2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2019.03.21)

1. 2019.01.18 18:40 (prieš 4 mėn.)

fleur68 parašė:
    Surišom merginai kasas😊. Kol nufotografavau, jau spėjo vieną kasytę išpešti... Iš profilio taip panaši į mane vaikystėje😃😍... Net atsiverčiau savo nuotraukų albumą …

Nu ir kasų ilgumas 😍😍 pas Emile visai vos vos kasytes a bet mūsų tėvelis vis riša ir riša o ji apsisukus jau traukia gumytes

3
  2. 2019.01.18 20:42 (prieš 4 mėn.)

Atsisveikinom su tiūtiuku🤗👏👏 seekantis etapas puodo tiksliau klozeto reikalai😀 pripratom ant klozeto ir man patogu ir jam kazkaip🙂 pusetinai dar viskas,akivaizdu kad viskam savas laikas ateina kaip ir su tiūte,nukirpau..tampe dar kokias 3d galiausiai pats ismete I siuksline ir pats sau pasiplojo🙂👏 plojau ir as😀 rezerve nebeturim! Amen🙈

2
  3. 10 m. 11 mėn.

2019.01.18 21:40 (prieš 4 mėn.)

Mes irgi vieną miegą temiegam ir jau senokai. Rašau mes, nes ir aš beveik visada priguliu kartu 😀 Automatiskai jau išeina, kad laikomės režimo. Tik pietų miego miega skirtingai, tai 1, tai 2 val. Einam gult ne anksciau 22, nes vistiek anksciau niekaip neužmiega.

4. 10 m. 11 mėn.

2019.01.18 21:42 (prieš 4 mėn.)

fleur68 parašė:
    Surišom merginai kasas😊. Kol nufotografavau, jau spėjo vieną kasytę išpešti... Iš profilio taip panaši į mane vaikystėje😃😍... Net atsiverčiau savo nuotraukų albumą …

Kokios kasytes 😍 mes irgi rišam, priekį dar susegam, daug tu garbanėlių.

1
  5. 2019.01.18 22:22 (prieš 4 mėn.)

Mesdu parašė:
    Atsisveikinom su tiūtiuku🤗👏👏 seekantis etapas puodo tiksliau klozeto reikalai😀 pripratom ant klozeto ir man patogu ir jam kazkaip🙂 pusetinai dar viskas,akivaizdu ka…

Sveikinimai 👏👏👏 o kai ismete,paskui nebereikalavo? As vis sita reikala atidelioju 🙈 nors tiutes reikia tik miegui,diena niekada neduodu. Bet bijau neramiu naktu...

6. 2019.01.18 22:27 (prieš 4 mėn.)

Aistėja parašė:
    Dienos metu kiek turit miegų, viena ar du? Mes du po maždaug valandą.

Laaabai senai tik viena, dazniausiai 1.5 val.ismiega,kartais 2 val. O jei leidziu ryte miegot kiek nori,tai pokaituko nebebuna ir vakare labai piktas vaikas.
    Stengiuosi ryte zadint 8.30val.,pokaituko 12.30val.,o miegot 21.30val.(bet uzmiega tik kokia 22.30). Kai buna be pokaicio,uzmiega 21val.,bet ryte vistiek miega iki 9 val. Ryte jai pats geriausias miegas 😁

7. 2019.01.18 22:33 (prieš 4 mėn.)

Raimondux5 parašė:
    Sveikinimai 👏👏👏 o kai ismete,paskui nebereikalavo? As vis sita reikala atidelioju 🙈 nors tiutes reikia tik miegui,diena niekada neduodu. Bet bijau neramiu naktu...……

Kai nukirpau lyg dar eme,isima is burnos ir meta tolyn🙂 Vel pasiimdavo isikandes laikydavo,bet kai nukirpau nelabai ir isikasti ejo🙂 bettt iki tol jis buvo prakandes ja,as dar pradreskiau jau ne tokia buvo,ir galiausiai nukirpau,bijojau kas cia bus ir kuo baigsis🙂 neeme net miegui,ismete is lovos. Po to sakau metam tiutiuka lauk! Paseme atsidare spintele,siukline imete ir nuejo. Nu galvoju kas cia bus... ogi nieko ir miegot ejom,ir nakti ismiegojo ir nereikalavo🙂🙊

8. 2019.01.18 22:35 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, oho kiek priraset
    Mesdu, sveikinimai atsisakius tiutes Mes tokiu pat budu metem si reikala, jau apie 3 men. be tiutes. 👍

O rezima turime, nes nemanau, kad rezimas su mazais vaikais yra blogai. O dabar kai pradejom lankyt darzeli tai isvis be rezimo neisivaizduoju. ☺️

O paneliu su kasytem grazumas! 🌷🎈

1
  9. 2019.01.19 10:44 (prieš 4 mėn.)

Mes bandėm viena kart tokį metodą su soske beet. Kankinomes ir Pietų uzmigdant ir naktį. Tiesiog verkia ir viskas be Soskes. Tai matyt dar ne laikas. Tegu dar paturi.

10. 2019.01.19 15:14 (prieš 4 mėn.)

Kas su rogem,kas su traktoriu🙈🙊😀 reikiaaas ir viskas!🙈 😀

5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.