2017 m. BALANDŽIO mėn. mamytės

Komentuoti
  1. Atėnė 1 m. 10 mėn.
    Rusnė Tesa 4 m. 6 mėn.

2. 2018.07.02 22:50 (prieš 7 mėn.)

Sveikos, ar daug maziuku miega su tevais? ar meginot iskraustyti i lovyte? maniskis nuo pirmos dienos miega musu lovoje ir kiek bandyta pripratinti loveleje, tai be sansu

3. 2018.07.02 23:05 (prieš 7 mėn.)

Taiga32 parašė:
    Sveikos, ar daug maziuku miega su tevais? ar meginot iskraustyti i lovyte? maniskis nuo pirmos dienos miega musu lovoje ir kiek bandyta pripratinti loveleje, tai…

Aš nuo 6 mėn miegu su vaiku. Mb nuo grįžimo iš ligoninės pats savo noru atskirai išėjo. Nebandau aš vaiko kelti vėl į lovelę, nes man smagiau su juo, o dar ir žindau

4. 2018.07.02 23:11 (prieš 7 mėn.)

LaMona parašė:
    Aš nuo 6 mėn miegu su vaiku. Mb nuo grįžimo iš ligoninės pats savo noru atskirai išėjo. Nebandau aš vaiko kelti vėl į lovelę, nes man smagiau su juo, o dar ir žinda…

As irgi zindau, tai patogiau kai jis salia

5. 2018.07.02 23:40 (prieš 7 mėn.)

Taiga32 parašė:
    Sveikos, ar daug maziuku miega su tevais? ar meginot iskraustyti i lovyte? maniskis nuo pirmos dienos miega musu lovoje ir kiek bandyta pripratinti loveleje, tai…

Mes miegame visi trys nuo gimimo. Dar neplanuoju kraustyti Nebežindau, bet tai tutę pameta, tai artumo/paglostymo pasigenda. Tai ir dėl savo patogumo. Pietų visada miega balkone vežime. Gal, kai jau susitart galėsim, tai pas seses iškraustysim :).

6. 2018.07.02 23:41 (prieš 7 mėn.)

Taiga32 parašė:

Dukrytė del zindymo taip pat priprato miegoti kartu. Uzmiega savo lovyteje, bet nakti pakyla ir reikalauja, kad pasiimciau pas save. Tai tokios tos ir naktys, nes mazoji kaip laikrodzio rodykle sukasi per miegus aplink savo asi, blaskosi svajoju, kad ji nakti ismiegotu savo lovyteje, rudeni abu su broliu gal kraustysiu i vaiku kambari, nes dabar visi 4 miegame viename kambaryje, truksta vienatves

7. 2018.07.03 14:37 (prieš 7 mėn.)

As esu vaiko lovele pristumus prie musu lovos ir nuemus groteles. Tai migdau ji savo lovelej, uzmiega bet nakti vistiek nori prie musu, kaip sia nakti prabudo nakti ir tiesiogine zodzio prasme lipo ant manes, visada nori jausti sale, turi prisilietes miegoti... tai neisivaizduoju kaip ji atskirai ipratinti miegoti jeigu lovele salia ir tai nepadeda...

8. Elzbieta 17 m. 4 mėn.

2018.07.03 14:58 (prieš 7 mėn.)

Mes tai nuo menesio savo lovytej miegam ,ir is kitos puses , irgi problema nes niekur kitur negalim miegot,sunkiai uzmiegam,ir nakti neramiai miegam, jei ne savo lovyteje,tai nusipirkom manieza,tai bent jau tiek gerai kad apart lovytes namie,manieze miega kai kur nors isvaziuojam.

9. Mažoji mergaitė 1 m. 10 mėn.
    Didžioji mergaitė 5 m. 1 mėn.

2018.07.03 15:45 (prieš 7 mėn.)

As saviske uzmigdau, perkeliu i jos lova. O nakti kai prabunda pasiimu maitint ir jau lieka mano lovoj iki ryto 🙂

10. 2018.07.03 17:51 (prieš 7 mėn.)

Taiga32 parašė:

sveika.manoji jau miega lovyteje.pirma pasiguldau salia ir be geriant misinuka uzmiega o tada paguldau i lovyte jos.nakti keleta kartu pabunda bet ikisu tiute ir toliau miega o jau kai atsikelia 6 ryto tada nori pas mus tada isikeliu pas save i lova ir toliau miegam apsikabinusias iki 8 - 9 ryto.o miegot pradejo savo lovytei nuo 11 men.pirma pratinau diena kad miegotu lovyteje.po to atsigulom po pirmojo gimtadienio i ligonine ir tada ten pratinau prie lovytes taip ir priprato.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras