2017 m. Kovo mėnesio mamytės (Archyvas iki 2017.04.26)

1. 2017.03.11 19:04 (prieš 1 m.)

white_puma parašė:
    Mamyciukai kurie toliau norit bendraut parasykit asmeniskai man padarysiu kovinuku grupe FB, 2017 m. Kovo mėn. Tėvų darželio mamytės nebent daug kas neturit FB …

As neturiu FB

2. 2017.03.11 19:06 (prieš 1 m.)

white_puma parašė:
    Mamyciukai kurie toliau norit bendraut parasykit asmeniskai man padarysiu kovinuku grupe FB, 2017 m. Kovo mėn. Tėvų darželio mamytės nebent daug kas neturit FB …

Tai yra uždara grupė, kam dar viena FB?

3. 2017.03.11 19:09 (prieš 1 m.)

Laumuze parašė:
    Tai yra uždara grupė, kam dar viena FB?

Tai kas gali sukviest visas norincias? Nes kazkaip nei aisku kaip ji vadinasi nei kas ten gali pakviest mamytes...

4. 2017.03.11 19:09 (prieš 1 m.)

daivadance parašė:
    Man labai patiko si zinute jusu...ir ypac vienas sakinys privede prie apmastymo..ar geriau Kai vyras salia ar ne ? Ir va pirma dukra auginau viena...po gimdymo etap…

Tai va, kad tu sunkumu bus visoms. O ir mes i juos reaguojame skirtingai. Jei esi viena tai bet kuriuo atveju reikia susitvarkyt su situacija, o jei jau vyras kazka ne taip daro?zinoma mes i?juos issikrausim nes artimiausias zmogus. Siandien ir man pajuokavo?sako pamiegok?kol gali nes po to nebus kada, tai sakau tu tiek pat kiek?as irgi?turesi prisidet. Mane va tik neramina, kad viename kambaryje busime tryse tai kad del?tos?erdves trukumo?nebutu?problemu vistiek?reiks taikytis prie vaiko.

2
  5. 2017.03.11 19:19 (prieš 1 m.)

daivadance parašė:
    Sveikinu is visos sirdies.kas metai svesime gimtadienius.....panasia data !!!!! O ar bus kovinukiu mamu forum as ir toliau ? Kai visos pagimdysime nepabekim...juk d…

O kiek iš giso priaugote? mastau,kaip reiks pamesti viską,aš turiu +19

6. 2017.03.11 19:27 (prieš 1 m.)

Ediza parašė:
    Laimingai!;) nebijokit - greiciau pradesit, greiciau pabaigsit ir savo gimdymo istorija mum papasakosit;)

Man kovo galas, terminas uz dvieju sav, bet jau nebegaliu, noriu kuo greiciau kad ta diena ateitu. kasdien skaismuose, bet ne saremiai, o mazyliui vietos ten isvis nebera, sonkauliu skausmas pastovus. nei sedet nei gulet, o apie miega isvis patyliu

1
  7. 2017.03.11 19:37 (prieš 1 m.)

Man su svoriu bus nieko gero?turbut. Nes as is tu kur?nelabai apetitu gali?pasigirti. Bet paskutine savaite galiu nuo?ryto?iki vakaro?valgyt.. apetitas nesveikas. Nkada gyvenime tiek?nesu valgius. O?as is tu kur kiek valgo?tiek viskas i storuma ir jei jau priaugu labai sunku atsikratyt.manau iki?gimdymo?ir +20 pasieksiu jei netvardysiu savo noru :DDD

2
  8. 2017.03.11 19:38 (prieš 1 m.)

white_puma parašė:
    Tai kas gali sukviest visas norincias? Nes kazkaip nei aisku kaip ji vadinasi nei kas ten gali pakviest mamytes...

Parašykite asmenine žinute Tene_rife arba princesita narėms, kad norite jungtis į uždarą grupę "2017 m. ♥ Kovo mažyliai ♥" - ir priims. Ten nemažai čia buvusių ir prisijungė

1
  9. 2017.03.11 19:39 (prieš 1 m.)

As manau, jog reiketu nauja grupe sukurti yra privati grupe Vilniaus 2017 m. pavasarinukų namučiai, taciau ten mamyciu yra daugiau su mazesniais nestumais, gal joms temos, kurios aktualios mums siuo metu, joms dar neidomios ir siaip ten dauguma jau susibendravusios, nori, kad tik bendraujancios mamytes butu, nes nebendraujancias salina

2
  10. 2017.03.11 19:39 (prieš 1 m.)

As tai radau va kokia, dreaming atsimenu, tai kazi kuri grupe jau ta kurios mum reikia, kad neissimetytume...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.