2017 m. gegužės mėnesio būsimos mamytės (Archyvas iki 2017.04.12)

1. 2017.04.11 10:51 (prieš 2 m.)

nagle parašė:
    Na ka grizau po streptikoko tyrimo .ir nieko nekainavo.idomu del ko kitur ima pinigus.

Man reikejo i kita labaratorija nesti ta tepineli ir ten sumokejau 9 eurus. Nes musu labaratorija sito tyrimo neatlieka.

2. 2017.04.11 10:51 (prieš 2 m.)

3. tauras 4 m. 4 sav.
    gabija 6 m. 3 mėn.
    Ringaudas 13 m. 2 mėn.

2017.04.11 10:53 (prieš 2 m.)

Iliuks parašė:
    Sveikos mamytes, as jau turiu savo dukryte, skubos ir skatinamuju pagalba treciadieni 34+2sav gime mano dukryte. Maziuke coliuke neisnesiotuke vardu Luka, gulim ats…

Sveikinimai ❤stiprybes ir kantrybes , tykejimo tik kad viskas bus gerai❤

4. Dukrytė 2 m. 4 d.
    6 m. 9 mėn.
    9 m. 2 mėn.

2017.04.11 11:16 (prieš 2 m.)

Agneag parašė:
    Labas rytas? O pas mane gimdos kaklelis buvo 32sav. 2,4cm idomu koks dabar,kita sav eisiu echoskopo nes 32sav.sedejo.?Taip noriu,kad butu apsivertes

Dar yra laiko apsiverst..

Karinux23 parašė:
    Sveikos,buvau su mazyle susitikime ehoskopavo,ligonineje guliu ,tai svere jau2kg739jau ir36savaites ir1 diena mums yra va kas blogai vandenu mazai,o kaklelis uzdars…

Puikios naujienos! Na del vandenuku stebes tai manau viskas bus gerai.
    As irgi vakar ligoninej turejau echo. Lygiai 36 sav pagal mmm mazyle sveria 2940, daugiau nieko ir nepasakojo matyt viskas gerai. Kaklelio net neziurejo. Nors 32 savaite buvo sutrumpejes. Jei siandien ar ryt isleis ketvirtadieni turiu pas savo gine keliaut kazi turbut vel echo turesiu nes einu privaciai, o paskui gine i atostoga iseina tai gal ir kakleli paziures

1
  5. 8 mėn. 2 sav.
    Mylimukas 1 m. 11 mėn.

2017.04.11 11:17 (prieš 2 m.)

VYSNIKE parašė:
    Man reikejo i kita labaratorija nesti ta tepineli ir ten sumokejau 9 eurus. Nes musu labaratorija sito tyrimo neatlieka.

šiandien steptokoko B tyrimą ėmė ir nieko nemokėjau
    Nėščiųjų akušerinės-ginekologinės priežiūros tvarką reglamentuoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2013 m. rugsėjo 23 d. įsakymas Nr. V-900 „Dėl nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros tvarkos aprašo patvirtinimo“. Apdraustosioms privalomuoju sveikatos draudimu nėščiosioms tyrimai ir procedūros, nurodyti minėtame įsakyme, yra kompensuojami Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, jeigu jie atliekami gydymo įstaigoje, turinčioje sutartį su teritorine ligonių kasa.
    Spėju, kad gudrauja kai kurios poliklinikos, tarkime, apmokestina ne tyrimą, o "pasėlio paėmimą" arba vienkartines priemones. Mano poliklinika labai senai taip bandė už kraujo paėmimą po porą litų paimti, bet pasakius, kad esu socialiai drausta, kažkaip nebereikėjo mokėti, turbūt "pikto veido" pasirodžiau ;)

3
  6. Kamilė 2 m.
    Eimantas 9 m. 11 mėn.

2017.04.11 11:20 (prieš 2 m.)

VYSNIKE parašė:

Man netinka

2
  7. 2017.04.11 11:28 (prieš 2 m.)

Bora Bora parašė:
    šiandien steptokoko B tyrimą ėmė ir nieko nemokėjau
    Nėščiųjų akušerinės-ginekologinės priežiūros tvarką reglamentuoja Lietuvos Respubl…

Jo ant lapo buvo parasyte paselio tyrimas, sako reikia uz ju moketi, nuejus i laborotorija paprase apie 4eurus. Idomiai idomiai kitus nereikia visai moketi , o kitoms reiks ir tos kainos visiskai skirtingos

8. Amelija 1 m. 11 mėn.
    Kristina 10 m. 2 mėn.

2017.04.11 11:36 (prieš 2 m.)

VYSNIKE parašė:

Ar kam nors atitinka? Na pvz man neivienas neatitinka turiu 2 dukras rodo berniukus. Ir dabar rodo berniuka o laukiuosi mergytes

9. Dukrytė 2 m. 4 d.
    6 m. 9 mėn.
    9 m. 2 mėn.

2017.04.11 11:42 (prieš 2 m.)

Lincesteris parašė:
    Ar kam nors atitinka? Na pvz man neivienas neatitinka turiu 2 dukras rodo berniukus. Ir dabar rodo berniuka o laukiuosi mergytes

Atitinka bet viskas atvirksciai atitinka:DDD
    Einu paziuresiu ar man atitinka

1
  10. Emiliukas :) 7 m. 7 mėn.

2017.04.11 11:51 (prieš 2 m.)

VYSNIKE parašė:

Pagal kiniecius pirmasis turejo buti mergaite, o gavosi tik mergele su antruoju atitinka

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.