kažkaip niekad nesukau galvos dėl senelių ar pan. Nes dar nei karto nėra reikėję vaiką palikti, išskyrus jei man reikia kažkur nulėkti, tai vyras su vaiku pabū…

Mes iki vaiko pragyvenom 8 metus, bet ištrūkti visada norėsiu as is tų, kur kad ir kaip mylėčiau vaiką ir vyrą, bet kartais paplepėti su draugėmis ar su vyru dviese kur nors išeiti neatsisakysiu tuo labiau kad drauges pačios paciausios Lt ir čia būnant niekur neinam dviese tai pasitaikius progai neatsisakysiu

4. 2018.05.26 23:18 (prieš 4 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Mes iki vaiko pragyvenom 8 metus, bet ištrūkti visada norėsiu as is tų, kur kad ir kaip mylėčiau vaiką ir vyrą, bet kartais paplepėti su draugėmis ar su vyru dvi…

Su draugėm ir aš išlekiu, tik tada vyras su vaiku būna. O aš TIKRAI niekam nesakau, kad kažkam reikia gyventi kaip, kad mes gyvenam, tiesiog pasakiau kokia situacija pas mus. Aš manau, kad kiekviena šeima elgiasi taip, kaip jiems geriausia ir tai yra tikrai geriausias sprendimas

5. 2018.05.27 05:24 (prieš 4 mėn.)

:), manau, kad kokių samarietišku - idialiu močiūčių sunku būtų rasti, jos "skirstomos" autoritarinės, "atsilupusios"- atsipūtusios-ne mano daržas nemano pupos ir super močiūtės pats tas viduriukas :).
    Turiu aš močiūtę, maniškį popiną, myli, bet kada galiu pasikliauti ir patikėti, kaip antruoju savo pirštu, bet ir per daug "šokdina", ir nuo "pirstelėjimo" dreba, tai tai pat ne rojus toks...

Ar kieno nors vaikai įsivelia į plaukus, įsitveria ir rauna plaukus ir džiaugiasi kuokštą išpešęs,
    ar nesikandžioja, nežinau, užbanguoja ir kanda, kartu žaisdamas taip, bet aš sakau, kad skauda ir pan. o jam dar labiau akis blizga kokia zbitką krėsti. :)Vaikas sukramtis mamą.

6. William Benedict 6 m. 8 mėn.

2018.05.27 06:59 (prieš 4 mėn.)

Sofia2 parašė:
    O aš kažkaip niekad nesukau galvos dėl senelių ar pan. Nes dar nei karto nėra reikėję vaiką palikti, išskyrus jei man reikia kažkur nulėkti, tai vyras su vaiku pabū…

Tai gerai jums , kad nereikia pagalbos su vaiku , man tai dirbti reikia , tad tenka ir galva sukt , kur tuos vaikus dėt

7. 2018.05.27 06:59 (prieš 4 mėn.)

Sofia2 parašė:
    Su draugėm ir aš išlekiu, tik tada vyras su vaiku būna. O aš TIKRAI niekam nesakau, kad kažkam reikia gyventi kaip, kad mes gyvenam, tiesiog pasakiau kokia situacij…

Tai juk aš nesakiau, kad jūsų situacija bloga ir kad taip gyvent negerai ;) Mes irgi visą laisvalaikį leidžiam kartu visi 3, bet retkarčiais ištrūkti yra super, bent mums

8. 2018.05.27 07:03 (prieš 4 mėn.)

AgneHill parašė:
    Tai gerai jums , kad nereikia pagalbos su vaiku , man tai dirbti reikia , tad tenka ir galva sukt , kur tuos vaikus dėt

Vava, o dar kai darželis tooooooli, tai teks sukti galvą dar gerus 1.5 metų... Nors reikia tikėtis priims nuo 3 vyras sakė pasiilgo tu dienų kai namuose buvau o dabar kai pakaitomis vaiką auginti ir namai ir darbai... Beje Oliviai mokykla irgi nusikelia metais vėliau ar ji dar spėja?

9. William Benedict 6 m. 8 mėn.

2018.05.27 11:00 (prieš 4 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Vava, o dar kai darželis tooooooli, tai teks sukti galvą dar gerus 1.5 metų... Nors reikia tikėtis priims nuo 3 vyras sakė pasiilgo tu dienų kai namuose buvau :D…

Nusikelia metams žiauriai negerai

10. 2018.05.30 10:36 (prieš 4 mėn.)

yazmin parašė:
    Mamos, kuo tepat/esat tepusios sausą vaikų odelę? Jau keli mėnesiai mažiaus kojos labai suskirdusios, kokosų aliejus nepadeda, tai gal kokių veiksmingų ir neprikvep…

Essex lb gerai drekina. Ir nesuper brangus - 5eu. Tepdavau kai dermatitas buvo vaikui. Bet pas pacia nagai tada ant ranku lb stiprus augo nuo to tepalo 😅

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras