2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.05.27)

1. User has not uploaded an avatar
    2018.02.22 15:50 (prieš 7 mėn.)

9 m. 3 mėn.

2018.02.22 15:50 (prieš 7 mėn.)

oksy33 parašė:
    as irgi galvojau pirkti sita, bet nusipirkom joie i-anchor advanvce. del sedejimo gale neturim bedu. bet beda yra su nusukimu i gala. Nenori !!!! patenkintas tik ve…

Va šito aš ir bijau. Kai užprotestuos, teks stot šalikelėj ir ramint atsisėdus šalia?. Šiaip tai man ji dabar greit užmiega. Bet sėdi prieky, mane mato ir kalbina. Na, niekur nesidėsim, teks pratintis gale važiuot?.

2. oksy33
    2018.02.22 16:30 (prieš 7 mėn.)

Gabriele 12 m. 1 mėn.

2018.02.22 16:30 (prieš 7 mėn.)

fleur68 parašė:
    Va šito aš ir bijau. Kai užprotestuos, teks stot šalikelėj ir ramint atsisėdus šalia?. Šiaip tai man ji dabar greit užmiega. Bet sėdi prieky, mane mato ir kalbina. …

mes sitam reikalui naudojam plancete. zinau uzmetys mane akmenim dabar. ? bet kai viena vaziuoju ir negaliu vaiko nuraminti niekaip. tai pajungiu kokia dainele padaijuojam kartu, tada isjungiu sakau tadam nebera sugedo. ir pati dainuoju ? tada jis labai juokiasi. ?

3. User has not uploaded an avatar
    2018.02.22 16:34 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.22 16:34 (prieš 7 mėn.)

oksy33 parašė:
    mes sitam reikalui naudojam plancete. zinau uzmetys mane akmenim dabar. ? bet kai viena vaziuoju ir negaliu vaiko nuraminti niekaip. tai pajungiu kokia dainele pada…

Bandziau ir as saviskei plancete ijungti, tai netiko, daug geriau, jei mama dainuoja gyvai

1
  4. Mesdu
    2018.02.22 16:38 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.22 16:38 (prieš 7 mėn.)

oksy33 parašė:
    mes sitam reikalui naudojam plancete. zinau uzmetys mane akmenim dabar. ? bet kai viena vaziuoju ir negaliu vaiko nuraminti niekaip. tai pajungiu kokia dainele pada…

Ka cia metyt,po paskutines musu keliones?? galvojau teks suktis atgal namo,mums dviese vaziuoti kaip niekad sudetinga,net pradedu bijoti vaziuoti,tada tikrai nezinojau ka daryti kai pradejo verkti,noreti vos nelipti is kedes... kai suvyru kartu vaziuojam,tai nueiciau i gala atsisesciau ir bedu nebutu,bet vienai,nors imk ir bliauk.. pasipasakojau draugei,tai ir sako arba tel,arba plancete turesi duoti.Tikiuos daugiau taip nebus? Nu niekad taip nebuvo,gal kad reciau isvaziuojam.

5. User has not uploaded an avatar
    2018.02.22 16:41 (prieš 7 mėn.)

9 m. 3 mėn.

2018.02.22 16:41 (prieš 7 mėn.)

oksy33 parašė:

Na, kai vaikas kely važiuojant verkia iki raudonumo, mamai stresas, negali susikaupt, tai manau planšetė mažiau pavojingas dalykas tuomet nei avarija kely?.

3
  6. User has not uploaded an avatar
    2018.02.22 16:47 (prieš 7 mėn.)

9 m. 3 mėn.

2018.02.22 16:47 (prieš 7 mėn.)

Mesdu parašė:
    Ka cia metyt,po paskutines musu keliones?? galvojau teks suktis atgal namo,mums dviese vaziuoti kaip niekad sudetinga,net pradedu bijoti vaziuoti,tada tikrai nezino…

Mes kasdien po 4 kartus mažiausiai išriedam. Sesę ryte mokyklon vežt, parvežt... tai nors ir įpratus nuo gimimo dažnai važinėt, bet irgi pasitaiko ne nuotaika ir įsiklykia... tenka ir dainuot, ir kalbint, kai sesė šalia, tada ir ją įtraukiam į raminimo procesą. Aprimsta, bet būna ir išsirėkia... tikrai po tokio šokdinimo baisu kaskart išlįst į kelią, na bet ne visada taip būna, nors tai guodžia?

7. oksy33
    2018.02.22 16:59 (prieš 7 mėn.)

Gabriele 12 m. 1 mėn.

2018.02.22 16:59 (prieš 7 mėn.)

Mesdu parašė:
    Ka cia metyt,po paskutines musu keliones?? galvojau teks suktis atgal namo,mums dviese vaziuoti kaip niekad sudetinga,net pradedu bijoti vaziuoti,tada tikrai nezino…

zinokit manau kad del to reto isvaziavimo. nes mes kol dazniai vaziuodavom tai nekildavo bedu. o dabar retai kur vaziuoju, vietoju su vizimu visur stumuosi. tai pradejau bent karta ar du savaiteje kad viena isvaziuoti siap ratuku pasuku po miesteli. nes kitaip net nespejus isodinti verkia. tai va ryt varysim masina i serviza uz 30 km. tai sakiau kartu vaziuosim nes reikia kad apsiprastu nors kiek. kadangi liepa planuojam i lt su masina vaziuoti. tai iki kelto 500 km. dar nuo rygos i trakus apoe 300km. aisku priplanave is 4 valandom anksciau isvaziuoti stoti ne viena karta. bet vistiek vaika pratinu po biski. ?

8. gurmane1
    2018.02.22 17:02 (prieš 7 mėn.)

Gurmaniukė 1 m. 4 mėn.

2018.02.22 17:02 (prieš 7 mėn.)

fleur68 parašė:
    Na o mes pagaliau naują kėdutę įsigijom. Jau taip nepatogu buvo jai sėdėt toj pirmojoh. Susispaudus, susisukus joje buvo. Lėkėm žiūrėtis naujos į kaimyninę šalį, ne…

ir mes sia autokede pirkom superine ir saugi nes galima veidu atgal vezt iki 1.5m

1
  9. oksy33
    2018.02.22 17:03 (prieš 7 mėn.)

Gabriele 12 m. 1 mėn.

2018.02.22 17:03 (prieš 7 mėn.)

mes net toki isigijom kai pirkom sakom ateiciai bet gavosi kad dabarciai.

10. User has not uploaded an avatar
    2018.02.22 18:38 (prieš 7 mėn.)

9 m. 3 mėn.

2018.02.22 18:38 (prieš 7 mėn.)

gurmane1 parašė:
    ir mes sia autokede pirkom superine ir saugi nes galima veidu atgal vezt iki 1.5m

Man patiko kainos/kokybės atžvilgiu renkantis iš tokio tipo besisukančių kėdučių. Patogu, kad nugaros nereiks laužyt, o ir mano skaudantys riešai jau nebeleidžia šonu išimt ar įsodint vaiką. Tai pasilengvinau sau gyvenimą taip sakant patogumais?. Ir dar pliusas, kad gan gerai įvertinta saugumo kriterijų atžvilgiu?. Rašo, kad nugara į kelią galima iki 4m naudot, bet tai misija neįmanoma, nes kojos nebetilps vaikui tokio amžiaus?

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.