2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Meshka
    2017.12.07 12:42 (prieš 1 sav.)
    2017.12.07 12:42 (prieš 1 sav.)

Mesdu parašė:
    Tikrai reikia gert!!! As po Marto ligu ji begydydama pati va antibiotikus geriu🙈 Gydziau maziuka,pati save nusigydziau. Visos esam pasilpusios,dar ruduo.. reikia vi…

As tai biski bandau kudintis
    Bet nepersistengiu, nes sveikata svarbiau, nei vapsvos (tiksliau jau meskos ) liemuo

2. Mesdu
    2017.12.07 12:54 (prieš 1 sav.)
    2017.12.07 12:54 (prieš 1 sav.)

Meshka parašė:
    As tai biski bandau kudintis
    Bet nepersistengiu, nes sveikata svarbiau, nei vapsvos (tiksliau jau meskos ) l…

Nieks ziema nemato😀

1
  3. Meshka
    2017.12.07 12:56 (prieš 1 sav.)
    2017.12.07 12:56 (prieš 1 sav.)

Mesdu parašė:
    Nieks ziema nemato😀

As save matau
    Ai bet dzin tie keli uzsilike kilai, svarbu sveikatos butu. Kazkaip po vaiko gimimo rimciau pradejau savo sveikata rupintis, sveikiau valgyti, nes dabar esu atsakinga jau ne tik uz save

4. Olia lia
    2017.12.07 13:00 (prieš 1 sav.)
    2017.12.07 13:00 (prieš 1 sav.)

Apie uošvinės mielisios prabilote 😲 žinot mano tai siaubas yra tikras, visada ji prie savo sūnaus prilipdavo t.y (apkabindavo, atsisesdavo, kviesdavosi į miegamąjį kad jis ją pabučiuotu pasakytu kad myli ir daug visokių fintų). Kartais pasijauzdavau tuščia vieta ir pyktis liedavosi per kraštus. Vyrui visada sakydavau, kad ji apsesta yra... bet... nu ir ką manote kur jos nesveikas elgesys peršoko, ogi į mano tėčio lovą. Nepaisant to kad ji vedusi ir vyra turi. Ir tada mano vyrui akys atsimerkė. O aš dar labiau pasišlikštėjau ta moterim. 2metus nebendravome su nei vienu nei jis su mama, nei aš su tėčiu. Kol galiausiai mano išsiskyrė tėveliai, o jo tėtis sunkiai susirgo. Ir tėko susitikti uošvinę ir vyrui su ją bendrauti, tai nuo tos akimirkos ji vėl vyrui skambinėja 10 kartų į dieną kol jis atsiliepia. Nepasikeitė per niekur ji. Ir dabar buvo atėjus pas mus į svečius, bet liko už durų man jos namie nereikia. O ji be sūnaus dar turi dvi dulrytės 15 ir 9 metų. Vestuvėse jos nebuvo irgi. Oj šlikšti dviveidė mano uošvienė kurios tiesiog nebenoriu toliau pažinti ir bendrauti. Tai va čia tik dalį šlikščios istorijos papasakojau iš savo gyvenimo 😲 tam kad suprastumet tai jog yra tokių moterų apsestu...

5
  5. User has not uploaded an avatar
    2017.12.07 13:10 (prieš 1 sav.)

Gabriele 11 m. 4 mėn.

2017.12.07 13:10 (prieš 1 sav.)

Mesdu parašė:
    Nieks ziema nemato😀

Ziema nemato, bet nespesim pastebeti ir jau pavasaris. 😂 o tada vel sleptis reiks po pernyksciais lapais 🤣 as tai tiesiog stenguosi kuo sveikiau valgyti. Ir aisku geriu kruvas vitaminu bei omega3 kapsules. Na dar biski pasportuoju, kai oras leidzia einu pasivaikscioti. Po biski krenta svoris, apimtys mazeja. Svarbu nedideja 😂
    Beje kaio tik jus raset apie tai kad gydytoja rekomendavo veliau pradeti su mesa. Tai va pasipasakosiu kaip mums buvo. Budavo visaip ir valge ir nelabai.... ana savaite pabandziau duoti triusio mesyte. Tai pora kartu kaip ir gerai valge tik maziau koses suvalgydavo. Bet galvojau normalu juk mesa sociau. Sekmadieni valgem tik darzoves be mesytes tai kapnojo kaip savaite nevalges. Pirmadieni vel daviau mesos triusio, tai 5 saukstelai ir viskas. Tada paskaiciau jusu komentara ir pagalvojau kad gal tikrai per anksti. Ir nuo antradienio vel valgom be mesytes tik darzoves. Tai suvalgo vel visa porcija. Matyt dar ne laikas, spesim. 😊

3
  6. User has not uploaded an avatar
    2017.12.07 13:34 (prieš 1 sav.)

9 m. 6 mėn.

2017.12.07 13:34 (prieš 1 sav.)

Meshka parašė:
    Pagerkit vitaminu, zuvies tauku, vit.D.
    As nors pati nemaitinu jau 3 men., bet pastoviai tai virusai kimba, tai persalimas…

Geriu kai prisimenu, sunkiai su atmintin dabar.

7. Meshka
    2017.12.07 13:37 (prieš 1 sav.)
    2017.12.07 13:37 (prieš 1 sav.)

2kartmamyte parašė:
    Geriu kai prisimenu, sunkiai su atmintin dabar.

Pasidekit salia to daikto, kur kasdien naudojat - maisto, dantu sepetelio ar pan., ir nepamirsit

1
  8. gurmane1
    2017.12.07 13:50 (prieš 1 sav.)
    2017.12.07 13:50 (prieš 1 sav.)

Joa mamytės, būtinai pagerkite vitamino D arba žuvies taukų
    Svorį mest galima tik geriau ne dietomis, o sportu

1
  9. Meshka
    2017.12.07 13:54 (prieš 1 sav.)
    2017.12.07 13:54 (prieš 1 sav.)

gurmane1 parašė:
    Joa mamytės, būtinai pagerkite vitamino D arba žuvies taukų
    Svorį mest galima tik geriau ne dietomis, o sportu

Svorio metimas nebutinai ir su dieta gali buti As tiesiog sveikiau valgau, daugiau vaisiu, darzoviu. Stengiuosi nepersivalgyti, slamto neprisivalgyti.
    Kol kas sportas tai vaiksciojimas su vezimeliu ir atsilenkimai namie. Rimtesniam sportui vakare nebelieka nei jegu, nei noro

1
  10. User has not uploaded an avatar
    2017.12.07 14:12 (prieš 1 sav.)

Gabriele 11 m. 4 mėn.

2017.12.07 14:12 (prieš 1 sav.)

Meshka parašė:
    Svorio metimas nebutinai ir su dieta gali buti As tiesiog sveikiau valgau, daugiau vaisiu, darzoviu. Stengiuosi nepersivalgyti, slamto neprisivalgyti.

Sportas tik 30% max40% itakoja musu svori. Soprtas padeda uzauginti raumeni ir stangrinti kuna. Vienas pirmu ir pagrinidnu dalyku yra sveika ir saikinga mityba. Pati i sporto kluba vaikstau jau nuo rugsejo, bet jei tik neziuriu ka valgau is dedu i burna viska kas po ranka. Svoris stovi vietoje.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras