2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2019.03.21)

1. 2018.10.15 11:56 (prieš 8 mėn.)

EmmaLija parašė:
    C
    Čia mūsų arsenalas kasdien pavarto visas po kelis kartus. Šiuo metu "einamiaus…

Ooo turit ka veikti🤗Noriu dar nupirkti. Ne ne su plonais lapais greit ir mes"suskaitytumem"😀

2. 2018.10.15 12:10 (prieš 8 mėn.)

Mesdu parašė:
    Kokias turit knygutes,labiausiai domina storais lapais. Zinau diskutavom.Dvi turiu,labai patinka,pasidalinkit ir jus.

O čia mūsų biblioteka.

Patinka ir vartyt ir paragaut aišku.😊

3
  3. 2018.10.15 12:14 (prieš 8 mėn.)

Aistėja parašė:
    O čia mūsų biblioteka.

Va as ta su masinom zadejau pirkt🙂 Bet noriu ir paskaitymui,reiks pasiziureti🙂👌

4. Gabriele 12 m. 10 mėn.

2018.10.15 12:42 (prieš 8 mėn.)

Mesdu parašė:
    Atsinesa knygute dazniausiai ta su gyvunais,kisa sikniuka,atsiseda pas mane vartom,leidziam garsus😀 Pries miega amsiuka skaitau,uzmiega.

Na Nojui paspirtukas dar nelabai. Buvo is pradziu is globberio padare, net stovejo nelieciamas. Tik tiek kiek mes mokinam buvo idomus. 😊 o va kai atsisedes spirtis gali kaip su masina, tai oho lauke kaip varo. 😂 jei dar pamato kad nuo kalniuko rieda, tai dar greiciau spiriasi 😂 o mama is paskos tekina tada 🙈🙈🙈😂
    Na Nojui jei as skaitau tai isvis knyga neidomi. O pries miega jam nebent lopsines ijungiu. Skaityti nepavyktu, nes kazkaip mes iprate nakties miegui uzmigti tamsoje. 😊

5. 2018.10.15 13:29 (prieš 8 mėn.)

oksy33 parašė:
    Na Nojui paspirtukas dar nelabai. Buvo is pradziu is globberio padare, net stovejo nelieciamas. Tik tiek kiek mes mokinam buvo idomus. 😊 o va kai atsisedes spirtis …

Bet va as isitikinau ir paskatinta cia va jusu kai kuriu mamyciu,kurios pirko ar masineles,ar balancinius,ar paspirtukus kad nusprendziat,kad reikia ir perkat,nes pvz as draugei pamenu sakau del balancinio, oi per mazas bus... baik sako nenuvertink vaiko,nupirk ir pamatysi. Taip tikrai pradzioj domisi knibineja, krapstineja ziuri kad vaziuoja🙂Tada jau del paspirtuko net nedvejojau, zinojau reikia pirkti ir nieko nelaukti🙂 Varte, stumde, vis uzlaipinus rodziau kaip atsispirti...viena diena gaminu valgyt,ziuri mano vaikas atvaziuoja🙂

6. 2018.10.15 13:31 (prieš 8 mėn.)

2kartmamyte parašė:
    Norejau klausti jūsų kaip sekasi, ar išleido vyras pasibūti vienai?
    Mes tai ryte nubudus pienuko atsigeriam. Prieš valanda iki pietų miego pavalgom gr…

Išleidžia vis tai su draugem kur. Ar kokį manikiūrą antakius susitvarkyt. Bet kažkaip vistiek atsipust nz ar pavyksta..

7. 2018.10.15 13:32 (prieš 8 mėn.)

Mesdu parašė:
    Obuoliuka,sausaini,banana.

Kokius sausainius duodat?

8. 2018.10.15 13:33 (prieš 8 mėn.)

Amelija88 parašė:
    Išleidžia vis tai su draugem kur. Ar kokį manikiūrą antakius susitvarkyt. Bet kažkaip vistiek atsipust nz ar pavyksta..

Man tai kartais norisi ne tiek kad isleistu, o geriau kai pats su isvaro su vaiku, o as lieku viena namie, ramiai sau knyga paskaitau, paguliu 😊 Man toks idealus poilsis siuo metu 😊
    O koks butu jusu idealus poilsis? 😉

9. 2018.10.15 13:33 (prieš 8 mėn.)

Meshka parašė:
    Kaip jums sekasi? Ar pavyko rasti galimybiu poilsiui?

Na viskas taip pat. Ta pati rutina. Išeinu su draugem kur. Ar pas draugę. Su vyru retai kur išeina išeiti.. Kai yra galimybė vyras ir pagulet leidžia. Pabūt vienai. Šeip neturiu teisės skųstis bet vistiek man nėra lengva.. Motinystes džiaugsmo dar neatrandu...

10. 2018.10.15 13:35 (prieš 8 mėn.)

oksy33 parašė:
    Sveikos, kazkuri mamyte rase apie 3 dienu metoda del puoduko reikalu. Sia savaite isbandziau deje beviltiska. Tai zodziu ieskojau info, radau tik anglu kalba. Ir vi…

Nu joa pampersa ir mums labai sunku pakeist kažkodėl... Verciasi. Rėkia..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.