2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Gabriele 12 m. 3 mėn.

2018.10.15 14:46 (prieš 4 sav.)

Mesdu parašė:
    Bet va as isitikinau ir paskatinta cia va jusu kai kuriu mamyciu,kurios pirko ar masineles,ar balancinius,ar paspirtukus kad nusprendziat,kad reikia ir perkat,nes p…

Tas tai taip greitai jie mokinasi. 😊

2. 2018.10.15 14:55 (prieš 4 sav.)

Meshka parašė:
    Man irgi atrodo nesazininga... bet ne vyro atzvilgiu labiau, o vaiko Kad pabegsiu nuo vaiko ir viena ilsesiuos...

Vaikui tai žinau kad būtų viskas labai gerai su tėčiu. Jie labai gerai sutaria. Dabar net labiau jam reik tėčio negu manęs. Tai kažkaip dėl vaiko nesijaučiau kalta nes jis su tėčiu liktų o ne su kokiu svetimu

3. 2018.10.15 15:01 (prieš 4 sav.)

Amelija88 parašė:
    Vaikui tai žinau kad būtų viskas labai gerai su tėčiu. Jie labai gerai sutaria. Dabar net labiau jam reik tėčio negu manęs. Tai kažkaip dėl vaiko nesijaučiau kalta …

Tai gal tikrai tada nuvaziuokit kuri savaitgali viena pasibuti 😊
    Vyras niekad nera isvaziaves kur pailseti su draugais ar pas tevus, ir jus viena savaitgali likus? Manau dabar ir jus nusipelnot tokio pat poilsio 😊

1
  4. 9 m. 5 mėn.

2018.10.15 15:32 (prieš 4 sav.)

Aurelijona parašė:
    Matau diskutuojate apie poilsi....uch...aš jau nebežinau kada paskutini kart ilsėjausi...ir išvis nebesuprantu,pervargus jau ar pavargusi tik..nebemoku nusakyti sav…

Oi, Aurelijona, kaip jus suprantu. Mano irgi toks "naktinis" režimas. Tik aš nesikeliu naktį per nemiegą😊. Mažoji lėktų iš paskos, neįminga man ji kietai. Jaučia, kada keliuos ir verkšlena. Tai lieku su ja, nes kitaip didžkė pribudins ir tada išvis neprikelsiu mokyklon ryte... Keliuos 6.30, kad galėčiau ramiai papusryčiauti,bet kartais mažoji nubunda. Tada valgom kartu. Septintą didžkė kelias, pusryčiai turi būti ant stalo, nes kitaip nesuspėsim su jos ritmu mokyklon😁. Per dieną netenka numigt. Bandžiau, bet nespėju užmigti, mažylė jau kelias😁 Aš tik 2 vaikus turiu, tai man nereikia skųstis. Jūs Šaunuolė 👍.
    Šiandien imsiuos nemigą savo "varyti lauk". Lašiukus augalinius gavau. Pabandysime ar veikia🙄😏

1
  5. 9 m. 5 mėn.

2018.10.15 15:46 (prieš 4 sav.)

Mesdu parašė:
    Kokias turit knygutes,labiausiai domina storais lapais. Zinau diskutavom.Dvi turiu,labai patinka,pasidalinkit ir jus.

Turiu prikaupus daug knygelių... Mažoji dar neilgai išlaiko dėmesį, tai kolkas patinka labiausiai paveiksliukai, trumpi tekstukai, nors net ir trumpą sakinuką sunku išklausyti, tuoj verčia puslapį😆... Va, mūsų kolekcija😊

4
  6. 2018.10.15 16:09 (prieš 4 sav.)

fleur68 parašė:
    Oi, Aurelijona, kaip jus suprantu. Mano irgi toks "naktinis" režimas. Tik aš nesikeliu naktį per nemiegą😊. Mažoji lėktų iš paskos, neįminga man ji kietai. Jaučia, k…

O...kas per lašiukai?kokia sudėtis jų?žolelių pagrindu...?išbandžius esu ir sedatif ir valerijono tabletytes,tai kažkokio poveikio nepajutau..ilgokai vartojau🤔
    Na ar du ar trys...manau panašiai viskas..nebesugebu ir laiko paskirstyti...didžioji prašo pagalbos darbeliui,vidurinysis prašo pagalbos skaityme...mažylis klykia,demesio reikalauja,laikas eiti i lauką o čia darbų pilna....kartais jaučiuosi kaip beprotnamyje,bet su laiku manau viskas susistyguos...🙈

7. 2018.10.15 18:51 (prieš 4 sav.)

Mamos ar ir jūsų mažyliai tokie besotukai kaip maniškė 🙈🙈🙈🙈

8. 2018.10.15 19:14 (prieš 4 sav.)

fleur68 parašė:
    Turiu prikaupus daug knygelių... Mažoji dar neilgai išlaiko dėmesį, tai kolkas patinka labiausiai paveiksliukai, trumpi tekstukai, nors net ir trumpą sakinuką sunku…

Oho ho ,paneles🤗👏 tikros knyguciu myletojos🤗👏

1
  9. 9 m. 5 mėn.

2018.10.15 21:03 (prieš 4 sav.)

Aurelijona parašė:
    O...kas per lašiukai?kokia sudėtis jų?žolelių pagrindu...?išbandžius esu ir sedatif ir valerijono tabletytes,tai kažkokio poveikio nepajutau..ilgokai vartojau🤔

Anglišką sudėtį galiu parašyti, nes nežinau tikslių atitikmenų lietuviškai.
    Organic) 40% vol, Plant extracts 0,4% (1/250) : Ornithogallum umbellatum, Aesculus carnea, Aesculus hippocastanum, Populus tremula, Verbena officinalis.
    Čia augalinės sudėties šie preparatai. Kaip veiksminga, dar nežinau. Tik šiandien pradėjau vartoti. O sako, reikia geros savaitės ar dviejų, norint pajusti efektą

10. 9 m. 5 mėn.

2018.10.15 21:04 (prieš 4 sav.)

Mesdu parašė:
    Oho ho ,paneles🤗👏 tikros knyguciu myletojos🤗👏

Čia vyresnės sesės palikimas☺️.prikaupėm nemažai, nes ji tokia knygučių mylėtojai buvo ir net dabar yra😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras