2017 m. BALANDŽIO mėn. mamytės (Archyvas iki 2018.07.02)

1. 2017.08.30 22:09 (prieš 1 m.)

Just_ tina parašė:
    Mamytes kas esat pirkusios daktarib tepaliuka nuo pienliges ar reikejo jam recepto?

Nereikejo recepto

2. 2017.08.30 22:27 (prieš 1 m.)

neringiukas08 parašė:
    aciu, apie tai net nepagalvojau

Teko fb ne karta skaityt, kai mamos iesko vienokio ar kitokio zaisliuko, kuri pamete, o vaikam baisus stresas musu vyresnelis turi pleduku pora, be kuriu neina miegot, isikimba etiketes ir ramu, o pas uosvius viena kart liko ir be ju isiverke stipriai, dabar jau vis maziau reikia ju, bet gerai kad turim 2

3. 2017.08.30 22:35 (prieš 1 m.)

Gerda9 parašė:
    Mamytes, kaip jusu santykiai su vyru...? Jau praejo santykiu "uztemimas" ar dar tesiasi? O gal tokio net nebuvo- pora kaip tvora kaip sakoma

Uztemimas prasidejo ties pirmo vaiko gimimu ir nezinau kada baigsis, ir juokinga ir graudu, bet yra kaip yra, gal nespejam, gal perdaug norim, bandom busta susitvarkyt, vaikus islaikyt, o finansai ne tie kaip kad as kai dirbau, dar ta susikta eura ivede zodziu pasiguodziau..

4. Žirniukas 2 m. 1 mėn.

2017.08.31 10:34 (prieš 1 m.)

Gerda9 parašė:
    Mamytes, kaip jusu santykiai su vyru...? Jau praejo santykiu "uztemimas" ar dar tesiasi? O gal tokio net nebuvo- pora kaip tvora kaip sakoma

Pirmus du men buvo sunku, tiek man tiek pat jauciu ir vyrui. Buvau ir pervargus ir pasimetus, bet vyras supratingas, niekada nelindo i akis, neklausinejo, nes zino mane, o jeigu kas man negerai pati pasipasakoju, kad jis zinotu viska. Paskui apsipratom su vaikui, paciai geriau pasidare ir gyvenam toliau. Pykciu nera, aisky as gal pabumbu kaip kada, bet jau taip yra pas mus, nes jis gerietis pavargstu ir pati su vaiku per diena, jis darbe pavargsta, nes praktiskai kiekviena diena kaunas-klaipeda-kaunas, yra ka veikt taip pavazineti po tarkim bemueges nakties ir dar atidirbt. Bet kazkaip suprantam vienas kita, nes savaitgali daugiau buna jis su vaiku, as jau namie kazka daugiau pasidarau.. zodzuu kazkaip susislifavom cia mes tryse, nes jau tinka vyrui ir kitai dienai tas pats maistas ir pasildytas, nes taip tai vis kiekviena diena sviezia gaminau, tai reiskiasi suprantam vienas kita o svarbiausia tai yra kalbetis, pasakot kas negerai, kad suprasti kas vyksta, nes dazniausiai jeigu moteris nepasisako kas vyksta, tai vyrai ir nesupranta,bet buna ir isimciu ;)

5. 2017.08.31 10:58 (prieš 1 m.)

Jusu mazyliai is miegu prabunda kartais su asaromis ir verksmu? Sakau gal ja kokie kosmarai kankina, buna kartais taip isiverkia, kad po kiek laiko ant ranku kalbinant nurimsta tik??

6. 2017.08.31 11:07 (prieš 1 m.)

Pavaasaris parašė:
    Jusu mazyliai is miegu prabunda kartais su asaromis ir verksmu? Sakau gal ja kokie kosmarai kankina, buna kartais taip isiverkia, kad po kiek laiko ant ranku kalbin…

maniškei taip buvo...tai pasiskaičiau, kad tai gali būt miego siaubo priepuolis.

7. 2017.08.31 11:09 (prieš 1 m.)

Juste_as parašė:
    maniškei taip buvo...tai pasiskaičiau, kad tai gali būt miego siaubo priepuolis.

as ir skaiciau, tai va kartais taip paciai neramu kai taip isiverkiair nereaguoja?

8. 2017.08.31 11:21 (prieš 1 m.)

Užeinu čia retai, todėl atgal daug nepaskaičiau, bet man rugpjūtį jau buvo pirmos mėnesinės, po jų IŠ TIKRŲJŲ atnaujinom santykius su vyru ir gana sėkmingai, galiu sakyti užtemimas praėjo....bet kilo Naujas galvos skausmas- KAIP APSISAUGOTI?- nes matyt, sėkimingai buvo, nes man vaisingos dienos.....man darė CP, todėl galvoju, kad teisinga būtų VAZEKTOMIJA. gal esate susidūrusi kuri, ar vyras ištvers???

9. Žirniukas 2 m. 1 mėn.

2017.08.31 11:28 (prieš 1 m.)

Pavaasaris parašė:
    Jusu mazyliai is miegu prabunda kartais su asaromis ir verksmu? Sakau gal ja kokie kosmarai kankina, buna kartais taip isiverkia, kad po kiek laiko ant ranku kalbin…

Per sapnus pradeda kalbet, inkst, o paskui dudos. Verkia labai ir net su asarom buna. Kartais tikrai sunku nuraminti, kartais klykia ir 20min, o daryk ka nori, niekaip nenusiramina.. cia labai blogai?

10. 2017.08.31 11:35 (prieš 1 m.)

Ups, jūs apie dvasinę ne fizinę būseną....iš patirties galiu sakyti, kad jei laaaabai sunku, pabandykite galvoti kaip būtų, jei iš viso vyro nebūtų...taip nusiraminsite, lūkesčiai jam sumažės ir iš tikrųjų pamatysite, kad jis padeda kiek gali, kiek supranta, taip kaip moka.... sūnui 17 metų, su vyru išsiskyriau po 3 metų, nes jis neva nieko nepadėjo...nesuprato....todėl dabar vadovaujuosi logika, kad aš pati viena galiu.......pasakau ačiū, dažnai sakau ,,būk geras paimk..paduok, palaikyk.", kai kazką planuoju, sakau, ar prisijungsi kartu su mumis, nes tu po darbo ,,tipo" labaiiiiiiiii pavargęs :)......dabar nieko nereikia sakyti ar daryti po 17 val. aš karalienė.

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.