2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2018.08.10 11:57 (prieš 4 mėn.)

O mes džiaugiamės nauja gertuve,pripažino iš pirmo karto.Ir net daugiau vandens per diena išgeria vyriukas.😊👍

5
  2. 2018.08.10 12:37 (prieš 4 mėn.)

Aistėja parašė:
    O mes džiaugiamės nauja gertuve,pripažino iš pirmo karto.Ir net daugiau vandens per diena išgeria vyriukas.😊👍

Man ji nepamainoma nuo 6 men naudojam,tik buvo maziasne,o dabar sita normali🙂 Smagu,kad tiko🙂👏👏

3. 2018.08.10 12:58 (prieš 4 mėn.)

Pomidorus valgot? Maniskis tik maziukus,dideliu nee,nesuprantu kodel😀 Lenda i siltnami skinas,mazus i burna,didelius skina ir meto😆 Gaudynes,isigudrino! Atpjaunu didelio,duodu kasti ne ne. O maziukus tik davai duok,arba pats prisiskinsiu😀

4. 2018.08.10 13:01 (prieš 4 mėn.)

Mūsų pietų miego ypatumai....
    Mano vyrutis irgi tik mažiukus pomidorus valgo..dideli nesueina kažkaip🤔 pamato mažiuka sako:niuniiiii😁

3
  5. 2018.08.10 13:24 (prieš 4 mėn.)

Aurelijona parašė:
    Mūsų pietų miego ypatumai....
    Mano vyrutis irgi tik mažiukus pomidorus valgo..dideli nesueina kažkaip🤔 pamato ma…

Geras😀 Turiu keleta foto greit radau,ir kadrai Is savo namu ir pas senelius bunant papuole
    Esu surinkus perliuku tokiu😀 Dar visu ir neykeliau greitai😀

7
  6. 2018.08.10 13:27 (prieš 4 mėn.)

Mesdu parašė:
    Geras😀 Turiu keleta foto greit radau,ir kadrai Is savo namu ir pas senelius bunant papuole

Antra foto kokia gerulė😍 kaip šefukas mažas....aš irgi esu prigaudžiusi kadrų..bet tiek nuotraukų arhyve kad sunku kažką rasti ant smūgio 😁

7. 2018.08.10 13:31 (prieš 4 mėn.)

Aurelijona parašė:
    Antra foto kokia gerulė😍 kaip šefukas mažas....aš irgi esu prigaudžiusi kadrų..bet tiek nuotraukų arhyve kad sunku kažką rasti ant smūgio 😁

Ta zaisliuka ten vyras dar pataise,bet tas rankas taip susidet kaip sugebet😀 Vyras iskart zinai jis i mane as taip juk miegu ane😀 Pala sakau,o is kur zinai,kad tu taip miegi?😆

8. 2018.08.10 13:34 (prieš 4 mėn.)

Mesdu parašė:
    Ta zaisliuka ten vyras dar pataise,bet tas rankas taip susidet kaip sugebet😀 Vyras iskart zinai jis i mane as taip juk miegu ane😀 Pala sakau,o is kur zinai,kad tu t…

Tai vyrai visada savinasi visas gerąsias ir mandriąsias savybes...o jau kas blogai tai viskas į mamą 😀 manasis megzta pazysti nosį suraukęs,tai vyras sako nu va..vaikas visas į mama,zyzia ir raukosi taip pat 😀

1
  9. Gustas 8 m. 2 mėn.

2018.08.10 13:49 (prieš 4 mėn.)

Meshka parašė:
    Mamos, kurios pm duodate, ar yra pas ka atsisako mazylis misinuko? Maniskis jau kokia savaite nebenori gerti, kartais pora gurksniu sriubteli, bet dazniausiai stumi…

As maitinau pati 13 men. Paskui pati atsisake. O misinio neima, pieno karves irgi negeria. Bet megsta varskyte, jogurta, suri, surio lazdeles. Kasdien valgo kazka. Tai galvos ir nesuku del to pieno.

10. 2018.08.10 13:55 (prieš 4 mėn.)

Urte2017 parašė:
    As maitinau pati 13 men. Paskui pati atsisake. O misinio neima, pieno karves irgi negeria. Bet megsta varskyte, jogurta, suri, surio lazdeles. Kasdien valgo kazka. …

Maniskis irgi nemazai pieno produktu valgo - surio lazdeles, varskes suri, varskyte Miau, kartais jogurto. Galvoju nupirkti pabandyti ar gers koki avizu ar migdolu piena 😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras