2017 m. BALANDŽIO mėn. mamytės (Archyvas iki 2017.04.19)

1. Augustė87
    2017.03.21 00:46 (prieš 1 mėn.)
    2017.03.21 00:46 (prieš 1 mėn.)

Man irgi yra paske, tu pyk, nepyk, bet tik pagimdysi ir atleksiu lankyt iskart i ligonine. Net nezinau, kaip pasakyt, kad gal pirma duokit man pagimdyt, tada ziuresim.. ir taip lankyt masto dvieju vaiku mama Artima ji man, bet kazkaip pirmom dienom gal tik su vyru pasidziaugt noresiu, gal jausiuos kazkaip... Nu bus matyt.. bet sunervino

2. gretyskas
    2017.03.21 01:01 (prieš 1 mėn.)
    2017.03.21 01:01 (prieš 1 mėn.)

Ei_Jovita parašė:
    Sveikinimai patys didžiausi! Jūsų vyrai nelankys gimdymo namuose? Aš kiek pamenu, tai VGN taisyklėse buvo parašyta, kad vaikai neįleidžiami lankynoms, o gal klystu?…

Vyras vakar grizo namo nakciai, siandien ligoninej pas mus, bet mazo galvojam nevesti cia, nes bus jam stresas isvaziuoti, dabar sake laksto patenkintas su mociute zaidzia, kartais sako mama, bet baisiai nepasigedo, uzsiemes , mociute ir tetis jam daugiau visko leidzia jei paleis uz dienos tai liuks, poryt jau namuose busim visi, jei ne tai gal ir atsivesim , nes neiskentesiu, o ir jam jau gali atsibost mociute

3. gretyskas
    2017.03.21 01:16 (prieš 1 mėn.)
    2017.03.21 01:16 (prieš 1 mėn.)

Baltoji meška parašė:
    O kada namo jus paleis?

Na kiek supratau poryt, galetume issiprasyt ir ryt, bet musu su mazyliu kraujo grupe skirias, tai sako gali prasidet gelta, todel geriau palaukti, aisku tikiuosi, kad neprasides ir viskas bus gerai siaip tai galvojau, kad man cia bunant reikes daugiau pagalbos is vyro, bet va nakti buvom tik su mazyliu ir visai gerai, ryt vel vaziuos namo pas dicki pusdieniui, as visai gerai jauciuos, gal nedaug plyso, nes atsiset, atsistot tik pamaudzia

4. linutethefirst
    2017.03.21 05:25 (prieš 1 mėn.)

Azuolas 2 m. 8 mėn.
    Liepa 8 m. 10 mėn.

2017.03.21 05:25 (prieš 1 mėn.)

gretyskas parašė:
    Skaiciau archyvo tema, apie palatas, blem Lina kai sakei, kad baisu nesitikejau, kad taip baisu dar svarsciau nuvaziuot apaiziuret tenai

Tai zinok ju atvaziavusiom nerodo, slepia, jos tik skiedzia visom apie tas ale kazkada busiancias po remonto, o i sitas neleidzia apziuret nu kur tau leis, kai tinkas nuo sienu byra

5. linutethefirst
    2017.03.21 05:29 (prieš 1 mėn.)

Azuolas 2 m. 8 mėn.
    Liepa 8 m. 10 mėn.

2017.03.21 05:29 (prieš 1 mėn.)

Loreta1234 parašė:
    Kai yra problemų, sunku susivaldyti ir neraguoti... Bet stengtis reikėtų. Melisos vakarais pagerkit. Knyga paskaitykit, O dar geriau ramina spalvinimas aš jau dv…

As tai zinomit atrodo nesu baisiai jautri, gan saltu nervu zmogus, bet va, kai sunus susirgo, matyt, pasamonej vistiek kazkoks stresas atsiranda, man dar nuovargis prisidejo, tris naktis buvau be miego, slaugiau sunu, nu ir matyt neatlaike organizmas ir nubego vandenys kartais tiesiog neina suvaldyti to streso.....

6. linutethefirst
    2017.03.21 05:33 (prieš 1 mėn.)

Azuolas 2 m. 8 mėn.
    Liepa 8 m. 10 mėn.

2017.03.21 05:33 (prieš 1 mėn.)

