2017 m. birželio mėnesio mamukai :)

Komentuoti
  1. 2018.01.17 13:00 (prieš 10 mėn.)

mine2017 parašė:
    Sveiko mamytes, paskaiciau kad jusu vaikuciai apsivencia nakti, papasakokit kaip uzklojate jus juos kaldryte? Kadangi as uzkamsau kad ant veiduko neuzsutrauktu kald…

Uzkloju iki pazasteliu, apsiversdamas buna,kad nusispardo, buna, kad po savimi kazkiek palenda uzkloto-visaip. Bet jei ant veido uzkrenta-nusimeta pats.
    Sedi, bet palinguoja stipriau ir nukrenta

2. 2018.01.18 23:26 (prieš 10 mėn.)

gintareliumama parašė:
    Uzkloju iki pazasteliu, apsiversdamas buna,kad nusispardo, buna, kad po savimi kazkiek palenda uzkloto-visaip. Bet jei ant veido uzkrenta-nusimeta pats.

Aciu uz atsakyma ?

3. 2018.01.18 23:26 (prieš 10 mėn.)

Taigūnas parašė:
    Aš pradėjau naudoti miegmaišius,nes nusispardytų viską tinka

Aciu uz atsakyma ?

4. 2018.01.20 23:34 (prieš 9 mėn.)

Perskaiciau komentarus ir neradau keletos rupimu klausimu ?
    As maitinu 2 kartus per diena kosytemis, viena grudine kita darzoviu su mesyte, noriu pradeti trecia karta duoti kosyte bet galvoju kokia duoti darzoviu ar grudine? Su mesa ar be? Kaip patartumet?
    Ir kitas klausimelis ?? mes dar pacioj pirmoj auto keduteje kuri iki 13 kg, bet jau ieskau antrosios kedutes, kuria rekomenduotute? Gal kuria labai esate patenkintos? Gal labai saugi? ?
    P.s. ivedinedama produktus vadovaujuosi knyga ,,mazylio receptai", puiki knyga ?

5. 2018.01.21 00:09 (prieš 9 mėn.)

Sveikos mamos, kaip jusu primaitinti pradeti vaikeliai kakoja? Turiu omeni ar kasdien? Nes mano, tai kas 2-3 dienos. Duodu ir slyvu tyreles ir jokiu bulviu ar morku, bet vistiek taip...

6. 2018.01.21 04:52 (prieš 9 mėn.)

mine2017 parašė:
    As maitinu 2 kartus per diena kosytemis, viena grudine kita darzoviu su mesyte, no…

As labai dziaugiuosi Cybex Sirona 0-18kg. Saugumo testu nugaletoja kelis metus, ir siaip abiem vaikam tik cybex kedutes turim ?

Kas del kosiu tai as duodu ryte vakare grudine, per pietus darzovine su arba be mesos.

7. Ilgai lauktas 1 m. 4 mėn.

2018.01.21 09:08 (prieš 9 mėn.)

Mes naudojam jau recaro 360. Labai patenkinta, patogi, komfortiska

8. Mažoji šypsenėlė 1 m. 4 mėn.
    Didysis patrakėlis 3 m. 2 mėn.

2018.01.21 10:24 (prieš 9 mėn.)

mine2017 parašė:
    As maitinu 2 kartus per diena kosytemis, viena grudine kita darzoviu su mesyte, no…

Grūdinę.

Lina G. parašė:
    Sveikos mamos, kaip jusu primaitinti pradeti vaikeliai kakoja? Turiu omeni ar kasdien? Nes mano, tai kas 2-3 dienos. Duodu ir slyvu tyreles ir jokiu bulviu ar morku…

Ir mano ne kasdien. Normalu.

9. 2018.01.21 14:11 (prieš 9 mėn.)

mine2017 parašė:

Sveiki, musu vaikas ryte valgo grudine, per pietus darzoves+mesa, vakare grudine. Tik ryte ir vakare skirtingas duodam.
    Kedute naudojam likusia nuo vyresniu, skirta nuo gimimo iki 18 kg. Identiskos jau prekyboje nera, bet panasiausia butu si vaikutis.lt/automobiline-saugos-kedute-aga-design-eco-omega-0-18-kg-60363?search=aga%20design%20k%C4%97dut%C4%97&page=2
    Mums labai tinka ir patinka.

10. 2018.01.21 14:12 (prieš 9 mėn.)

Lina G. parašė:
    Sveikos mamos, kaip jusu primaitinti pradeti vaikeliai kakoja? Turiu omeni ar kasdien? Nes mano, tai kas 2-3 dienos. Duodu ir slyvu tyreles ir jokiu bulviu ar morku…

Tustinasi kiekviena diena, tvarkingom ismatom. nekieteja viduriai. Valgo viska: ir bulves, ir morkas, ir kopustus, bet labai daug geria skysciu. Per para (be misinio) isgeria apie 300-400 ml.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras