2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.01.21)

1. 2017.12.07 05:11 (prieš 10 mėn.)

Kas liečia uošvienę..jin mūsų mažylio net mačiusi nėra,vyro sesuo ir vidurinysis brolis taip pat.turbūt net vardo nežino..nors gyvena visai netoli...vyresnieji vakai žino apie močiutę,o kai pasiūlom važiuoti aplankyti tai sako aij neeeee,mes geriau namuose pabūsim...nors niekad nesakiau nei vieno blogo žodžio apie vyro mamą,nenuteikinėjau vaikų..vyras pats pas ją važiuoja kai išgrūdu vos ne per prievartą,pridedu daržovių kad nuvežtų.aplankytų.ankščiau buvo skaudu,dabar pripratau ir nebesinervinu,nes mano mama atiduoda visą savo meilę tiek anūkams,tiek žentui..

2
  2. 2017.12.07 06:59 (prieš 10 mėn.)

Aistėja parašė:
    Eisim iki metų kas mėnesį.

O kodel kas menesi eisit? Taip gydytoja patare?

3. 2017.12.07 07:27 (prieš 10 mėn.)

Kad liečia uošvienes tai kai gimė pirmas sūnus labai nenorėjau nei pas ją važiuoti, nei kad ji atvažiuotų...nepatiko man nei tai kaip ji su vaiku elgėsi, nei kaip kalbėdavo... aišku ji ne iš blogo norėdama, tiesiog... aišku man pirmas vaikas tai irgi kitaip į viską reaguodavau... o db gimė antras, tai nei aš taip į viską nereaguoju, nei tą uošvienė per daug ką sako, daug mažiau komentarų sulaukiu ? žinokit tie patys lašiniai ir rauginti agurkai jau nėra baisūs ir mažius jų kartais gauna (dažniausiai pas senelius kai būnam) , o su pirmu sūnum stojau prieš viską griežtai kaip ragana ???

1
  4. 2017.12.07 07:38 (prieš 10 mėn.)

Meshka parašė:
    O kodel kas menesi eisit? Taip gydytoja patare?

Su valgymu problemų yra,nevalgiukas.svori sakė būtų neblogai sekt.

5. 2017.12.07 08:41 (prieš 10 mėn.)

Jau senei ryte nesijauciau tokia pavargus... taip prastai miegojo manoji blaskes o man isvis beveik nepavyko ilgiau nei pusvalandziui uzmigti

6. Gabriele 12 m. 2 mėn.

2017.12.07 08:45 (prieš 10 mėn.)

Prakalbot apie uosvienes ir kitus giminaicius. Su darbiniais uosviais sutariu geriau nei su mama. Mama tam tikru laiku labai padejo, bet buvo laikas kai as taip pat padejau. Ir tai savaime suprantama. Bet deje gyvenimas taip susikloste kad is 4 broliu bendrauju jau tik su vienu. Nepasirinksi gyvenime nei tevu nei broliu ar seseru. Bet as irgi sakiau savo dukrai kad ji tikrai gali bendrauti su visais giminaicias. Nes tai kad mes nesutariame nereiskia kad jai negalima bendrauti. Ir manau kad bent svenciu proga tikrai reiktu buti kitokias nei tie kurie ziuri is auksto. Kaip bebutu, mums uosviai, o vyrams tevai. O Kaledos yra seimos svente. Na aisku jri ir vyras nenori vaziuoti pas tevus tai jau kitas dalykas.

7. 10 m. 4 mėn.

2017.12.07 09:32 (prieš 10 mėn.)

Mums irgi su miegu nekas. Ji tai miega, bet dažnai krūties prašosi, tai aš visai nepamiegu. Jau ir ligos peršalimo puola, oraganizmas matyt nusilpo mano ?

8. 2017.12.07 09:36 (prieš 10 mėn.)

2kartmamyte parašė:
    Mums irgi su miegu nekas. Ji tai miega, bet dažnai krūties prašosi, tai aš visai nepamiegu. Jau ir ligos peršalimo puola, oraganizmas matyt nusilpo mano ?

Pagerkit vitaminu, zuvies tauku, vit.D.
    As nors pati nemaitinu jau 3 men., bet pastoviai tai virusai kimba, tai persalimas

9. 2017.12.07 10:40 (prieš 10 mėn.)

Meshka parašė:
    Pagerkit vitaminu, zuvies tauku, vit.D.
    As nors pati nemaitinu jau 3 men., bet pastoviai tai virusai kimba, tai persalimas…

Tikrai reikia gert!!! As po Marto ligu ji begydydama pati va antibiotikus geriu? Gydziau maziuka,pati save nusigydziau. Visos esam pasilpusios,dar ruduo.. reikia vitaminu, ir daug,daug valgyti? Auginti lasinuka?

10. 2017.12.07 10:42 (prieš 10 mėn.)

Mesdu parašė:
    Tikrai reikia gert!!! As po Marto ligu ji begydydama pati va antibiotikus geriu? Gydziau maziuka,pati save nusigydziau. Visos esam pasilpusios,dar ruduo.. reikia vi…

As tai biski bandau kudintis
    Bet nepersistengiu, nes sveikata svarbiau, nei vapsvos (tiksliau jau meskos ) liemuo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.