2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2018.07.30 15:17 (prieš 6 mėn.)

Jungiuosi ir as I ispindejusiu gretas nemegstu surmulio ir mases zmoniu pavargstu as nuo ju bet pajuri tikrai yra vietu kur zmoniu nedaug. Mes su mazyle dabar per karscius stengiames tik I vakara islyst I lauka arba vaziuoju pas mama ten yra kiemas baseiniukas tai mazoji atsivesina baseine tada islipam apsylam pavalgom ir vel begam I baseina o namie dusa prileidziu vesesnio vandenuko tai beveik kaip baseinas vis siek tiek atsivesina mazyle nes irgi visa slapia susilus.Megstu siluma bet jau galetu bent siek tiek atvesti🙏

2. 2018.07.30 15:39 (prieš 6 mėn.)

oksy33 parašė:
    Va prisiminiau ko norejau paklausti, jei gerai pamenu tai Mesdu naudojo gertuve is twistshake. Koks gertuves snapelis, kietas is minkstas ( kaip kad buna ant buteli…

Nee as tokios gertuves tikrai neturiu🙂 Naudoju avent silikoniniu(minkstu suplotu snapeliu) tikrai patenkinta. Aplamai pas mane viskas avent buvo ir dar kas like🙂 Manau su kazkuo sumaiset mane🙂

1
  3. Gabriele 12 m. 6 mėn.

2018.07.30 15:44 (prieš 6 mėn.)

Mesdu parašė:
    Nee as tokios gertuves tikrai neturiu🙂 Naudoju avent silikoniniu(minkstu suplotu snapeliu) tikrai patenkinta. Aplamai pas mane viskas avent buvo ir dar kas like🙂 Ma…

gali buti kad sumaisiau 😉 mums reikia gertuves i darzeli, viena turim bet niekaip neismokstam is jos gerti. svarstau pirkti kita, bet nzn kokia. kad nereiktu pinigu ismesti i bala. 😊

4. Gabriele 12 m. 6 mėn.

2018.07.30 16:38 (prieš 6 mėn.)

Nzn kas mano vaikui pasidare, gal kad oras atveso ir miegoti nebe taip karsta. Jau taip ilgai miegodavo, kai pradejau duoti nuo skausmo vaistu. Na bet siandien kazkas nerealaus. vakar uzmigo 20.30 siandien atsikele 9.30. Pietu miego uzmigo 12.30 jau miega 3 val ir nepanasu kad greitai prabus. 😂Mama nebeturi ka veikti namie. 😂 Tikuosi kad ateinanci nakti nereiks sokiu sokti 😂

5. 2018.07.30 16:40 (prieš 6 mėn.)

oksy33 parašė:
    gali buti kad sumaisiau 😉 mums reikia gertuves i darzeli, viena turim bet niekaip neismokstam is jos gerti. svarstau pirkti kita, bet nzn kokia. kad nereiktu pinigu…

Man sita del snapelio butent ir patinka,o ir del isplovimo,sterilizavimo. O kitu snapeliai kieti,net dantu sepetuku neina isplauti pvz turiu viena,palikau tiesiog kaip puodeli gerti,virsu nuemus. Arba i indaplove deti plauti🙂

6. 2018.07.30 16:46 (prieš 6 mėn.)

oksy33 parašė:
    Nzn kas mano vaikui pasidare, gal kad oras atveso ir miegoti nebe taip karsta. Jau taip ilgai miegodavo, kai pradejau duoti nuo skausmo vaistu. Na bet siandien kazk…

Maniskis per karscius diena irgi ilgiau miega Tik ryte anksciau keliasi, nes gerti pradeda noreti. Tai pageria, idedu gertuve i lovyte, ir einu dar pasnausti. Ir vaikis dar arba pasnaudzia, arba zaidzia vandenuka besiurbdamas

7. 2018.07.30 17:55 (prieš 6 mėn.)

O mano priešingai vartosi kuičiasi,pamiega 20,30 minučių ir kuku mama..nieko nespėju pasidaryti

8. Gabriele 12 m. 6 mėn.

2018.07.30 18:03 (prieš 6 mėn.)

Aistėja parašė:
    O mano priešingai vartosi kuičiasi,pamiega 20,30 minučių ir kuku mama..nieko nespėju pasidaryti

Mums tas pats buna kai karstos dienos. na tik pamiega ne 20 30 min o 1-1,5 val.

9. 2018.07.30 18:23 (prieš 6 mėn.)

Mesdu parašė:
    Kokios grazios panos!😍🤗🎈

Aciu 😊

Aistėja parašė:
    O kokios panašios abi!!😍

Rimtai? 😯 o visi sako,kad y teti panasi 😄
    Malonu girdeti,kad kazkas mato ir musu panasumus 😊

oksy33 parašė:
    Mes rugpjucio 11 i draugu vestuves vaziuosim visi trys. Nes is savu niekas negali priziureti, o aukle samdyti visai parai labai jau daug kainuoja. Tai nusprendem ka…

Tikiuosi ir jums svente praeis taip sklandziai kaip mums 😉

10. 9 m. 8 mėn.

2018.07.30 18:23 (prieš 6 mėn.)

oksy33 parašė:
    Mums tas pats buna kai karstos dienos. na tik pamiega ne 20 30 min o 1-1,5 val.

Mano va po kelionės taip dabar vyksta😆. Pietų dviejų miegų po 1,5-2,5 val numiega. Aišku naktį liko tas pats velnias-kuičias, verkšlena ir budinėja. Bet va dieną, miega kietai... tai aš tam visai neprieštarauju ir laikau kumščius, kad ir toliau taip gal karštis kažkiek juos taip veikia?☺

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras