2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Gabriele 12 m. 5 mėn.

2019.01.12 19:43 (prieš 4 d.)

L.A. parašė:
    Nezinau tikiuos kad uzaugs ir bus imanoma susitvarkyt 😂nes dabar nu neina ant zemes pastatyt. Jis savo reikalais varo. Lektuve visa kelia klyke, zmones dekojo uz ko…

Gal zmones netolerantiski. Mes nuo 2 men skaidom. Tai su mazesniu buvo lengviau, dabar sunkiau nes varineja po lektuva, vienoje vietoje nesedi. Bet isgyvenam tas 2 val lektuve. Buvo ir pas stuordus ilindes prie spinteliu. Ir pas svetimus ant keliu sedejes n kartu, dazniausiai vyrams ant keliu. 🙈😂 tai vyrui juokavau, sakau jei ka tai zinau buda kaip antra vyra susirasti. Pora skrydziu ir viskas 😂😂😂😂

2. 9 m. 7 mėn.

2019.01.12 22:35 (prieš 4 d.)

oksy33 parašė:
    Tai va nezinau is kur bet busim virusa pasigave. Nors nuo treciadienio bunam namie nes as nedirbu, tai atrodo lyg nebuvo kur to viruso pasigauti, bet va atsikele su…

Kaip jūsų mažiukas oksy33? Neįsisirgo? Temperatūra nukrito tikiuosi. Aš irgi šiandien neblogą dienelę turėjau. Tik mano ne mažoji, o didžkė ketvirtą ryto atbildėjo, nes sublogavo, pykinti ėmė, teko patalus keisti😣🙄.. Aš tik tik įmigau, nes mažoji davės pusę nakties. Tai kol viską sutvarkiau pas didžiąją, pusė šešių jau buvo. Mažoji prabudo... Prasivartė iki septintos ir jau keltis jai mat laikas. Aš be miego, galvą visą dieną skaudėjo. Pas didžiąją laksčiau, nes vėmė dar iki pietų. Apetitas aišku dingęs. Tik popiet į vakarą jau geryn pradėjo eiti. Taip ir nesupratau, kas jai čia buvo🙄. Tiesa, spėlioju, gal vakar pašalo, nes baseine buvo su klase, tai po jo lauk išėjo pusiau šlapia ar išten ką pasigavo...

3. Gabriele 12 m. 5 mėn.

2019.01.13 01:07 (prieš 4 d.)

fleur68 parašė:
    Kaip jūsų mažiukas oksy33? Neįsisirgo? Temperatūra nukrito tikiuosi. Aš irgi šiandien neblogą dienelę turėjau. Tik mano ne mažoji, o didžkė ketvirtą ryto atbildėjo,…

Na sergam mes numusu iki 38.5 ir vel 39.5. Paskutini karta visi 40 buvo. 🙈 bet nurofeno sudaviau tai per kokiu 15 min nukrito. Tai uzvalgem biskii. O siap naktynejam. 11.30 atsikele 18 uzmigo. 22 atsikele su 40 ir net nebande miegoti. Tai nzn kada mes cia eism vel i lova. 🤔

4. 2019.01.13 08:38 (prieš 4 d.)

oksy33 parašė:
    Na sergam mes numusu iki 38.5 ir vel 39.5. Paskutini karta visi 40 buvo. 🙈 bet nurofeno sudaviau tai per kokiu 15 min nukrito. Tai uzvalgem biskii. O siap naktyneja…

Sveikatos mažiukui 🙊🎈👶🎈

5. 2019.01.13 08:48 (prieš 4 d.)

oksy33 parašė:
    Na sergam mes numusu iki 38.5 ir vel 39.5. Paskutini karta visi 40 buvo. 🙈 bet nurofeno sudaviau tai per kokiu 15 min nukrito. Tai uzvalgem biskii. O siap naktyneja…

Kuo greiciau pasveikit!🙏❤️❄️

6. 9 m. 7 mėn.

2019.01.13 15:27 (prieš 4 d.)

oksy33 parašė:

Sveikatos mažiukui 🎈🎈🎈

7. 2019.01.13 19:00 (prieš 3 d.)

Mesdu parašė:
    Nupirkau norfoj ir zinot jokiu brangiu nepirkciau! Labai puikus!! Ir sedisi jam tikrai patogiai!🙂

Mes irgi tokį patį turim tai tikrai irgi kitokių nepirkciau patogus viskas gerai bet dar sunkiai sekasi mum su tualeto reikaliukais.

8. Gabriele 12 m. 5 mėn.

2019.01.13 20:32 (prieš 3 d.)

Aistėja parašė:
    Sveikatos mažiukui 🙊🎈👶🎈

Mesdu parašė:
    Kuo greiciau pasveikit!🙏❤️❄️

fleur68 parašė:
    Sveikatos mažiukui 🎈🎈🎈

Aciu 😘😘😘 siandien jau geriau, nuo ryto temperatura nebekilo. O ir vaikas po pietu jau buvo zvalesnis. 😊

9. 2019.01.13 23:47 (prieš 3 d.)

Siandien aplankem klaipeda jura pasveikinom kriksto mama su gimtadieniu. Kelione is siauliu iki klaipedos pramiegojo.

6
  10. 2019.01.14 14:10 (prieš 3 d.)

L.A. parašė:
    Labas. Viska skaitau Tik parasyt nespeju. Jus tokiu tempu varot Oho.
    As visai laiko neturiu. Darbe daug valandu pasididinau, na aisku vistiek ne pilnu …

Gal galima placiau apie ta 3dienu programa?🤔🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras