2017 m. gegužės mėnesio mamytės (Archyvas iki 2019.03.21)

1. 2019.03.21 01:01 (prieš 1 mėn.)

sunray901119 parašė:
    Tiesa vis žadu paklausti ar yra vaikuciu kairiarankių? Maniskis toks o giminėje neta kairiarankių

Cia dalis is straipsnio

Nors mokslininkams pavyko nustatyti genus, dalyvaujančius kairės ir dešinės pusių vystymosi procese žmogaus embrione, William Brandler atkreipia dėmesį į tai, kad šie rezultatai vis tiek iki galo nepaaiškina, kodėl vieni žmonės – dešiniarankiai, o kiti – kairiarankiai. Jis teigia, jog dešiniarankystė ar kairiarankystė yra įgimtas žmonių organizmo požymis, kurį lemia ne tik genai, bet ir aplinka bei kultūrinis spaudimas.

2. 9 m. 10 mėn.

2019.03.21 07:19 (prieš 1 mėn.)

sunray901119 parašė:
    Tiesa vis žadu paklausti ar yra vaikuciu kairiarankių? Maniskis toks o giminėje neta kairiarankių

Mano pirma dukra kairiarankė😊. Jokių sunkumų dėl to neiškyla🙂. Mano tėtis kairiarankis, bet jam teko "įvaldyti" dešinės" rankos naudojimą, nes jo laikais už kairės rankos naudojimą tiek mokykloj, tiek namie bausdavo🙄😣... Iš vyro pusės, jo brolis kairiarankis. Tai kaip ir ne siurprizas mums buvo, kad dukrytė bus kairiarankė😊

3. Gabriele 12 m. 8 mėn.

2019.03.21 08:24 (prieš 1 mėn.)

As buvau kaireranke, jei taip galima sakyti. Bet pradejus eiti i mokykla, leido rasyti tik desine. Esu gavusi ir su linuote per pirstus. O kiek kampe stovejus jau bet nepamenu. 😂 zodziu per metus ismokau rasyti su desine. Ir po sia diena rasau tik desine. Net nemokeciau su kaire. 😂Nei dukra, nei sunus nera kairerankiai. Seimoje is 5 as buvau viena kaireranke. Taip kad nzn kas tai lemia. 😊

4. 9 m. 10 mėn.

2019.03.21 08:34 (prieš 1 mėn.)

oksy33 parašė:
    As buvau kaireranke, jei taip galima sakyti. Bet pradejus eiti i mokykla, leido rasyti tik desine. Esu gavusi ir su linuote per pirstus. O kiek kampe stovejus jau b…

Oho, net nustebau😮. Kažkaip įsivaizdavau, kad tas draudimas buvo žymiai anksčiau, o nebe mūsų laikais... Tėtis irgi rašyt išmoko dešine, bet kitus darbus dirba su kairę😊. Visgi juk smegenų tam tikrą sritis kontroliuoja šitą reikalą, ne mes patys... Sunku turėjo būti, kai kažkas sugalvojo permokyti...

5. Gabriele 12 m. 8 mėn.

2019.03.21 09:48 (prieš 1 mėn.)

fleur68 parašė:
    Oho, net nustebau😮. Kažkaip įsivaizdavau, kad tas draudimas buvo žymiai anksčiau, o nebe mūsų laikais... Tėtis irgi rašyt išmoko dešine, bet kitus darbus dirba su k…

Cia gal labiau buo regiono priklause. O man su seima teiko pakeisti daug gyvenamu vietu, del mamos darbo. Tai daug skietumu buvo tarp mokyklu. 😊

6. Gabija 8 m. 10 mėn.

2019.03.21 10:58 (prieš 1 mėn.)

Mamytes kaip rengiat vaikucius i kiema,vis dar žieminiais kombinezonais kokius batukus aunat?🙂

7. 2019.03.21 11:46 (prieš 1 mėn.)

As jau ziemiskai neberengiu .Jai lietus toki rengiu
    Jai sausa sita rengiu Pati jau su paltuku vaikstau ,arba koža ,nes su ziemiska per karsta jau

8. 2019.03.21 11:58 (prieš 1 mėn.)

Mes taip.

9. Gabriele 12 m. 8 mėn.

2019.03.21 12:00 (prieš 1 mėn.)

eveliukass parašė:
    Mamytes kaip rengiat vaikucius i kiema,vis dar žieminiais kombinezonais kokius batukus aunat?🙂

Mes turim rudenini-pavasarini kombi, dazniausiai dedames botus. Nes is po ziemos slapia visur. Jei zinau kad busim kur sausa, be balu rada goritexo kedukai. Vakar buvo ant batuto su sese, tai su striukyte ir kedukais. Saule sviete jokio vejo, tai net kepures nedejau. O namo gryzo susyles, nes ant batuto daug juda.

10. 3 mėn. 2 sav.
    Edgaras 1 m. 10 mėn.

2019.03.21 12:29 (prieš 4 sav.)

margo.. parašė:
    Cia dalis is straipsnio

Kažkur skaičiau šį straipsnį dar kitame skaičiau kad nuo 4-5m gali tik teigti kad kairiarankis ar desinrankis. Stebiu aš savo vaika bet va durų rankena daro su dešinė ranka. O valgo kairė aišku aš prievarta ne rūkai įrankių į dešinę. Kazkaip nesureiksminau bet va mano mama sako kaip taip mokyk desine

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.