2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.05.27)

1. 2018.02.19 10:58 (prieš 9 mėn.)

Mesdu parašė:
    Alerginis bėrimas
    "Dėl vaiko alerginės reakcijos dažnai pasitaiko nugaros bėrimas. Ši reakcija, gali…

Gerė acc nuo kosulio.

2. Gustas 8 m. 2 mėn.

2018.02.19 11:13 (prieš 9 mėn.)

Kiek jusiskiai kartu per para geria mp? Mano visai nenori. Nezinau jau kur ta piena det. Krutine guzuota.

3. 9 m. 6 mėn.

2018.02.19 11:23 (prieš 9 mėn.)

Urte2017 parašė:
    Kiek jusiskiai kartu per para geria mp? Mano visai nenori. Nezinau jau kur ta piena det. Krutine guzuota.

Mano dieną geria iš ryto kartą, kartais popiet apie 16val. Ir vakare prieš miegą. O naktį tai kas 2-2,5 val. Jūsų gal gerai košes valgo, jai užtenka "kalorijų" tiek kiek per dieną pavalgo ir nebenori mp??

4. 2018.02.19 12:06 (prieš 9 mėn.)

Urte2017 parašė:

Per para 6-7kartus, nors gerai viska valgo ir uzkandziauja

5. 2018.02.19 12:11 (prieš 9 mėn.)

Urte2017 parašė:

daznai valgo mp, nakti kas 1-2 val, diena pries megelius ( dabar turi ju 2 k ) ir siaip buna priropoja prie koju ir prasosi ant ranku, tik paimu, tai jau rodo kad nori atsigert, bet pora gurksniu ir vel savo reikalais uzsiima
    kazkur esu skaicius, kad kudikiai patys nustoja valgyt mp apie 10-ta men arba veliau jau apie 1,5 metu

6. 10 m. 6 mėn.

2018.02.19 12:26 (prieš 9 mėn.)

Urte2017 parašė:

O is buteliuko geria skyscius kokius nors? Manoji gulint irgi jei neapsnudusi nelabai valge, valgo. Geriausiai zinda nesiojant.

7. 2018.02.19 12:31 (prieš 9 mėn.)

Mano nelabai geria vandeni, bet pieno nori pries/po kiekvieno miego, po valgio ir siaip kartais cia neskaitant to, kad valgo puse nakties. Bet man kol kas atrodo, kad jai pienas labai reikalingas, tai nekyla minciu ji retinti

8. 9 m. 6 mėn.

2018.02.19 14:14 (prieš 9 mėn.)

Eliza88 parašė:
    daznai valgo mp, nakti kas 1-2 val, diena pries megelius ( dabar turi ju 2 k ) ir siaip buna priropoja prie koju ir prasosi ant ranku, tik paimu, tai jau rodo kad n…

Kalbant apie mp atsisakymą, tai mano pirmoji pati 18 mėn nusprendė, kad nebereikia?. Iš ryto atsisakė valgyt ir daugiau ne ir viskas... o sukau galvą, kaip reiks nutraukt. Su antrąja nežinau ar bus lengva, kai laikas ateis☺. O dabar dar beveik pilnu tempu valgo?

9. 2018.02.19 14:58 (prieš 9 mėn.)

Jungiames ir mes y serganciuju gretas ? visa savaitgali vyras su gerkle prasikankino, sianakt man pulinga angina sukilo ir va po pietu mazajai pradejo kilt temperatura... pasidare labai irzli, kas minute verkia, nieko nevalgo...? tai mp tikras issigelbejimas, nes nors pienuko neatsisako ir noriai valgo, o ir prie krutines nors kazkiek nusiramina... tik kaip zinoti nuo ko jai temp.kyla, ar irgi gerklyte skauda?

10. 2018.02.19 15:41 (prieš 9 mėn.)

Raimondux5 parašė:
    Jungiames ir mes y serganciuju gretas ? visa savaitgali vyras su gerkle prasikankino, sianakt man pulinga angina sukilo ir va po pietu mazajai pradejo kilt temperat…

Greiciausiai visa seimyna tuo paciu virusu nuo vyro uzsikretet Sveikatos!!!

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.