2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2019.04.20 09:28 (prieš 1 mėn.)

sunray901119 parašė:
    O dar vezima naudojat aš nustebau. Bet gal tik aš senai nenaudoju

Mes irgi jau senokai nenaudojam 😊 Aukle su vaiku darbo dienom vezimo neima pasivaiksciojimui, o savaigali mums patogiau be vezimo jei kur su vaiku vaziuojam, sunku griozda tampytis 😊

2. 2019.04.20 09:30 (prieš 1 mėn.)

oksy33 parašė:
    Ir pas mus oras pasaka, siandien jau pati ilundau i sortus ir maikute. 😎 po pietu uzkaitino iki +24. Tai vaikinas net plonam vokeli uzkaito su maikute ir kelnytem. …

Kaip saldziai miega! 😃😴😍

3. 9 m. 11 mėn.

2019.04.20 09:31 (prieš 1 mėn.)

Meshka parašė:
    Siandien jaunuolis atsibudo 4.00, bande snausti, bet nebeuzmigo. O as taip norejau bent iki 5.30-6.00 pamiegoti, nes sunkoka savaite buvo, pavargau. Tai iki 8.30 ne…

Ojej, suprantu jus. Laikykitės. Nuovargis, miego trūkumas visai nefainas reikalas😣... O mažyliams visiškai neįdomu ar tu pamiegojai ar pailsėjai🙄... Mano irgi vėlai užsnūdo, budinėjo kas porą valandų ir na ne 4h ryto atsikėlė, bet 6.30 jau bruzdėjimai. Bet nors ir su pertraukomis miegas, ji visa žvali, o aš dar apsnūdus...

4. 2019.04.20 09:35 (prieš 1 mėn.)

fleur68 parašė:
    Ojej, suprantu jus. Laikykitės. Nuovargis, miego trūkumas visai nefainas reikalas😣... O mažyliams visiškai neįdomu ar tu pamiegojai ar pailsėjai🙄... Mano irgi vėlai…

Maniskis nakti dar puse bedos lyg miega, ir kai keliasi 5.30-6.00 darbo dienom, tai man tinka, bet savaitgali taip reikia poilsio bent kazkiek kad po darbu atsigauti, dar namus minimaliai apkuopti, truputi prasivedinti iseiti. Bandysim imti savaitgaliams valandine aukle, nes abu su vyru jau pajuode daromes is nuovargio, tai kad savaitgali pabutu kelias valandas su vaiku, o mes salia kitam kambary galetume paguleti, pasnausti ar filma paziureti.

5. Gabriele 12 m. 9 mėn.

2019.04.20 10:32 (prieš 1 mėn.)

fleur68 parašė:
    Ojej, suprantu jus. Laikykitės. Nuovargis, miego trūkumas visai nefainas reikalas😣... O mažyliams visiškai neįdomu ar tu pamiegojai ar pailsėjai🙄... Mano irgi vėlai…

O taip man miego trukumas, pati didziausia beda. Visada sakau, geriau busiu nepavalgius ar vandens negerus. Bet miegas man labai svarbus.
    Man siandien nuskylo, ismiegojo iki 8.45. Tai net pirma pabudau 😂 retai taip buna.

Meshka parašė:
    Maniskis nakti dar puse bedos lyg miega, ir kai keliasi 5.30-6.00 darbo dienom, tai man tinka, bet savaitgali taip reikia poilsio bent kazkiek kad po darbu atsigaut…

Gerai kai lt galima gauti aukle kelioms valandoms. O muns cia be sansu. Butu galimybe ir as imciau, nes su vyru santykiu kryze vel isgyvenam. Tai irgi noretusi istruk is namu be vaiku, dviese. Nes abu suzvereje kazkokie. Jau net rimtai prabilom abu apie skirybas.

6. 2019.04.20 10:47 (prieš 1 mėn.)

oksy33 parašė:
    O taip man miego trukumas, pati didziausia beda. Visada sakau, geriau busiu nepavalgius ar vandens negerus. Bet miegas man labai svarbus.

Stiprybes jusu seimai, Oksy
    Musu santykiai irgi braska, nes pervarge, pikti abu, niekur eiti nei noro nei jegu neturim. Vaikas vakare kai uzmiega, nera jegu net kalbetis, pasedim kiekvienas sau prie PC ir luztam miegoti. Del to ir galvojam apie aukle, kad bent kazkiek pailseti, o kai bus jegu daugiau, gal ir iseiti dviese kur. Labai to pasiilgau...
    Pas mus taip kad aukle 1-2 val imti irgi nelabai yra norinciu, bet 4-5val kad paziuretu tai pasiule mums agentura aukle.

7. 9 m. 11 mėn.

2019.04.20 13:03 (prieš 1 mėn.)

Meshka parašė:
    Maniskis nakti dar puse bedos lyg miega, ir kai keliasi 5.30-6.00 darbo dienom, tai man tinka, bet savaitgali taip reikia poilsio bent kazkiek kad po darbu atsigaut…

oksy33 parašė:

Sunkus periodas šitas, kai rutina, susijusi su vaikais, ima viršų... Ir kur čia neatšals tie poros santykiai, kai nebėra laiko nei laisvalaikiui nei poilsiui...Mes irgi jau nebepamenu kada kartu su vyru tik vieni kur ištrūkę buvom. Visur su vaikais. Tik va kai esam svečiuose pas tėvus ar draugus, jei kur prireikia, išlekiam. Bet čia jau jokia romantika😁...
    Laikykimės, vaikai ūgtels, savarankiškesni bus, bus lengviau🙄🙂🎈

8. 2019.04.20 13:05 (prieš 1 mėn.)

fleur68 parašė:
    Sunkus periodas šitas, kai rutina, susijusi su vaikais, ima viršų... Ir kur čia neatšals tie poros santykiai, kai nebėra laiko nei laisvalaikiui nei poilsiui...Mes …

Aciu uz palaikyma ir padrasinima! 😘
    Musu atveju tai neimant aukles istrukti dviese sansu nebutu iki vaiko paauglystes, nes mociutes niekad nepadeda, o drauges visos uzsienyje gyvena, nera galimybes pasidalinti vaiku prieziura 😯 Tai su vyru dviese pabuti galesim tik kai vaikui bus 14-15 ir jau gales vienas dienos metu likti namie 😅😆 Jeigu aukles neimsim.

9. 2019.04.20 14:26 (prieš 1 mėn.)

Atrodo 100metų nerašiau...pokalbius seku visada,paskaitau kokiomis mintimis gyvename...mes vežimėlio jau irgi nebenaudojame,skėtuką pardavėme,o 3/1 guli spintoje...pagrindinė judėjimo priemonė paspirtukas arba bėgte marš 😅 jei bent minutei nusisuku,tai žiūrėk jau nebėra...per savo skubėjimus visur jau ir guzą kaktoje įsitaisėm...vyrą į užsienį išleidau,tai komandiruotės šiek tiek gelbsti santykius nuo rutinos..o taip turbūt išeičiau iš proto...dviese pabūti jau net nebeturime tokių iliuzijų,kad ir kaip baisiai skambėtų.Močiutės abi netoliese,bet su anūkais būti nenori,pasidžiaugia pusvalanduką ir gana...esu likusi su trimis vaikučiais viena,dar ūkis ,šunys....norisi kažką spėti ir numegzti dar,o kai tokie fantastiški orai namie nebesinori sėdėti..vaikai veržte veržiasi į kiemą nuo pat ryto..

10. 2019.04.20 15:14 (prieš 1 mėn.)

Amelija88 parašė:
    Gal turit patarimų ką padovanot mergaitei dviejų metų gimtadieniui? Kai turiu berniuką tai sunkiau su mergaitiskais žaislais

Aš kaip tik neseniai pirkau dovanėlę 1.5m mergytei, tai nupirkau lego duplo. Maniškis labai mėgsta su jais žaist, tai manau jai irgi turėtų patikt, plius dabar pilna tiek mergaitiškų tiek berniukiškų

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras