2016 m. Rugsėjinukai (Archyvas iki 2019.02.06)

1. 8 m. 11 mėn.

2019.01.18 20:01 (prieš 5 mėn.)

Patikėkit, kiek mamų, kurios turi pametinukus, esu išklausiusi Visos, su kuriom kalbėjau, nori pirmą vaiką išvest į darželį, kai gimsta antras dėl per didelio krūvio, tenkančio joms.

1
  2. 2019.01.18 20:48 (prieš 5 mėn.)

Ziviliuk parašė:
    Patikėkit, kiek mamų, kurios turi pametinukus, esu išklausiusi Visos, su kuriom kalbėjau, nori pirmą vaiką išvest į darželį, kai gimsta antras dėl per didelio krū…

Tai viskas logiška, bet klausimas ar reikia taip drastiškai nuvesti ir palikti su mintim kad paverks ir nustos, kai galėtų po truputį čia jau nuo mamos požiūrio priklauso. Aš Amelia žadu vesti po truputį, tai teks kapanotis su 2 mėn kūdikiu ir Amelia, bet nenoriu jos stresinti per daug.

3. 2019.01.18 20:56 (prieš 5 mėn.)

Biški ne į temą , bet gal kuri turėjot grojantį tuoleta puoduka ? Ar pasiteisino ,? Nes nu niekaip jo pasodint neina . Daro į pampį ir vargo nemato.

4. 8 m. 11 mėn.

2019.01.18 21:31 (prieš 5 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Tai viskas logiška, bet klausimas ar reikia taip drastiškai nuvesti ir palikti su mintim kad paverks ir nustos, kai galėtų po truputį čia jau nuo mamos požiūrio …

Įdomu, o tas vaikelis tėčio neturi? Ar tik mama turi jį adaptuoti su kitu lelium ant rankų?

3
  5. 2019.01.18 22:09 (prieš 5 mėn.)

Ziviliuk parašė:
    Įdomu, o tas vaikelis tėčio neturi? Ar tik mama turi jį adaptuoti su kitu lelium ant rankų?

Jūs čia mano šeimai taikot? Nes jei mano, tai geriau nekalbėkite, nes nežinot nieko ;) mano vyras nuo 1m4men pilnai augina dukrą, kol aš dirbu, t. Y. Jis dirba vienomis valandomis, aš kitomis ir pakaitomis auginam, taip kad jei čia apie mano šeima, tai nėra ką kalbėti ar vaikas turi tėtį.

4
  6. 2019.01.19 00:05 (prieš 5 mėn.)

emma12 parašė:
    Biški ne į temą , bet gal kuri turėjot grojantį tuoleta puoduka ? Ar pasiteisino ,? Nes nu niekaip jo pasodint neina . Daro į pampį ir vargo nemato.

Mes pirkom patį paprasčiausią artimoje aplinkoje yra byvę keli atvejai, kai pvz vaikas išvis bijojo sėsti net ant tokio puoduko Arba būdavo atvejų kai pildavo vandenuką, kad tik grotų ir gavosi toks kaip žaidimas :))

7. 2019.01.19 00:08 (prieš 5 mėn.)

Ziviliuk parašė:
    Patikėkit, kiek mamų, kurios turi pametinukus, esu išklausiusi Visos, su kuriom kalbėjau, nori pirmą vaiką išvest į darželį, kai gimsta antras dėl per didelio krū…

Viskas suprantama, bet manau reikia į vertinti kiekvienos situaciją pvz, tik gimus vaikeliui, užkart išvesti vyresniuką į darželį, o dar jeigu tai pirmieji adaptaciniai metai, tai manau tikrai nėra psichologiškai lengva daugumai vaikučių nes kaip čia dabar atsirado dar vienas naujas šeimos narys ir negana to, jis išvedamas į darželį, o tėvai lieka su leliuku :)) Bet sakau, kiekviena situacija skirtinga, manau mamos pačios žino kaip geriausia joms ir jų vaikučiams mes tik galime pasidalinti patirtimi ;)

8. 2019.01.19 01:19 (prieš 5 mėn.)

Dovi_9 parašė:
    Mes pirkom patį paprasčiausią artimoje aplinkoje yra byvę keli atvejai, kai pvz vaikas išvis bijojo sėsti net ant tokio puoduko Arba būdavo atvejų kai pildavo…

Aš irgi turiu patį paprasčiausia bet jo neina net pasodintu ant jo . Saviškiui filmuku visai neberodom seniau kartais pažiūrėdavo o dabar visai nebeleidžiam. Tai atėjus health visitor patarė pasodint ant puoduko ir duot burbulus pūst. Galvoju neįmanoma nes net filmukai neišlaiko jo ant puoduko po tokio ilgo nežiūrėjimo laiko , tai burbulai kažin ar padės. Gal kas turit patarimu kaip ji netraumuojant be prievartos pasodint ?

9. 2019.01.19 08:30 (prieš 5 mėn.)

emma12 parašė:
    Aš irgi turiu patį paprasčiausia bet jo neina net pasodintu ant jo . Saviškiui filmuku visai neberodom seniau kartais pažiūrėdavo o dabar visai nebeleidžiam. Tai a…

Na mano vaikis ir niekaip nesėda 😂 ir ant puoduko bandom sodint, ir ant wc, nieks jam netinka, siaubas...

10. 2019.01.19 08:31 (prieš 5 mėn.)

Ziviliuk parašė:

Na mes tai tik nuo 3 metų dičkį leisim, nenorėjom vienu metu per daug pasikeitimų, streso ir tt

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.