2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Gabriele 12 m. 2 mėn.

2018.07.22 19:51 (prieš 2 mėn.)

Aurelijona parašė:
    Šviežiai keptas....

super grazu 😉 jus tiktumet i kompanija su mano pusesere 😂 ji irgi speja i savaite po du panasius grozius sukurti, nors augina 4 vaikus ir dar savo verslui vadovauja. Tikros saunuoles tokios mamytes. 🤗🤗🤗

2. 2018.07.22 19:52 (prieš 2 mėn.)

oksy33 parašė:
    na mes kaip nors isgyvensim iki ketvirtadienio. o tada jau namo grysim 😊 kita karta reiks daugiau uzsipurkti 😁 jei dar naudosim.

Bet ale kaip skiriasi kokybė...tik pagalvok 🤔

3. 2018.07.22 19:54 (prieš 2 mėn.)

Mums geriausi! Pardavineja tikrai visur,man parveza svogeris,tikrai labai geri,jokiu alergiju,nors odele tikrai jautri,Kaina gera. Kaip ir minejo,man diena patogiau pampersai(del nurenginejimo),o nakti kelnaites,bet kai dabar karsta buna be drabuzeliu,tai buna dedu ir diena kelnaites arba buna plikutis.

4. 2018.07.22 19:55 (prieš 2 mėn.)

oksy33 parašė:
    super grazu 😉 jus tiktumet i kompanija su mano pusesere 😂 ji irgi speja i savaite po du panasius grozius sukurti, nors augina 4 vaikus ir dar savo verslui vadovauja…

Ačiū aš zuikį kuriau pusmetį..o šį tris dienas 😁 nes sesė paprašė ir užsikabinau kažkaip....
    Na va...vadinasi turiu kur tobulėti dar..vaikai tik trys 😁 ir nuosavas verslas tik pakeliui...😀idėjos stadijoje...

5. 10 m. 4 mėn.

2018.07.22 20:03 (prieš 2 mėn.)

Mesdu parašė:
    Mums geriausi! Pardavineja tikrai visur,man parveza svogeris,tikrai labai geri,jokiu alergiju,nors odele tikrai jautri,Kaina gera. Kaip ir minejo,man diena patogiau…

Mes irgi tik situs naudojam 👍

6. Gabriele 12 m. 2 mėn.

2018.07.22 20:24 (prieš 2 mėn.)

Aurelijona parašė:
    Bet ale kaip skiriasi kokybė...tik pagalvok 🤔

pasirodo skiriasi, i no vezami is vokietyjos i lt is lenkijos. 😊

Mesdu parašė:
    Mums geriausi! Pardavineja tikrai visur,man parveza svogeris,tikrai labai geri,jokiu alergiju,nors odele tikrai jautri,Kaina gera. Kaip ir minejo,man diena patogiau…

na man reikejo ju siandien, o gryzinejom namo nuo ezeru po pietu. tai jau i vilniu nebelindau ieskoti nieko kur kas atveztinius pardavineja. o ir nelabai buciau radusi itariu, nes vilnuje as kaip pele rate 😂 o reikejo pampiu siandien. tad surizikavau pirkti dar vienus.

7. 2018.07.22 22:15 (prieš 2 mėn.)

oksy33 parašė:
    Sveikos, ar yra naudojanciu Huggies sauskelnes? Ar nebuvo alergiju issutimu ? 😊 Nusipirkau, bet bijau deti jas. kadangi atsivestos is norvegijos baigesi, nusipirkau…

Buvo ,net pas gydytoją ėjom.Perkam kas veža iš užsienio arba pampers premium lenkų.

8. 2018.07.23 12:02 (prieš 2 mėn.)

Is didelio baseino i maza bile vandens butu,nereiktu nei baseino ir kibiras tiktu😀 Bet pasaka,kai taip karsta,visas dienas mirkstam🤗

3
  9. Gabriele 12 m. 2 mėn.

2018.07.23 12:13 (prieš 2 mėn.)

Mesdu parašė:
    Is didelio baseino i maza bile vandens butu,nereiktu nei baseino ir kibiras tiktu😀 Bet pasaka,kai taip karsta,visas dienas mirkstam🤗

tikrai taip, mes irgi bile vandens yra ir galima taskytis.

2
  10. 2018.07.23 12:48 (prieš 2 mėn.)

oksy33 parašė:
    Sveikos, ar yra naudojanciu Huggies sauskelnes? Ar nebuvo alergiju issutimu ? 😊 Nusipirkau, bet bijau deti jas. kadangi atsivestos is norvegijos baigesi, nusipirkau…

Mes naudojam huggies. Viskas gerai

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras