2016 m. Vasario mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.01.18 11:47 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.18 11:47 (prieš 1 mėn.)

SniegenaA parašė:
    Tikriausiai kreiptis i seimos gyd., kad duotu siuntima tolesniems tyrimams. Mes gavom is mokyklos , tai ejom pas psichologus, tai jie ivardino keleta problemu ir nu…

Gali but kad reikalauja daugiau demesio, kiek turiu laiko tiek tikrai skiriu ir einam kartiu zaist ir pan

2. 2018.01.18 11:48 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.18 11:48 (prieš 1 mėn.)

Mylimoji.. parašė:
    Pas mus tas pats galiu sakyt gražiai, galiu užšaukti, bet darys vistiek taip kaip nori jis

Va va

3. User has not uploaded an avatar
    2018.01.18 11:53 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.18 11:53 (prieš 1 mėn.)

Maljork parašė:
    Gali but kad reikalauja daugiau demesio, kiek turiu laiko tiek tikrai skiriu ir einam kartiu zaist ir pan

Tai gal del to, ir nera jums ko nerimaut

4. 2018.01.18 14:49 (prieš 1 mėn.)

Mazoji dama 2 m. 2 d.

2018.01.18 14:49 (prieš 1 mėn.)

Maljork parašė:
    Lygiai kaip ir mano. Graziai kalbejom, aiskinom, bet vistiek daro ta pati i akis ziuri ir dar sypsosi! Turbut musu vaikai labai aktyvus, o kuriu mamu ramus - tie i…

Na musu mergaite irgi taip pat elgiasi, juda kruta istisai, bet nematau tame jokios problemos ypac kai matau, kad jau galima su ja surasti kompromisu kartais, deretis, klausyti ir kalbeti nlb isivaizduoju, kad tokio amziaus vaikas butu super ramus. Reiktu pastebeti, ar apskritai demesi koncentruoja i kokia nors veikla. Jei ne, gal tada ir problema, bet is esmes tai tiesiog aktyvus vaikas

5. viiva
    2018.01.18 16:38 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.18 16:38 (prieš 1 mėn.)

SniegenaA parašė:
    Mano irgi junginedavo sviesa, bet as nedrausdavau, tai per kazkuri laika, jau ir pats suprato, kad moka tai daryti, tai dabar jungia tik tada kai reikia, t.y. kai e…

Kuri laika ir man tik juokinga buvo, bet kai tarkim man ka nors pjaustant staigiai issijungia sviesa, tai nekas... Arba karta jis isjunges sviesa eme vaiksciot po kambari, kaip tycia nukrito, siek tiek lupa prasiskele, tai daug streso turejom

6. viiva
    2018.01.18 16:47 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.18 16:47 (prieš 1 mėn.)

Maljork parašė:
    Lygiai kaip ir mano. Graziai kalbejom, aiskinom, bet vistiek daro ta pati i akis ziuri ir dar sypsosi! Turbut musu vaikai labai aktyvus, o kuriu mamu ramus - tie i…

Va va, tiksliai kaip ziurkenas As nebezinau, kokius jam zaislus pirkt, nes pagrinde jei nuperku tai pati su jais ir zaidziu, vaikas paziuri biski ir vis tiek eina ieskot kokiu mano daiktu nepasleptu. Dabar tik pazaidzia su zaisliniais irankiais - plaktuku, graztu ir tt. Kartais net puse valandos vaiksto po namus ten pakala, ten papjausto, pagrezia... Tik bijau neilgam, nes jau vis reciau ima tuos irankius, reik staigiai kazko panasaus ieskot. O jei kosmetine netycia atranda tai didziausias dziaugsmas buna, jau nekarta buvo makiaza pasidares Ir zino, koks produktas kam skirtas. Su tusu aplink akis apvedzioja, su lupdaziu lupas, ant ranku puse tubeles kremo isspaudzia... Atrodo ir ne taip daznai prie jo dazausi bet va, kazkaip isidemejo...

7. User has not uploaded an avatar
    2018.01.23 15:52 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.23 15:52 (prieš 1 mėn.)

sveikos mamos! Mes ir artimiausia savaite laukiam naujo seimos nario. Norejau paklausti, kaip sureagavo Jusu mazyliai i naujus brolius ir seseris. Ar pirkot kazkokia dovanele nuo "brolio/seses" kaip pataria knygos? Ar pavydi? Ar pasikeite kazkokia elgsena atsiradus naujagimiui?

8. viiva
    2018.01.23 16:13 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.23 16:13 (prieš 1 mėn.)

Goja_ parašė:
    sveikos mamos! Mes ir artimiausia savaite laukiam naujo seimos nario. Norejau paklausti, kaip sureagavo Jusu mazyliai i naujus brolius ir seseris. Ar pirkot kazk…

Manasis tai tikrai gerai sureagavo, nuo pirmos dienos glosto, sako "sese caca", tik vos grizus is ligonines ant manes siek tiek pyko, nesileido paimti ant ranku, demonstratyviai prie tecio vien glaudesi, bet
    greit tas praejo, jau po keliu val jau viskas gerai buvo. Blogiausia tik kad kartais ne is piktos valios pavojingai elgiasi, i lovyte, kaimazpji ten guli, zaisliukus meto tiesiai ant jos, tai labai ziuret reik

9. Ginteee
    2018.01.23 16:14 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.23 16:14 (prieš 1 mėn.)

Goja_ parašė:
    sveikos mamos! Mes ir artimiausia savaite laukiam naujo seimos nario. Norejau paklausti, kaip sureagavo Jusu mazyliai i naujus brolius ir seseris. Ar pirkot kazk…

As kaip tik skaiciau, kad nepataria pirkti dovaneles nuo seses ar brolio. Cituoju: ,,Manoma, dovana pades vaikui geriau priimti nauja seimos nari. Man tai primena pakisa. Nemanau, kad pats geriausias budas ateiti i pasauli - issipirkti sau vieta, pamaloninti ta kita, kuriam siandien priklauso visa teritorija ir tevu demesys."

2
  10. 2018.01.23 16:21 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.23 16:21 (prieš 1 mėn.)

viiva parašė:
    Manasis tai tikrai gerai sureagavo, nuo pirmos dienos glosto, sako "sese caca", tik vos grizus is ligonines ant manes siek tiek pyko, nesileido paimti ant ranku, de…

Kad ziuret reik, tai labai....kol siurbiau kambary vyresnelis pribego ir va ka padare.....itariu specialiai, nes tikrai zino, kad negalima ir ne syki baremes jei uzgriebdavo broliui....tai pribego ir griebe uz veido siandien....ir nagai trumpuciai, o va kokios zymes....

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras