2017 m. gegužės mėnesio būsimos mamytės (Archyvas iki 2017.05.17)

1. 2017.04.17 23:08 (prieš 2 m.)

Elena212 parašė:
    pirma karta girdziu jog magnio negalima? O geriu kekviena diena, kartais net didesne doze nei reikia? Dabar kai eisiu pas gine specialiai paklausiu, nes issigandau …

Magnio galima iki tam tikros savaites nestumo.

1
  2. 3 mėn. 3 sav.
    Edgaras 1 m. 10 mėn.

2017.04.17 23:42 (prieš 2 m.)

Oi kiek bebuciau pavargus bet miegot neduos sunelis.pavalgiatj 18val ir iki pat db atrode stovi viskas tik atsiguliau sonkdulius talzyt pradejo tai begau viska isvemiau kazin db ar leis man miegot

3. Deivė 7 m. 3 mėn.

2017.04.18 00:03 (prieš 2 m.)

Vaisiuke parašė:
    pasiguosiu ir as... nesuprantu ar as nenormali ar visai nervai pakrike, bijau gimdymo.. naktim sapnuoju jai kur suskausta net prakaitas ismusa. nors aukiu …

Ir man antras, bet ir as bijau-zinau tik kad visos ta pereina, juk jau gimdem-nemirem ? viskas laikina!!!! O snd namuose super duper nuotaikos, mazoji meili kaip muse prie medaus ? ir zinau kad dar vienas kleckas papildys namus tuo paciu-begaline meile!!!! ??? vksmas iveikiama..

sonus skauda, neuzmiegu niekaip-ryte ankstis etis, tai net nervas ima, kad eisiu kaip zombis..

4. Deivė 7 m. 3 mėn.

5. Jokūbas 2 m. 4 d.
    Odrė 6 m. 8 mėn.

2017.04.18 00:08 (prieš 2 m.)

Lelija011 parašė:
    Ir man antras, bet ir as bijau-zinau tik kad visos ta pereina, juk jau gimdem-nemirem ? viskas laikina!!!! O snd namuose super duper nuotaikos, mazoji meili kaip mu…

tai as zinau kad viskas praeina mano visas proces su pirmaja uztruko 2val ir supavau. nespejau nei epidiuro gauti kaip viskas greit, bet kazkaip nezinau kazkokia psihoze kamuoja, mes brolio laukem irgi dziaugiaus ir laukiu nesulaukiu . bet tik atsigulu y lova ir kosmarai kazkoki kamuoja

6. 2017.04.18 00:22 (prieš 2 m.)

Vaisiuke parašė:
    tai as zinau kad viskas praeina mano visas proces su pirmaja uztruko 2val ir supavau. nespejau nei epidiuro gauti kaip viskas greit, bet kazkaip nezinau kazkokia ps…

Vaisiuke parašė:
    tai as zinau kad viskas praeina mano visas proces su pirmaja uztruko 2val ir supavau. nespejau nei epidiuro gauti kaip viskas greit, bet kazkaip nezinau kazkokia ps…

O jum su pirmu vaikuciu irgi taip buvo?

7. Jokūbas 2 m. 4 d.
    Odrė 6 m. 8 mėn.

2017.04.18 00:24 (prieš 2 m.)

simonyte_k parašė:
    O jum su pirmu vaikuciu irgi taip buvo?

nea supirmu kazkaip nestresavau , sakiau pff visos pagimdo ir as pagimdysiu. nezinojau kaip ten ir kas ir nepergyvenau visai. bet pats gimdymas sokyravo kazkodel ilgai sapnavau kosmarus po gimdymo.

8. Jokūbas 2 m. 4 d.
    Odrė 6 m. 8 mėn.

2017.04.18 00:28 (prieš 2 m.)

bet raminu save viskas bus gerai ir sklandziai praeis. ir busiu namuose su lauktu suneliu ir sakysiu kad viskas jau praeityje. bet kazkaip sunku susitvarkyt su ta baime. ypac vakarais ir naktimis.

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.04.18 05:27 (prieš 2 m.)

Vaisiuke parašė:
    bet raminu save viskas bus gerai ir sklandziai praeis. ir busiu namuose su lauktu suneliu ir sakysiu kad viskas jau praeityje. bet kazkaip sunku susitvarkyt su ta b…

Nium svarbiausia kad pati suvokiate,jog gimdymas eis ir praeis,laikysite rankose savo stebukleli ir viskas pasimirs...o tas baimes ir nezinomybes jausmas kankina visas-tiek antro,tiek trecio ar niolikto vaikucio besilaukiancias..vienas labiau kitas maziau,bet stresas yra visoms moterims,ir cia nieko su savim nepadarysi... tiesiog dabar toks laikotarpis,kai ji reikia isgyventi,susiguventi su savo vis kintanciomis nuotaikomis ir visokiais kosmarais nedaug liko...mums beveik kartu gimdyti matau ;)

2
  10. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.04.18 05:36 (prieš 2 m.)

sunray901119 parašė:
    Oi kiek bebuciau pavargus bet miegot neduos sunelis.pavalgiatj 18val ir iki pat db atrode stovi viskas tik atsiguliau sonkdulius talzyt pradejo tai begau viska …

o dievuliau,kad ir kaip bebutu bloga,dar nevemiau nei karta per si nestuma... vakar vyras is manes juokiasi...sako mamukai man negaila,bet tau nebus bloga????(kepiau bulvytes fri ir vistienos kepsniukus) zinauuu kad nesveika bet taiiiip norejau..bekepdama uzkandziavau,atsinesiau pilna lekste...ir juokauju jam atgal,jog va pavalgau ir "vaziuojam" jis ir taip stresuoja vargsas,as jam dar nervus tampau tokiais juokeliais,bet tegul pratinasi prie minties kad jau finiso tiesioji..bet kada griusiu

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.