2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2019.03.21)

1. Gabriele 12 m. 9 mėn.

2019.01.17 19:10 (prieš 4 mėn.)

Meshka parašė:
    As isvis kudikis, nes keliuosi 4.30-6h, einu miegoti 21-21.30 😊 😆 Valgau diena irgi kaip kudikis - kas 1-2h 😊

Na as darbo dienomis buna ir 21val jau miegu. 😂 keliuosi tai visada 6.20 darbo diena. Bet jei bunu blogai isdimiegojus, dar darbe buna daugiai darbo. Ir jei dar i sale nuvaziavus nuo sirdies pasportuoju. Tai kai 20.val pagulgau vaika miegoti, buna prigulu salia. Ir ziurek jau ryte zadintuvas skamba. Galiu pabut nevalgius, bet bei miego truksta tai zverim tampu 😤😤😂😂😂
    O ir siap is savo patirties ir aisku vaiko, tai manau turetii dienotvarke ir jos laikytis yra labai gerai. Aisku 15-30 min sikrtumas valandose manau normalu. Ir kiek aplinkui yra cia lietuviu mamyciu tai visu vaikai turi valgymo ir miego rutinas. Pvz vienos 3metis vis dar turi dienos rutina. O kitos jau nebe. Tai mano pastebejimas kad su tuo kuris turi rutina mama greiciau susitaria,maziau pykcio protruku buna. O kitos tikrai sunkiau valdomas. 😊

2. 2019.01.17 20:16 (prieš 4 mėn.)

Aistėja parašė:
    Mamos, ar dar laikotės miego ir valgymo grafiko? Nes mane vos ne kvaila laiko kad kaip naujagimi migdau ir maitinu pagal laika dar.. 🙊🧙‍♀️

Su maistu tikrai laikomes ir del vaikiuko ir del savo suplanuotos dienos,darbu.🙂

1
  3. 2019.01.17 21:44 (prieš 4 mėn.)

Mes irgi stengiamės laikytis miego ir valgymo rutinos, ir pastebėjau, kad vaikui tikrai geriau kai yra režimas, nes būna kai išvažiuojam savaitgaliui pas senelius arba pusbrolius ir išsimušam iš ritmo, tai ojojoj nebesusitariu su vaiku, pykčiai ir isterijos.. o kai viskas tvarkingai, tai visai šeimai labai gerai

4. 2019.01.17 22:00 (prieš 4 mėn.)

EmmaLija parašė:
    Mes irgi stengiamės laikytis miego ir valgymo rutinos, ir pastebėjau, kad vaikui tikrai geriau kai yra režimas, nes būna kai išvažiuojam savaitgaliui pas senelius a…

Pas mus lygiai tas pats 🙂 kol yra rezimas,viskas yra gerai 👌 bet savaitgaliais kai vaikas buna be rezimo,tai visiskai issiderines vaikas paskui buna. Tai mes stengiames laikytis rezimo 🙂

5. 9 m. 11 mėn.

2019.01.17 22:44 (prieš 4 mėn.)

Aistėja parašė:
    Mamos, ar dar laikotės miego ir valgymo grafiko? Nes mane vos ne kvaila laiko kad kaip naujagimi migdau ir maitinu pagal laika dar.. 🙊🧙‍♀️

Stengiamės daugmaž visada laikytis tiek miego, tiek valgymo grafiko. Ypač dėl miego, nes tik nukrypk nuo dienotvarkės, tai vaikas ne tas. Dukrytei ypač svarbu vakare tuo pačiu laiku migdytis, nes jei pasivėlinam-būna pikta, nebesusikalbam🙄😊...

6. 9 m. 11 mėn.

2019.01.17 22:51 (prieš 4 mėn.)

Surišom merginai kasas😊. Kol nufotografavau, jau spėjo vieną kasytę išpešti... Iš profilio taip panaši į mane vaikystėje😃😍... Net atsiverčiau savo nuotraukų albumą ieškodama panašumų

8
  7. 2019.01.17 22:56 (prieš 4 mėn.)

Pas mus irgi yra režimas miego ir valgymo. Plius minus taip pat valgom miegam ar einam į lauką.. Viskas kažkaip savaime susidėliojo. Ir man taip lengviau ir vaikui. Aišku būna savaitgali issibalansuoja kažkiek. Ypač jei važiuojam kur bet poto stengiamės grįst atgal į vėžes

8. 2019.01.17 23:31 (prieš 4 mėn.)

Turim rezima ir mes. Ir vaikutis geriau nusiteikes, ir teveliai laimingi, nes gali be problemu susiplanuot dienos darbus labai geras dalykas tas nusistovejes dienos ritmas.

9. 2019.01.17 23:39 (prieš 4 mėn.)

Nusiraminau, pasirodo ne aš viena auginu kaip naujagimi😁🤣

4
  10. 2019.01.18 07:33 (prieš 4 mėn.)

Aistėja parašė:
    Nusiraminau, pasirodo ne aš viena auginu kaip naujagimi😁🤣

Taip,taip visos i kompanija nenormaliai auginancios😅😅

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
15,00 €
92 | 2 - 2.5 m.
10,00 €
74 | 6-9 mėn.
10,00 €
86 | 15-24 mėn.