Ei_Jovita parašė:
    Sveikinimai patys didžiausi! Jūsų vyrai nelankys gimdymo namuose? Aš kiek pamenu, tai VGN taisyklėse buvo parašyta, kad vaikai neįleidžiami lankynoms, o gal klystu?…

Zinokit, mes irgi nevezim vsiku i ligonine, net daktarai liepe, kuo maziau cia maltis del visu uzkratu... Aisku, mano dar abu ir sergantys, tsi isvis kita situacija, sedim visa seima karantine ...

_Bri_ parašė:
    Mes nusprendem kad neves man vyras dukrytes i ligonine nes nenoriu vaiko traumuot manau jai bus daug skaudziau atvaziuot pamatyt sese mama ir poto kad ja vel isves …

Jo, as savo didziaji suneli irgi tik namie pamatysiu, bijau, kad susitikus bus asaru pakalne vaikui... O du kartus ishdiskirti jau ir msn butu per sunku

7. User has not uploaded an avatar
    2017.03.21 08:00 (prieš 1 mėn.)
    2017.03.21 08:00 (prieš 1 mėn.)

laukimass parašė:
    As sita turiu nusipirkus,per zindimo kursus labai ji isgyre ir nereikia jo nusiplauti pries maitinant leliuka

laukimass parašė:
    As sita turiu nusipirkus,per zindimo kursus labai ji isgyre ir nereikia jo nusiplauti pries maitinant leliuka

laukimass parašė:

Ačiū!

8. User has not uploaded an avatar
    2017.03.21 08:02 (prieš 1 mėn.)
    2017.03.21 08:02 (prieš 1 mėn.)

neringiukas08 parašė:
    sita kremuka rekomendavo per zindymo kursus kai dalyvavau, bet nieko daugiau ir negaliu pasakyti, nes pati neisbandziau. Sake tik kad vienas is pigiausiu, bet kokyb…

Ačiū už info! 😊

9. _Bri_
    2017.03.21 09:02 (prieš 1 mėn.)

Atėnė 3 sav. 1 d.
    Rusnė Tesa 2 m. 8 mėn.

2017.03.21 09:02 (prieš 1 mėn.)

linutethefirst parašė:
    Zinokit, mes irgi nevezim vsiku i ligonine, net daktarai liepe, kuo maziau cia maltis del visu uzkratu... Aisku, mano dar abu ir sergantys, tsi isvis kita situacija…

Tsi va as irgi pagalvojau kad vaikui daug lengviau kad as viena karta isvaziuosiu irvtada parvaziuosiu ir jau busim namuciuose nei poto vest ja i ligonine del valandziukes ir poto vel namo tuo labiau kad jai aiskink neaiskines vistiek iki gali nesupras kodel mama nevaziuoja namo kartu. O dabar mano mama taip smagiai pasieme atostogu tai labai tikiuos kad pavyks isperet maziuke tuo metu tada butu ramu kad vaikui viskas gerai jai labai patinka su mociute but ir zinau kad nebus visai nuo grandines nutrukus kaio su uosvene kad buna 😀

10. Baltoji meška
    2017.03.21 09:15 (prieš 1 mėn.)

❀Mažoji meškutė❀ Jau turėjo gimti!
    ❀Vidurinė meškutė❀ 1 m. 11 mėn.
    ❀Didžioji meškutė❀ 3 m. 11 mėn.

2017.03.21 09:15 (prieš 1 mėn.)

As tai noresiu, kad i ligonine atveztu man vaikus, kai jai sesyte laikysiu ant ranku, bet nzn kaip reaguos antroji dukrele i mazaja sesyte

Nestumo metu su antra dukra daug labai kalbejausi su pirmagime apie sesute Sakiau jai, kad viena diena mama isvaziuos i ligonine, o joje lauksiu as jos kartu jau su sese Ji irgi to lauke, gloste vis pilvuka Kai pagimdziau, ta pacia diena sulaukiau tevu su dukrele. Sitos pirmosios minutes, kai dukrytes susitiko man isimins visam gyvenimui. Vyresnele taaaip ja svelniai gloste, jai buvo be galo idomu Si karta vel kalbu su vaikais apie busima kudikeli, vyresnele laaabai laukia, o mazoji konstatuoja, kad pilvuke lele ir retkarciais pabuciuoja

4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.