2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2019.03.21)

1. 9 m. 11 mėn.

2018.10.15 21:07 (prieš 7 mėn.)

Aš šįvakar ant adatų sėdžiu... Didžiąjai temperatūra +39, tėtis išvežė į priimamąjį pas budintį gydytoją apžiūrai😒. Įtarimų, kad vėl infekcija inkstuose... Na negeria ji skysčių nors tu ką. Jau nebežinai nei ko griebtis. Ir piktuoju, ir geruoju aš su ja... Vistiek tas pats😣

2. 2018.10.15 21:11 (prieš 7 mėn.)

fleur68 parašė:
    Aš šįvakar ant adatų sėdžiu... Didžiąjai temperatūra +39, tėtis išvežė į priimamąjį pas budintį gydytoją apžiūrai😒. Įtarimų, kad vėl infekcija inkstuose... Na neger…

Sveikateles pupai🙏♥️

3. 2018.10.15 21:14 (prieš 7 mėn.)

fleur68 parašė:
    Anglišką sudėtį galiu parašyti, nes nežinau tikslių atitikmenų lietuviškai.

fleur68 parašė:
    Aš šįvakar ant adatų sėdžiu... Didžiąjai temperatūra +39, tėtis išvežė į priimamąjį pas budintį gydytoją apžiūrai😒. Įtarimų, kad vėl infekcija inkstuose... Na neger…

O dievuliau....sveikatytės jums,mamukui tvirtybės❤

4. 9 m. 11 mėn.

2018.10.15 21:19 (prieš 7 mėn.)

Aurelijona parašė:
    O dievuliau....sveikatytės jums,mamukui tvirtybės❤

Mesdu parašė:
    Sveikateles pupai🙏♥️

Ačiū 🌷🌷🌷

5. Gabriele 12 m. 9 mėn.

2018.10.15 21:46 (prieš 7 mėn.)

Na ir prirasete mamytes siandien. 😊 vos speju skaityti. Po ilgo laiko turejau uzimta diena 100% vos spejau suktis. Darbas, sportas namauose su maziuoju, vakare buvau susitikime su dukros kalsiokiu mamomis. Taremes del 7 kl baigimo sventes. Nes pas mus iki 7 yra vaiku, mokykla o nuo 8 kl jau paaugliu mokykla. Tai va bus siokia tokia svente kita birzeli. 😁
    Maciau kad nenori Amelija viena isvykti is namu bent porai dienu. Tai as siuliau tik naudotis proga ir vyro gerumu kol isleidzia. Nes reikia ir apie save pagalvoti, juk tik 2 dienos o metuose ju 365 😉 galesite visas likusias 363 skurti vel vyrui ir mazyliui. 😉 o jums nuo ju bus tik geriau. Pasiimkut kokia knyga i isvyka. Ir pamtysit grysit su kita nuotaika. 😉
    As po menesio maratono ligu, penktadieni ejau i filma su kitomis lietuvaitemis. Juokiausi pati is saves zinokit 😂🙈 pasidaziau, plaukus pasukau aukstakulnius uzsidejau. Iki kito 5 min masina, nuo jos iki sales 2 min viesumos, o saleje tamsa. 😂 bet gi reikia juk i miesta su panom einu 😂🙈
    Matau cia bisidominciu knygomis nemazai, o Nojui jos nerupi. Bet gal dar kada nors, yra laiko. 😊

fleur68 parašė:

O jums stiprybes ir sveikatos. 😘😘😘

2
  6. 9 m. 11 mėn.

2018.10.15 22:49 (prieš 7 mėn.)

oksy33 parašė:
    Na ir prirasete mamytes siandien. 😊 vos speju skaityti. Po ilgo laiko turejau uzimta diena 100% vos spejau suktis. Darbas, sportas namauose su maziuoju, vakare buva…

Ačiū 🌹. Jau pakeliui namo. Nuojauta neapgavo. Beprasidedantis uždegimas 😒... Teks antibiotikus gerti🙄... Ir vėl imunitetas bus pasilpęs žiemą. Sunku susitart su tais vaikais. Atrodo, gi aiškini naudą, pasekmės, priežastis, bet vistiek į tą pačią balą lipa😴

7. Berniukas 2 m. 1 sav.
    Mergaite 5 m. 7 mėn.
    Berniukas 9 m. 3 mėn.

2018.10.15 22:51 (prieš 7 mėn.)

fleur68 parašė:

Mano mergina irgi turi polinkį į šią problemą. Aišku ji jau didesnė, bet tenka nuolat priminti, kad atsigertų, kad ir po gurkšniuką vandens.
    Mažesnei duodavau ir sulčių, tų bent stiklinę išgerdavo. Leidau jai pačiai išsirinkti gertuvę, iš jos noriau atsigerdavo vandens. Taip pat profilaktiškai gaudavo spanguolių sirupo urinal, labai veiksminga prie šlapimo takų infekcijų.
    Dabar ūgtelėjusi ir praskiestas spanguolių sultis geria, o su mažiuke kiek bėdos dėl nenorų yra, puikiai suprantu

1
  8. 2018.10.15 22:56 (prieš 7 mėn.)

Po vakarykštės didelės temperatūros šiandien visą dieną ramu buvo.. O vakare vėl pakilo bet nedaug 37.6. Mušt sakė tik didelė temperatūra. Tai ką daugiau nko negaliu padaryt? Laukt kol praeis virusas? .. Nelabai suprantu tik is kur.. kaip.. Taip iš niekur nko..Gaila vaiko. Nors Šnd jau geriau bet vistiek dar ne savas toks

9. 9 m. 11 mėn.

2018.10.15 22:56 (prieš 7 mėn.)

dorotte parašė:
    Mano mergina irgi turi polinkį į šią problemą. Aišku ji jau didesnė, bet tenka nuolat priminti, kad atsigertų, kad ir po gurkšniuką vandens.

Tai va, sunku su mažais, bet ne ką lengviau ir su didesniais🤨😊. reikia vis priminti, klausti ar gėrė, gerti su buteliu vandens rankose ištisai siūlyt, lakstau iš paskos... Kaip kokia kalėjimo prižiūrėtoja pasijuntu😁. Būna, kad nepasiūlau, pavargstu nuo nuolatinių prašymų, aiškinimo. Ir va, kas darosi...
    Reikia ir man išbandyti spanguoles👍. Ačiū už idėją🌷

10. 2018.10.16 09:59 (prieš 7 mėn.)

fleur68 parašė:

Viskas bus gerai,svarbu jau žinot kas ir kaip.😉🎈

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.