2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Aurelijona
    2017.11.24 16:17 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:17 (prieš 3 sav.)

Brukita26 parašė:
    Puikiai suprantu jus. As tai kai durne vis laukiu savaitgalio kad bisku pailset galeciau kol vyras nedirba bet vis nesulaukiu atrodo kartais speceliai sau darvo pri…

Tai va ...aš irgi pykstu kad net savaitgaliais neranda laiko su mumis pabuti...arba bent jau mane išleistu kur pasiganyti...😐 manau kad čia jau nuovargis daro savo...net vyras gulintis ir ilsintis atrodo tinginiaujantis lokys 😂

1
  2. Meshka
    2017.11.24 16:19 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:19 (prieš 3 sav.)

Aurelijona parašė:
    Nuoširdus ačiū už gražius žodžius 😊 jeigu per diena nieko nenumezgu tai vakare būtinai visiems sumigus turiu "išsikrauti" 😁 nes kitaip suplėšyčiau į gabalus ką nors…

As mielai pirkciau tokia piniginyte tiesiog sau kaip suvenyra! 😊
    O del vyro pagalbos - maniskis nemazai skaitau padeda, ziuri vaika, bet vakare grizes po darbo irgi nori ramiai pavalgyti, prie kompo pasedeti. As ji suprantu, nes kelias 6.00; iskart varo i darba, tai grizus reikia duoti atsipusti. Bet is kitos puses, kad ir kiek padetu, tos pagalbos man visad per mazai 😂 Nes jis i darba eina 5d., o as su vaiku bunu visa savaite, be jokiu laisvadieniu 😕
    Laikykimes mamos!!! 😇

3. Aurelijona
    2017.11.24 16:25 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:25 (prieš 3 sav.)

Meshka parašė:
    O del vyro pagalbos - maniskis nemazai skaitau padeda, ziuri vaika, bet vakare gri…

Laikausi...bet kartais atrodo kad tuoj tuoj užvirs "čainikiukas" ir sprogsiu.... 😁

4. Meshka
    2017.11.24 16:29 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:29 (prieš 3 sav.)

Aurelijona parašė:
    Laikausi...bet kartais atrodo kad tuoj tuoj užvirs "čainikiukas" ir sprogsiu.... 😁

Buna buna ir man... as ir taip jautriu nervu 😊 Buvo ir keleta sprogimu - vyra aprekiau ir pati verkiau labai... Bet bandau kiek imanoma rasti laiko sau, atsipusti, pabuti bent 30 min per diena viena, nes kitaip man ragai - be uzpokojoncu neuzmiegu 😕

5. Moni_
    2017.11.24 16:32 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:32 (prieš 3 sav.)

Meshka parašė:
    O del vyro pagalbos - maniskis nemazai skaitau padeda, ziuri vaika, bet vakare gri…

Na man ir panasiai su vyru. Atrodo ir padeda, pabuna su vaikiuku vakarais, pazaidzia ir t.t. bet as tuo tarpu kai beprote lakstau keturiom po namus, bent virtuve susitvarkau. Dar galvoju ta ir ta reikia pasidaryt. Ir vistiek pikta ant vyro kaip sirse, uzeina hormonu audros man kad po to pati stebiuosi. Dienos metu tai stengiuosi ir as save pasilepint. Nepersistengt namie tvarkydamasi ir pan. Baltai pavydziu toms kurioms yra mociutes broliai seses salia ir bent kazkiek padeda priziureti lelius.

1
  6. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 16:35 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:35 (prieš 3 sav.)

Aurelijona parašė:
    Tai va ...aš irgi pykstu kad net savaitgaliais neranda laiko su mumis pabuti...arba bent jau mane išleistu kur pasiganyti...😐 manau kad čia jau nuovargis daro savo.…

Vat butent ir isvis nesuprantu as oj pavarges pp darbo. O as ka gulejau per diena? Vaikas priziuretas visa pari nakti keliuosi labai blogai miega vaikstau kaip zombis kavos nezinau kiek isgeriu. Namai sutvarkyti viskas iskalbta islyginta tai cia nuo to pailset mums nereikia cia nieko o va jie darbe pavarksta. Siuo metu labai gailiuosi kad taup toli gyvenu nuo tevu ir niekaa nepadeda virna kaip pirstas stoga rauna....

7. Moni_
    2017.11.24 16:43 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:43 (prieš 3 sav.)

Brukita26 parašė:
    Vat butent ir isvis nesuprantu as oj pavarges pp darbo. O as ka gulejau per diena? Vaikas priziuretas visa pari nakti keliuosi labai blogai miega vaikstau kaip zomb…

As tai sakiau grieztai vyrui,jei nenori kad pavirsciau i ragana, kasdien buciau pikta, susivelus neplauta galva ir kad butu namie bardakas turi padaryti isvadas ir prisidet prie prieziuros namu vaiko ir t.t. Jis 8 val dirba darbe, o mes kiek? 24 val non stop.Ir tik spek suktis jei nori kad butu viskas taip kaip norisi.

2
  8. Meshka
    2017.11.24 16:45 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:45 (prieš 3 sav.)

Moni_ parašė:
    Na man ir panasiai su vyru. Atrodo ir padeda, pabuna su vaikiuku vakarais, pazaidzia ir t.t. bet as tuo tarpu kai beprote lakstau keturiom po namus, bent virtuve su…

Va ir man tas pats - niekas be vyro daugiau nepadeda. Mama savaitgali tik uzbega trumpam pabut su anuku, bet ir tai retai, per puse metu tik 2 kartus buvo likus dviese su vaiku mama, mes su vyru buvom i mieste dviese iseje. Laimes buvo pilnos kelnes

Brukita26 parašė:
    Vat butent ir isvis nesuprantu as oj pavarges pp darbo. O as ka gulejau per diena? Vaikas priziuretas visa pari nakti keliuosi labai blogai miega vaikstau kaip zomb…

As darbo dienom minimaliai buta tvarkau, didiji tvarkyma darom abu su vyru. Valgyt darau vaikui, sau ir vyrui - jei yra noro, laiko ir sveikatos; nera - valgom sumustinius, makaronus, kiausiniene, ir pan. Rubu nelyginu, juolab vyrui - pats tegu lyginasi, ne mazas gi Jus pabandykit vyrui "iskisti" namu tvarkymo ar maisto ruosimo darbus, po truputi po truputi, ir ipras jis prisideti daugiau. Nes kai mes moterys viska pwcios vezam, tai vyrai pripranta, ir nemato poreikio padeti...

9. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 16:47 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:47 (prieš 3 sav.)

Man pasiseke bent tuo, kad mama nemazai padeda, gyvena uz 20 km, tai ir ji pas mus atvaziuoja, ir mes su mergyte pas ja nuvaziuojam, tai isleidzia mane i kokia parduotuve, ar antakiu susitvarkyti. O vyras, tai gerai, jei grizta dar kol nemiegam, bet daznai grizta, kai mes su dukryte jau bunam lovoje, mes kaip tik daugiau rytais pabendrajam

10. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 16:56 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 16:56 (prieš 3 sav.)

Moni_ parašė:
    Na man ir panasiai su vyru. Atrodo ir padeda, pabuna su vaikiuku vakarais, pazaidzia ir t.t. bet as tuo tarpu kai beprote lakstau keturiom po namus, bent virtuve su…

As labai rimtai pradejau ieskoti namu tvarkytojos, kad visi butume ramesni 😉 as kiekviena laisva min negalvosiu kur plyteles nevalytos 🙂

2
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras