2016 m. Rugsėjinukai

Komentuoti
  1. 2019.01.12 17:12 (prieš 5 d.)

Dovi_9 parašė:
    Būtent dėl to iš Klaipėdos parsikraustėm į gimtąjį miestą Skuodą Čia mano tėvai, sesuo ir brolis su šeimomis, beveik visa giminė net tetos siūlosi pagelbėti a…

Tai jei taip nori visi padėti, tai tikrai neprapulsit nes va aš tai namie su abiem vaikais būnu, o vyras daebo dienom dirba labai daug, grįžta apie 21 val, šiaip tikrai sunku, bet aš dar kolkas gyva 😂

2. 2019.01.12 17:38 (prieš 4 d.)

Sofia2 parašė:
    Tai jei taip nori visi padėti, tai tikrai neprapulsit nes va aš tai namie su abiem vaikais būnu, o vyras daebo dienom dirba labai daug, grįžta apie 21 val, šiaip…

Man kolkas psichologiškai sunku apsiprasti su mintimi.. bet vėliau, gal dar sunkiau būtų buvę, nes vaikas tampa vis savarankiškesnis, pats irgi atrodo jau įsivažiuoji į kitą ritmą, kad jau nebesinori vėl visko iš pradžių susitvarkysim kaip nors, o ir rugsėjinukė bus jau 3 metukų kaip jūsų pirmas vaikutis reaguoja į naujagimį?

3. 2019.01.12 17:50 (prieš 4 d.)

Dovi_9 parašė:
    Man kolkas psichologiškai sunku apsiprasti su mintimi.. bet vėliau, gal dar sunkiau būtų buvę, nes vaikas tampa vis savarankiškesnis, pats irgi atrodo jau įsivaž…

Mes tai taip planavom, iš karto po vpa, sekančią dieną į dekretą su antru išėjau na o reagavo pavydžiai, nors daug su tuo dirbau, kad kuo mažiau pajaustų kad kažkas pasikeitė labai, tačiau.... Labai nepatiko, kad žindau brolį (bet jau realiai apsiprato, kad kitaip nebus), na ir tai, kad aš negaliu visada su juo užsiimti, jei maitinu mažąjį. O šiaip būna, kad bando iš daiktų brolį apmėtyt (jam tai juokinga atrodo), kartais nori su broliu gulėt ir glaustytis, bet reikia labai prižiūrėti, kad neužgautų, būnq, kad ir bučinukų duoda... Matau, kad didysis sūnus norėtų, kad mažasis su juo žaistų ir visokiom nesąmonėm užsiimtum tai kai paaugs, tai man rodos duosis nuo ryto iki vakaro jie.

4. 2019.01.12 18:15 (prieš 4 d.)

Sofia2 parašė:
    Mes tai taip planavom, iš karto po vpa, sekančią dieną į dekretą su antru išėjau na o reagavo pavydžiai, nors daug su tuo dirbau, kad kuo mažiau pajaustų kad kaž…

Gal turit patarimų kaip ruošti vyresnįjį vaiką antrojo gimimui? Ar gal kokią knygą paskaityti? kai gims didžioji bus 2m10men

5. 2019.01.12 22:15 (prieš 4 d.)

Sofia2 parašė:
    Mes tai taip planavom, iš karto po vpa, sekančią dieną į dekretą su antru išėjau na o reagavo pavydžiai, nors daug su tuo dirbau, kad kuo mažiau pajaustų kad kaž…

Mano dukrytė labai mėgsta mažus vaikučius, visada myluoja ir glaustosi. Aišku visai kas kita, kai bus namuose ir dar su JOS mama kaip nors teks pasiruošti tam ir save ir dukryte :))

6. 2019.01.13 12:37 (prieš 4 d.)

Sofia2 parašė:

Apraset visiskai musu situacija 😊 nors dirbau paruosiant brolio atsiradimui tikrai daug, bet manau jis iki galo taip ir nesuprato, kas tai yra brolis ir kad jis su mumis gyvens. Kai atsirado - tada tik pamate kas tai is tiesu. Pradzia lb sunki buvo, po truputi vis geriau. Nors dar neivertina, koks mazasis yra silpnas ir kaip su juo reikia atsargiai, tad nuolat reikia stebeti, vienu kambary nelabai paliksi.

Besaukiancios mamytes sulauksit vaikuciu, kai rugsejinukai jau didesni bus, daugiau supras ir gal lengviau bus o siaip as pritariu tam paziuriui, kad gerai mazas skirtumas. Pradzia sunki, bet po kurio laiko vaikuciai turetu tarpusavi uzsiimti, draugauti, nes interesai dar daugiau maziau tie patys. Ir mums, mamoms ne taip sunku dar nuo kudikisku reikalu neatitrukus vel i juos sugrizti

1
  7. 2019.01.13 13:02 (prieš 4 d.)

Dovi_9 parašė:
    Būtent dėl to iš Klaipėdos parsikraustėm į gimtąjį miestą Skuodą Čia mano tėvai, sesuo ir brolis su šeimomis, beveik visa giminė net tetos siūlosi pagelbėti a…

Sveika,as irgi is tos puses;) uosvene Gesaluose gyvena,o vyro sese Skuode;)

8. 2019.01.13 13:54 (prieš 4 d.)

Agnemilija parašė:
    Apraset visiskai musu situacija 😊 nors dirbau paruosiant brolio atsiradimui tikrai daug, bet manau jis iki galo taip ir nesuprato, kas tai yra brolis ir kad jis su …

Vava, as vyrui sakiau kad kažin ar po kokių 4 metų norėsiu vėl tų bemiegių naktų, pampersu ir pan, beto noris ir karjeros, o mes nusprende kad du vaikai mums yra pats tas, tai po antrojo grisiu darbuotis, aišku kiek vaikų ligos ir kiti dalykai leis mano mama atostogaus nuo liepos 1, tai turėsiu stiprią pagalba, ir mama ir sesė kai pagalvoju pirmąją visiškai viena auginau, tai net nesitiki, kad šįkart bus kas padeda, ne tik vyras

9. 2019.01.13 14:52 (prieš 4 d.)

kojinyte26 parašė:
    Sveika,as irgi is tos puses;) uosvene Gesaluose gyvena,o vyro sese Skuode;)

Smagu gal kada ir pasimatyt bus proga rugsėjinukams ;)

10. 2019.01.13 14:58 (prieš 4 d.)

Agne_Ker parašė:
    Vava, as vyrui sakiau kad kažin ar po kokių 4 metų norėsiu vėl tų bemiegių naktų, pampersu ir pan, beto noris ir karjeros, o mes nusprende kad du vaikai mums yra pa…

Mes su vyru irgi sakom 2 vaikai pats tas bus nes kol praaugini, dar kai išeina į darželį ligos prasideda visokios, tai į kokį darbą susirasti ir greitu metu išeiti bus sunku o sudėjus abu vaikų auginimus vienu metu be pertraukos, tai visai atsitraukusi nuo darbo rinkos jaučiuosi jau dabar, o po antro vaikelio bijau ir pagalvoti... bet iš kitos pusės pagalvojus, prasiauginsim abu ir tada galės visiškai atsiduoti darbui, savo svajonėms ir siekiams ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
5,00 €
25 | 15,6 cm
18,00 €
86 | 15-24 mėn.
45,00 €
42 | 14 | M
124,25 €
42 | 14 | M