2017 m. Kovo mėnesio būsimos mamytės (Archyvas iki 2016.09.19)

1. 2016.09.16 13:19 (prieš 2 m.)

Julumynas parašė:
    O ka reiskia itraukia o iskaita? As nestukes knygele gavau, net nieks nemonejo, kad tu jau iskaitoj.

As ir knygute gavau, bet i iskaita trauks kita savaite, nes busiu po tyrimu..tai nesupratau kaip cia viskas veikia

2. 2016.09.16 13:43 (prieš 2 m.)

Mielosios aš su klausimu, kauniškės kurios turėjote siuntimus pas okulistą kur lankėtės apžiūrai?

3. 2016.09.16 13:45 (prieš 2 m.)

oksana288 parašė:
    Sveikos visos na pagaliau susitikimas ivyko su leliuku buvo nostabu vyras net ašara nubraukė leliukas snaudė ir ciulpe pirstuka sau laimingas .daktaras bandė …

Sveikinimai, o koks gražus pilvukas, pas mane tik vakare gal taip matosi

4. 2016.09.16 13:46 (prieš 2 m.)

Ryto_Feja parašė:
    As ir knygute gavau, bet i iskaita trauks kita savaite, nes busiu po tyrimu..tai nesupratau kaip cia viskas veikia

Keista. Kai laukiaus dukrytes mane i iskaita itrauke per pirma vizita pas ginekologe poliklinikoj, o nulekiau ten tik pasidarius testa, tai nuo 5-6sav buvau iskaitoj. Bet gal kas pasikeite per 3m

1
  5. 2016.09.16 13:48 (prieš 2 m.)

ingiuxkaciux parašė:
    fitoval sampuna pameginkit. Man ne nestumo metu, bet irgi kuokstais slinko, tai panaudojau, labai atsigavo plaukai, tiesiog net dabar jauciasi labai stori

Aš būtent fitovalį ir naudoju, bet slenka labai...

6. 2016.09.16 13:49 (prieš 2 m.)

Nastya parašė:
    Jus perskaitet mano mintis to paties norejau paklaust tik dar prideti, kaip visdelto su ta pazyma? Jus praneset iteikdamos pazyma? Kiek ji kainavo ir kas ja i…

Pagal darbo kodeksa, kad tikrai darbdavys neatleistų ir nė tokios minties neturėtų pažymėta, kad reikia pristatyti pažymą. Tai aš nerizikuosiu ir jau užsisakiau tą pažymą, ji kainavo berots 83 ct.

7. Dukrytė♥ 1 m. 3 mėn.
    Michail (angeliukas danguje) 2 m. 3 mėn.

2016.09.16 15:13 (prieš 2 m.)

Pavardaite parašė:
    Pagal darbo kodeksa, kad tikrai darbdavys neatleistų ir nė tokios minties neturėtų pažymėta, kad reikia pristatyti pažymą. Tai aš nerizikuosiu ir jau užsisakiau tą …

Supratau aciu labai pas savo gydytoja reikia ja uzsisakyti?

8. 2016.09.16 15:17 (prieš 2 m.)

Gerda9 parašė:
    Sveikos,as cia su tokiu keistu klausimu: siuo metu sirguliuoju, o savaitgali reikes dirbti, galvoju pasiimti bilioteni, aisku jei gydytoja duos...bet as dar ir stud…

Aisku kad nesuseks jeigu ir zymi lankomuma tai tik pas save destytojai. Juk i universiteta nrt neprivaloma biletenio pazyma. Nebent praleidziama kazkas svarbaus ir destytojam reikia priezasties.

9. 2016.09.16 15:29 (prieš 2 m.)

Pavardaite parašė:
    Pagal darbo kodeksa, kad tikrai darbdavys neatleistų ir nė tokios minties neturėtų pažymėta, kad reikia pristatyti pažymą. Tai aš nerizikuosiu ir jau užsisakiau tą …

Kur ja galima uzsisakyti? Reiks is man. Mano direktorius nesuvokiamas...turejo pakelt alga fb issisukineja. O nenoriu sakyt kol nepakels. Nieko dar nesimato ir tikiuosi dar koki men nesimatys bet labaų pyktis su kolegom pradejau ir vis sako kas tau pasidare i darba einu kaip i kara...Beje ar nepergyvenat del naujo DK priemimo?As vistiek mesiu savo darba po gimdymo bet kaip kitoms kurios nenori prarasti darbo..

1
  10. 2016.09.16 15:32 (prieš 2 m.)

Nastya parašė:
    Supratau aciu labai pas savo gydytoja reikia ja uzsisakyti?

Pas mane poliklinikoje pas Akušere, ir pas ją jos ateiti pasiimti turiu, o vat kitur nežinau kaip

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.