2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.05.27)

1. 2018.01.22 10:08 (prieš 1 m.)

sansim parašė:
    Sveikos mamytės. Gal jau apie tai kalbėjot, tai pasikartosiu, temų visų neskaičiau. Ką duodat leliukam pagraužt? Kokios konsistencijos tyrelės ir kiek kartų per die…

Mano panelė 3kart į dieną valgo. Tik po labai nedaug dar (apie ~60 ml daržovių ir daugiau vaisių tyrelių suvalgo). Duodu obuolio, kriaušės, banano pagraužt, bet per maitintuvą, nes nemėgsta gabaliukų košes verdu skystesnes, ne tirštas

2. 2018.01.22 10:10 (prieš 1 m.)

Ar visu vaikiukai uzkandziauja,nezinau mano Martas turbut kosem sotus,vieninteli karta valgo duona (riekute suvalgo) 9 val ryte. O gsunas taip 7.30-8val misinukas 180ml 9val juoda duonyte 12val grudine kose su uogom arba grikiu su sviestuku 15 val darzoviene su mesa,arba be 18 val grudine kose su mano daryta vaisiu tyrele. 21val 180ml misinio. Atskirai tyreliu nevalgo ir daugiau apart duonytes neuzkandziauja,dabar jau taip 2sav. Kosiu suvalgo kartais maziau,kartais daugiau,bet valgo gerai. Visos dalinates uzkandukais,o mes Kazkaip idomiai! Davem baranka pagrauze ir numete??

3. 2018.01.22 10:19 (prieš 1 m.)

Kiek kartu miegat diena? Savaite kaip pats perejo i 2kartu miega. Tiesiog be irzlumu,be verkimu.

4. 2018.01.22 10:22 (prieš 1 m.)

Mesdu parašė:
    Kiek kartu miegat diena? Savaite kaip pats perejo i 2kartu miega. Tiesiog be irzlumu,be verkimu.

Dazniausiai 2 kartus. Retais atvejais 3

5. 2018.01.22 10:28 (prieš 1 m.)

Amelija88 parašė:
    Kas susidūrė su viduriukų užkietėjimu? Nors tkr visada duodu viska tik kas laisvina nes visada kietesni buvo. Vakat vaikas net verkė stebėdamas ir toki kieta gaba…

Mano mergytei būna karts nuo karto ta bėda. Tai pastebėjau, kad kai tik įmaišau bulvės į daržovienę, taip ir užkietėja. Tai tada kaip Mesdu jau patarė, daugiau vaisių tyrelės duodu. Žalios kriaušės, avižinės košės, cukinija dar padeda. Ir duodu vandens su šaukšteliu pagurkšnoti, nes iš puodelio nenori

6. 2018.01.22 10:33 (prieš 1 m.)

Brukita26 parašė:
    Blyn tai man cia vienai nesalta atrodo nes tik kombi apvelku ir pleduku uzkloju ? sory as cia tikrai nieko blogo nenoriu pasakyt tik taip pasirode kaip gyliausia zi…

Gal jūsų vaikučiui nereikia tiek tos šilumos, užtai ir nešalta, tiek, kiek aprengiat?. Mano mėgsta vėsiau būti, tai ir lauke lengvai prirengiu. Pas mus dar ir pliusinė temperatūra, tai aš ją tokiu plonos medžiagytės kombiu aprengiu ir į vokelį. Ir ji patenkinta, ir man ramu, kad nesušals ir vėjad neužpus?

7. 2018.01.22 10:36 (prieš 1 m.)

Mesdu parašė:
    Ar visu vaikiukai uzkandziauja,nezinau mano Martas turbut kosem sotus,vieninteli karta valgo duona (riekute suvalgo) 9 val ryte. O gsunas taip 7.30-8val misinukas 1…

Mano irgi tik viena karta uzkandziauja suvalgo 3 kukuruzus ir kokio vaisiau gabaliuka.

8. 2018.01.22 10:37 (prieš 1 m.)

Mesdu parašė:

Priklauso kada atsikelia. Jei tarp 9-10 tai miega 3 kartus, jei anksciau buna ir 4, nes ryte labai greit vel miego noti.

9. 2018.01.22 10:38 (prieš 1 m.)

Mesdu parašė:
    Ar visu vaikiukai uzkandziauja,nezinau mano Martas turbut kosem sotus,vieninteli karta valgo duona (riekute suvalgo) 9 val ryte. O gsunas taip 7.30-8val misinukas 1…

Mes irgi be pagrindinių valgymų apart vaisių, nieko neduodam?. Jūs ale prancūziškai maitinatės?. Čia kramsnot po pavalgymų nesiūlo. Gerai pavalgydint pusryčiam, pietum ir vakarienei, ir po to nieko tarpuose. Na dar 16 val tradiciškai kas nors lengvo vaikams (iš serijos jogurtas, sausainis, vaisius ar tyrelė vaisinė). Ir viskas?. Turiu gydytojos lapo pvz su dienos meniu kaip atrodo, tai tip top visi maitinimai 3kart dienoj ir dar mišinukas įtelpa ir tiek

10. 2018.01.22 10:38 (prieš 1 m.)

Amelija88 parašė:
    Kas susidūrė su viduriukų užkietėjimu? Nors tkr visada duodu viska tik kas laisvina nes visada kietesni buvo. Vakat vaikas net verkė stebėdamas ir toki kieta gaba…

Manajai visada padeda burokelis ?

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.