2017 m. BALANDŽIO mėn. mamytės (Archyvas iki 2018.07.02)

1. 2018.04.23 20:46 (prieš 1 m.)

Gal kas yra susidure...dukryte jau gal trecia savaite dazniau tustinasi, kartais su gleivem,. Daugmaz nuo to karto turim beda, kad ja intymioje zonoje vis isberia, gydytoja buvo is paziuros nustaciusi grybeli.Taigi padaznejus tustinimuisi vel berimai kartojasi. Keitem pampersus nes manes gal nekokybiski, slapi. bet niekas nepadejo, gali buti problema kakutyje, gal vertetu kakucio paselio tyrima pasidaryti?

2. 2018.04.23 21:18 (prieš 1 m.)

Snieshka parašė:
    Mūsų geria mišinuką du kart - ryte ir vakare. Dar planuoju duoti.

Mes irgi nuo rugsėjo buvom uzregistrave, nes kazkaip kai pildėme sistema neleido vėliau... o dabar galvojam perrašyti nuo kito rubens, bet vėl atsidursime eiles gale... Tai galvoju ar apsimoka, rizikuoti tik perrašyti nuo 2019 metu rudens kai bus 2,5 ar vis tik bandyti vesti nuo 1,5...

3. Azuolas 4 m. 10 mėn.
    Liepa 11 m.

2018.04.23 21:35 (prieš 1 m.)

Du-Gaideliai parašė:
    Mes irgi nuo rugsėjo buvom uzregistrave, nes kazkaip kai pildėme sistema neleido vėliau... o dabar galvojam perrašyti nuo kito rubens, bet vėl atsidursime eiles gal…

Taigi pradžioje galite vesti tik po pora valandų, taip ishsaugosite ir vietą

4. 2018.04.23 23:02 (prieš 1 m.)

Kas duodate minisinuka Aptamil NR 3? Kaip dėl kiekio ML? Nurodyta ant pakuotes 120 ml, bet maniškiui per mažai. Ar galima didinti norma?

5. ugnius 9 m. 7 mėn.
    ervinas 14 m.

2018.04.24 07:54 (prieš 1 m.)

dolzenka parašė:
    arba jusu gydytoja nezino apie istatymines bazes pokycius, kas mazai tiketina. arba sitaip ji daro jums spaudima, cia butu panasiau i tiesa tik jusu valia skiepy…

na gyditoja man patinka visi trys vaikai pas ja,bet tikrai nemanau kad sio fakto nz,gal cia kaskoks apsisaugojimas,beje sako jusu du tie paskiepyti o dabartines vakcinos ale pravalytos ar svaresnes nz kaip tikslai pasakyt,cia tas baugina gal kad del autizmo ispustas burbulas ne jau tai gali but tiesa.

linutethefirst parašė:
    Apsimoka geriau o darbo vieta tokia, kad nebuvo ir gaila palikti

tada gerai jums man tai kaip i kaima persikelem nelabai cia turiu ka keist reikia gristi i statybas,nes pas mus ir valdzia visai kitaip ziuri i vaiku auginima.

6. ugnius 9 m. 7 mėn.
    ervinas 14 m.

2018.04.24 07:57 (prieš 1 m.)

Man vel alergija akys patine niesti kaip nz ka,varau i kirpykla negaliu nei pasidazyti gasdinsiu zmones isgeriau laritino,bet niezulio nenuima,gal ka dar kas isbandet nuo elergijos,man niekada nebuvo tu alergiju o va pasigimdziau pagranduka ir prasidejo.

7. 2018.04.24 09:55 (prieš 1 m.)

Du-Gaideliai parašė:
    Mes irgi nuo rugsėjo buvom uzregistrave, nes kazkaip kai pildėme sistema neleido vėliau... o dabar galvojam perrašyti nuo kito rubens, bet vėl atsidursime eiles gal…

linutethefirst parašė:
    Taigi pradžioje galite vesti tik po pora valandų, taip ishsaugosite ir vietą

Na aš irgi taip galvoju. Reik pabandyti. O gal labai gerai seksis, tik bandysiu, kaip ir sakiau, kuo labiau nuvėlinti ėjimą - gal pavyks ir iki sausio nukelti.

8. 2018.04.24 13:13 (prieš 1 m.)

dldaival parašė:
    Man vel alergija akys patine niesti kaip nz ka,varau i kirpykla negaliu nei pasidazyti gasdinsiu zmones isgeriau laritino,bet niezulio nenuima,gal ka dar kas …

Man irgi elergija sukilo, butu geriausia jei pasikonsultuotumete su gydytoja, man israse taip pat laritidino bet jis yra gan silpnas. Tavegilis yra stipresnis, bet nuo jo kiek apdujsti, todel ji reikia vakare gerti pries miega.

9. ugnius 9 m. 7 mėn.
    ervinas 14 m.

2018.04.24 14:02 (prieš 1 m.)

Du-Gaideliai parašė:
    Man irgi elergija sukilo, butu geriausia jei pasikonsultuotumete su gydytoja, man israse taip pat laritidino bet jis yra gan silpnas. Tavegilis yra stipresnis, bet …

o reikia nusipirkt,nes atrodau kaip pijoke su maisais po akim o tas niezulys varo is proto.

10. 2018.04.24 14:23 (prieš 1 m.)

dldaival parašė:
    o reikia nusipirkt,nes atrodau kaip pijoke su maisais po akim o tas niezulys varo is proto.

bet jei pati dar maitinate vaika netinka daugelis vaistu skirtu elergijai pati turiu elergija ir man vaistineja pasiule tik Loratina

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.