2017 m. Kovo mėnesio būsimos mamytės (Archyvas iki 2016.09.19)

1. 2016.09.16 08:57 (prieš 2 m.)

Man labai greit pasimate tai as jau ir pasakiau prie skelias savaites

1
  2. Spidulėlis 6 m. 6 mėn.

2016.09.16 09:06 (prieš 2 m.)

Pavardaite parašė:
    Mamytės, kada planuojate pasakyti darbovietėje apie nėštumą? Ps. Jums mėšlungis netraukia? Mane šiandien kaip susuko...

Aš jau pasakiau, nes nematau reikali slėpt kai darbas nelengvas. Kad maza kas nenutiktu ir zinotu kas yra ir db nebe taip ziuri jei ir atsisedu truputi

3. 2016.09.16 09:16 (prieš 2 m.)

Nastya parašė:
    Man gydytoja sake kad svoris gali kristi tik pirm semestra, veliau turi tik augti... Manau su savo gydytoja pasikonsultuokit.

As jau gavau velniu kad nepriaugau nieko bet kita vertus pilvukas augali kaip ant mieliu

barskute parašė:
    O ką vartojate nuo galvos skausmo? Čia jau kalbu apie tą atvejį kai neįmanoma kentėti

As nerizikoju dedu salto ledo kompresus ir ainu I lova megot

Pavardaite parašė:
    Mamytės, o kaip su fiziniu aktyvumu? Aš dar kol kas ir maiša pirkinių jei ne toks jau sunkus panešu, bet galvoju gal išvis nenešt, ar aktyvios esat ar pasyviau gyve…

As kaskokia palikus esu pasivi nu nieko nenoriu namus tvarkau per prevarta noru per dienas megot

Nastya parašė:
    Kad duria pilva tai normalu, gimdos raisciai tempiasi bet man va siandien pradejo mausti... Tai net nezinau, ar verta kreiptis i gydytoja ar palaukt rytojaus, gal…

Manau praais

juuka parašė:
    Man irgi duria, bet ir mėšlungis traukia, tai šiandien pradėjau gerti magni. Šiaip jauciuosi gerai ir man net keista, atrodo kad negali taip būti Svorio per visą…

Butu mano valia as nekam nesakius buciau bent iki kokiu 2men o mano vyras dauk kam pasake nes jis labai norejo lėlio ir ejo is proto

zujkute parašė:
    Mano nėštumai truputį skiriasi. Su šiuo labai anksti prasidėjo pykinimas, bet labai stiprus šįkart, nepadėjo nei užkandžiai niekas, kas padėdavo su pirmu. Bet šįkar…

Mano irgi nestumas skiresi su pirmu buvau tankas o su antru viskas apsivertė tokia tingi esu palikus

Camella parašė:
    Mane ir pykina nuo karscio.. pas mus UK dabar sausra tokia, virs 30 karscio, tai net verkt noris kai i lauka iseit reikia

Oi as irgi dustu nuo karscio o dar koledza lankau taI grizus namo jau buvau pagaus saulės smugi tai vemiau vysa dieną maniau numirsiu as

4. 2016.09.16 09:17 (prieš 2 m.)

Ieva143 parašė:
    Sveikos laukiasi 17 savaitę pas manė jau labai juda bus musės berniukas

Sveikinu, kaip miela!!! O ar pirmas vaikelis ??? Koks tas jausmas, jetus as pries kelias dienas pajauciau toki kaip kutenima skrusdelyciu, bet net nzz.. db vel esu darbe sedziu ir vel pilve lyg skruzdelytes jauciu... kartais atrodo lyg kazkaip linguoja tas pilvukas.. bet vis nurasau, kad cia tikriausiai dujos man snd lygiai 16 sav.

5. 2016.09.16 09:19 (prieš 2 m.)

Pavardaite parašė:
    Mamytės, kada planuojate pasakyti darbovietėje apie nėštumą? Ps. Jums mėšlungis netraukia? Mane šiandien kaip susuko...

Aš darbdaviui pranešiau pakankamai anksti, gal 8 savaitę, nes darbas ne iš lengvųjų, reikėdavo sunkiai nešioti.

6. 2016.09.16 09:23 (prieš 2 m.)

Sveikos visos na pagaliau susitikimas ivyko su leliuku buvo nostabu vyras net ašara nubraukė leliukas snaudė ir ciulpe pirstuka sau laimingas .daktaras bandė ji išjudinti bet sekesi sunkiai. Raulslites matavo viskas gerai tai dabar jau ramiau paliko man .Gavom dvi foto bet ikelt I td neleidzia taip gaila cia mano pilvuzas

11
  7. 2016.09.16 09:37 (prieš 2 m.)

Pavardaite parašė:

man kaip tik sianakt sutrauke meslungis galvoju magni ir kalci nusipirkt. jus geriat ka nors?
    darbe tai stengsiuos iki spalio 10 istemt, tada bus 20 sav, darys skana. bet jau dabar pastebiu kad akys bendradarbiu uzkliuna uz pilvo, nejaukiai jauciuos net

8. Dukrytė♥ 1 m. 3 mėn.
    Michail (angeliukas danguje) 2 m. 3 mėn.

2016.09.16 09:50 (prieš 2 m.)

Pavardaite parašė:

Jus perskaitet mano mintis to paties norejau paklaust tik dar prideti, kaip visdelto su ta pazyma? Jus praneset iteikdamos pazyma? Kiek ji kainavo ir kas ja israso?

9. 2016.09.16 09:51 (prieš 2 m.)

Pranesiau paprastai. Sake pazyma nebutina, bet prie progos atnest Siaip cia nuo darbovietes priklauso.

10. Ernesta 2 m. 1 mėn.
    Monika 10 m. 2 mėn.

2016.09.16 10:37 (prieš 2 m.)

-Egle- parašė:
    Ner tikslaus laiko,kada turetu atsirast priespienis,vienom anksti,kitom veliau atsiranda

man 14 sav.6d. ir as jau pastebejau kad speneliai rasoja.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.