2017 m. BALANDŽIO mėn. mamytės (Archyvas iki 2018.07.02)

1. 2018.06.29 13:36 (prieš 7 mėn.)

LaMona parašė:
    Nžn. Aš dar nesianalizavau. Bet kiek girdėjau, tai rwalybėje niekas neturėtų pasikeisti priėmus šį įstatymą

As irgi kaip supratau kad tie skaiciai tai kiek grinai i rankas gauni... nes pvz nuo tu 70% ir 40% sodra dar mokescius nuskaiciavo ir gauni maziau... tai kazkaip jie su tais istatymais nori kazkaip grinai sodros pinigus atskirti... 🤔

2. Dovanele 1 m. 9 mėn.
    6 m. 8 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2018.06.29 16:22 (prieš 7 mėn.)

Nesuprantu kaip Jum pavyksta tirbdyt tuos kg,visą gyvenimą kovoju,turėjau bulimija,16 m ligoninė gulėjau su sugadintų skrandžiu,ir taip iki DB su tais kilais nesutariu, niekada nebuvau liekna,minusas didelė krūtinė,o DB ir pilvas likęs po tiek gimdymų, kaip 70 kg taip žemyn neina,o va jai tik kokia dieną atleisk vadeles kilai laisvai kyla,DB kuris laikas bandau valgyti po 300g ryte,per pietus ir vakare,pabegiojiu nevisada išeina,bet su vaikais daug vaikštom su vaikais,žinoma būna dienų kad nieko nenori tik poilsio,sodas namai,daržai,DB konservavimas,kažkaip atrodo pilna veiklos,bet tie kg kaip uzkeikti,ir tikrai atrodo ribojimas saves prižiūrėjo kas kiek išeina turint tokią šeima sunku vien savim pasiruošti,pastebėjau kad aš paskutinė vietoje lieku nes reik pasirūpinti vaikais mažų vyrų į kas lieka laiko tai savimi,ar Jum pavyksta viską suderinti?

3. Mažoji mergaitė 1 m. 10 mėn.
    Didžioji mergaitė 5 m. 4 sav.

2018.06.29 16:57 (prieš 7 mėn.)

Naturia parašė:
    Nesuprantu kaip Jum pavyksta tirbdyt tuos kg,visą gyvenimą kovoju,turėjau bulimija,16 m ligoninė gulėjau su sugadintų skrandžiu,ir taip iki DB su tais kilais nesut…

As su dviem vos speju suktis, o jus turit tris ir dar darzais reikia pasirupinti. Isivaizduoju kaip sunku skirti laiko sau. Man pavyksta atrasti laiko tik namu saskaita, t.y. palieku bardaka ir skiriu laiko sau, nes kitaip neimanoma. Vyras daug dirba, daugiau kam padeti nera 🙂

4. 2018.06.29 20:33 (prieš 7 mėn.)

As irgi nuosirdziai pasakysiu, o tiksliau save sugedinsiu, kad ilsiuosi namu tvarkos saskaita - aplink bardakas, bet svarbiausia as bent kiek pailsejus ir automatiskai visi kiti maziau velniu nuo manes gauna

2
  5. 2018.06.29 20:54 (prieš 7 mėn.)

Naturia parašė:
    Nesuprantu kaip Jum pavyksta tirbdyt tuos kg,visą gyvenimą kovoju,turėjau bulimija,16 m ligoninė gulėjau su sugadintų skrandžiu,ir taip iki DB su tais kilais nesut…

Dabar, kai prasidėjo atostogos mokykloje, tai didžioji dažniau pabūna su mažąja, tai porą dienų po valandą per šią savaitę turėjau tik sau😁. Bet bėgte namo po to:).. o šiaip tai jo, jei jau eini ilgiau į lauką, tai pietų kokių rimtų nepagamini jau ar nepasitvarkai..arba jei namuose darbuojies, tai laukan tik trumpam.

6. Mažoji mergaitė 1 m. 10 mėn.
    Didžioji mergaitė 5 m. 4 sav.

2018.06.29 21:43 (prieš 7 mėn.)

Sitas irasas labai geras apie laiko skyrima sau. Kai jau nieko nebespeju labai pakelia nuotaika

😀

5
  7. 2018.06.30 19:10 (prieš 7 mėn.)

Naturia parašė:

As esu girdejusi jeigu per diena suvartojama per mazai kaloriju (o jus kaip supratau tai 300 kaloriju ryte, pietus ir vakaras tai visumoj 900 kal, o turetu buti apie 1200-1300), organizmas taip pat pradeda kaupti atsargas ateiciai, todel tie kg ir nejuda is vietos

1
  8. Dovanele 1 m. 9 mėn.
    6 m. 8 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2018.07.01 08:06 (prieš 7 mėn.)

Just_ tina parašė:
    As esu girdejusi jeigu per diena suvartojama per mazai kaloriju (o jus kaip supratau tai 300 kaloriju ryte, pietus ir vakaras tai visumoj 900 kal, o turetu buti api…

Ne ne aš valgau viską bet kad svertų 300 gramU,tik sriubos ir troškinio nematuoja valgau dubenėlį,nekankinu organizmo,žinoma pyrago ir nevalgau 300g saldumynų vengiu,seip sveikesnisaistas,ryte košė su dziovytais riešutais vaisiais,pietums tai mesytes sriubytes,vakare kiaušiniškai su daržovėmis,kažkas panašaus😀

9. 2018.07.01 18:45 (prieš 7 mėn.)

Naturia parašė:
    Ne ne aš valgau viską bet kad svertų 300 gramU,tik sriubos ir troškinio nematuoja valgau dubenėlį,nekankinu organizmo,žinoma pyrago ir nevalgau 300g saldumynų vengi…

Ne taip supratau tada, atsiprasau

10. tevu-darzelis.lt 8 m. 8 mėn.

2018.07.02 22:50 (prieš 7 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2017-m-balandzio-men-mamytes-2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.