2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.01.21)

1. 2018.01.18 12:46 (prieš 1 m.)

Mesdu parašė:
    Musu tokia,esu tikrai patenkinta?

Ir aš jos noriu. Vien jau dėl to, kad gali pasukt, įsodint vaiką. Nes tos tiesios per šoną sodint vaiką man buvo nepatogu?...

2. 2018.01.18 12:53 (prieš 1 m.)

Mes turim tokią kėdutę,orbit baby,jin labai patogi,gili...dar mes ilgai tilpsim į ją,tad negalvoju apie jokią kitą kol kas.ant isofix bazės sukasi aplinkui,tad labai patogu mašinoj isodinti vaikiuką..minusas toks kad sunkoka...

1
  3. 2018.01.18 13:17 (prieš 1 m.)

fleur68 parašė:
    Ir aš jos noriu. Vien jau dėl to, kad gali pasukt, įsodint vaiką. Nes tos tiesios per šoną sodint vaiką man buvo nepatogu?...

Tikrai labai patogus isodinimas? Nes as pati zema,masina auksta,tai labai patogu? Bet ir siaip labai tvirtai,saugiai jis man joje?

4. Gabriele 12 m. 10 mėn.

2018.01.18 13:20 (prieš 1 m.)

Tiuti parašė:
    As del keduciu irgi pasimetus? neisivaizduoju kokia pirkt? gal kuri nors turit tokia https://www.babycity.lt/lt/parduotuve/autokedutes-ir-priedai/grupe-123/chicco-a…

Nzn as atsiliepimu apie ja. Nenaudojau ir pati. Bet manau kad musu mazyliai dar per mazi visada sedeti. Aisku jei keliones buna trumpos gal tada ir nieko. Bet pvz mano labai daznai miega masinoje tai jam butu labai nepatogu tokioje. Ir plius siulyciau atsizvelgti i tai kad pagal naujausiais rekomendacijas iki 4 metuku siuloma vesti nugara i vairuoja.

5. 2018.01.18 13:25 (prieš 1 m.)

Sveikos, kokius užkandžius duodat mažiukams be vaisiu?? kokius kukuruzus,sausainiukus? Kažkaip visad bijodavau dar duoti jam pačiam kramtyt ta prasme iš sausainiuku,kad nepaspringtu? bet vakar nupirkau duoniuku,tai kaip jis gražiai juos kramsnoja? negalejau atsižet?

1
  6. Gurmaniukė 2 m. 1 mėn.

2018.01.18 13:25 (prieš 1 m.)

Tiuti parašė:
    Mamytes ar jau pirkot naujas kedutes?☺️?kokias pirkot?? mes jau zadam, bet niekaip neapsisprendziu kokia??‍♀️☺️

Aš galvoju apie cybex pallas kėdutę Nes su izofiksu jin ir ne diržais kol mažiukas

7. Gurmaniukė 2 m. 1 mėn.

2018.01.18 13:29 (prieš 1 m.)

Busimojiii parašė:
    Sveikos, kokius užkandžius duodat mažiukams be vaisiu?? kokius kukuruzus,sausainiukus? Kažkaip visad bijodavau dar duoti jam pačiam kramtyt ta prasme iš sausainiuku…

kukurūzus, vaisių juosteles

1
  8. 2018.01.18 13:51 (prieš 1 m.)

gurmane1 parašė:
    kukurūzus, vaisių juosteles

O vaisiu juosteles duodat svieziu vaisiu? Ar pirktines? Jei pirktines, kokias perkat?

9. :)* viktorija 7 m. 5 mėn.

2018.01.18 14:05 (prieš 1 m.)

Meshka parašė:
    Mamos, ar jusu leliai jau ploja rankytem?

Mano ploja ?ir pac juokesi iki ausu laimyngas?.veliau pabučiuoja

3
  10. Emilia 12 m. 5 mėn.

2018.01.18 14:37 (prieš 1 m.)

Mesdu parašė:
    O jums persviete danti?padare nuotrauka? Israuti visada spesit. Kokia situacija idomu?

Nedare nuotraukos. Jau pries kelis metus liepe rauti, cia protinis dantis, iki puses tik isaugo ir daugiau neauga, ir virs jo dar dantenos kazkiek kaip kapiusonas uzdengia dali danties. Ir praeina kazkiek laiko man uzdegimas gaunasi, bet anksciau pagerdavau kazkaip ibufeno ir praeidavo, o dabar net antibai nenuima ... ir niekaip neprisieruosdavau istraukti, tai nestumas, tai zindymas, tai vaikas mazas, tai vel nestumas, zindymas... bet ir kol neskauda tai kazkaip atidelioji, galvoji aj gal neskaudes daugiau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
5,00 €
19 | 11,6 cm
15,00 €
140 | 9 - 10 m.
14,00 €