2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2018.06.21 14:52 (prieš 3 mėn.)

Meshka parašė:
    Mes skiepijom 😊

Mes taip pat viena jau paskiepijom.uz menesio antras skiepas. Lengvai pernese skiepa!?

2. 2018.06.21 14:54 (prieš 3 mėn.)

Saulyna. parašė:
    Mes taip pat viena jau paskiepijom.uz menesio antras skiepas. Lengvai pernese skiepa!?

Nelabai... po pirmos dozes temperatura buvo sukilus nakti iki 38,7C, bet kita diena jau nebekilo.
    Po antros dozes iskart dejom zvakute, tai temperatura nakti tik iki 38,0C pakilo.

3. 2018.06.21 16:00 (prieš 3 mėn.)

Saulyna. parašė:
    Ar sioje grupeje daug mamyciu skiepino mazuosiuos nuo meningokoko?

Skiepijom,po savaites gausim antra jau skiepa. Dejom zvakute iskart,nieko baisaus nebuvo.
    Dickei tik sake truputi skaudejo rankyte kita diena, turbut ir maziam taip tik nemoka pasakyti dar.

4. 2018.06.21 16:37 (prieš 3 mėn.)

Su trenksmu ir laiku uzbaigem atostogas,kam jura iki keliu,o kam smelis iki galvos😀💦 buvo smagu!🤗

11
  5. Gabriele 12 m. 1 mėn.

2018.06.21 17:22 (prieš 3 mėn.)

Mesdu parašė:
    Su trenksmu ir laiku uzbaigem atostogas,kam jura iki keliu,o kam smelis iki galvos😀💦 buvo smagu!🤗

Bet uz tai kaip jam smagu buvo 😉 maniskis tai itarinai ziuri i smeli, zeme ir viska ka pirmus kartus liecia. 😁 smelio deze jau paruosta pries savaite, bet jis i ja nelipa. preina pakapsto pirstus tik nupurto ir vsio. 😂 bet uztat pagavo azarta vaikscioti. Na toks juodarys mazas atrodo. specialiai nurapoja kuo toliau atsitoja ir eina ir jau su tokiom emocijom, kad tas ejimas atrodo kazkas nezmoniskai stebuklingo. 😂 o jei kur salia sofos stovi tai vis sukasi aplink save ir juokiasi. parduotuvese negali niekur paleisti, nes lentynose tvarka daro. 😂 o namuose tai viska ka gali pakelti nesioja. susinesa zaislus is vieno kambario galio i kita, o po to atgal. Vis del to kokie juokingi tie mazyliai musu. 😊
    Va buvo uzejes bado strekas, nes dantys kalesi. o nuo vakar pietu pramuse ant maisto, tai vis ka nors kramto. koses valgo uz du, ir aisku i pampi krauna kas dvi valandas 😂

1
  6. 2018.06.21 17:43 (prieš 3 mėn.)

Aurelijona parašė:
    Nea..3man buvo ekstra cp,po to tris dienas su galvos skausmu vargau,nei lašelinės nei jokie vaistai nepadejo...

Gali but dar nejautros pasekme

2kartmamyte parašė:
    Skaičiau, kad pi cp taip buna, deja ☹️

As ir ta norejau sakyt nejautros pasekme..man ir cp darytas bet nk nesiskundziu

7. 2018.06.21 17:45 (prieš 3 mėn.)

Kiek daug mamyciu sitoj temutej ziuriu CP darytas, praktiskai daugumai kurios cia bendrauj Man irgi CP darytas (planinis)

8. 2018.06.21 18:12 (prieš 3 mėn.)

Meshka parašė:
    Kiek daug mamyciu sitoj temutej ziuriu CP darytas, praktiskai daugumai kurios cia bendrauj Man irgi CP darytas (planinis)

Aham...daugumai bet va vienos niekuo nesiskundžia..viskas gerai!o kitom nelabai...man kaip apmaudu buvo kai pirmus du pati gimdžiau..o vat trečias kartas extra...:/

9. 2018.06.21 18:13 (prieš 3 mėn.)

Ar jusu vaikuciai jau zaidzia smelio dezese? Maniske labai nori ciupineti zemes, tai jau galvojam, gal smelio deze organizuoti

10. Gabriele 12 m. 1 mėn.

2018.06.21 18:22 (prieš 3 mėn.)

MelyniKalnai parašė:
    Ar jusu vaikuciai jau zaidzia smelio dezese? Maniske labai nori ciupineti zemes, tai jau galvojam, gal smelio deze organizuoti

jau rasiau kad itartinai ziuri i smeli. 🤣

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras