2017 m. Kovo mėnesio būsimos mamytės (Archyvas iki 2016.09.19)

1. Mergyte 2 m. 4 sav.
    mazyte 6 m. 6 mėn.

2016.09.16 15:35 (prieš 2 m.)

Merginos,noriu pasidaryti 18sav echo.kokioj nors geroj privacioj klinikoj kur gera aparatura ir geras gydytojas.Vilniuje. gal galite kazka rekomenduot? Norejau patekt pas Samer Hamouden,bet nerandu kur jis dirba.man atrodo dirba antakalni,ginekologijos skyriui,bet ar ten priima nescias nezinau,ir eiles turbut bus dideles

2. 2016.09.16 16:26 (prieš 2 m.)

Ausrine30 parašė:
    Sveikinu, kaip miela!!! O ar pirmas vaikelis ??? Koks tas jausmas, jetus as pries kelias dienas pajauciau toki kaip kutenima skrusdelyciu, bet net nzz.. db vel esu …

Man lygiai tas pats, tos skryzdelytes :))) ypac pavalgius arba vakarais :)) atrodo noris pasikasyti bet lb laukiu kiekvieno pakutenimo

1
  3. 2016.09.16 18:13 (prieš 2 m.)

Sveikos busimos pirmo vaikelio mamytes, kaip nusprendziat kur gimdyti? Ar tarsites su gydytojais kad kai jau isaus ta diena jus pas juos gimdysit? Kaip nusprendziat kad kazkam reikia susimoket ar kazkam pakistuka duot? Per daug informacijos, kiek zmoniu tiek nuomoniu ir kiek mam tiek skirtingu pasakojimu apie tai kaip joms sekesi gimdyt.. sunku susigaudyt kas geriausia ir kaip daryti, kai nezinai i ka veliesi dekoju uz atsakymus is anksto.

4. 2016.09.16 18:40 (prieš 2 m.)

Pavardaite parašė:
    Sveikinimai, o koks gražus pilvukas, pas mane tik vakare gal taip matosi

Aciu labai man taip keista kad toks arbuzas auga nes su pirmų vaikeliu su mazesniu pilvu gimdit vaziavau

5. 2016.09.16 18:51 (prieš 2 m.)

Žydrūnaa parašė:
    Mielosios aš su klausimu, kauniškės kurios turėjote siuntimus pas okulistą kur lankėtės apžiūrai?

Man irgi šis klausimas aktualus

6. 2016.09.16 18:52 (prieš 2 m.)

Pavardaite parašė:
    Pagal darbo kodeksa, kad tikrai darbdavys neatleistų ir nė tokios minties neturėtų pažymėta, kad reikia pristatyti pažymą. Tai aš nerizikuosiu ir jau užsisakiau tą …

Man nieko nekainavo. Bet išrašė tokią paprastą pati ginė. Ten tik vienas sakinys - "moteris yra nėščia"

1
  7. 2016.09.16 19:18 (prieš 2 m.)

Siandien buvom pasimatyme su savo leliuku
    Bet koks nenuorama, rankyte veiduka prisidenge, kojytes sukryziaves laike, kad tik nepamatytume ko laukt- isdykelis
    Gydytoja nuramino- vandenu pakankamai, gimda atsipalaidavus, placenta prisitvirtinus gerai, kad tik taip ir toliau laikytumemes
    Tik kad galva paskauda, tai israse kraujo tyrima del mazakraukraujystes

8. 11 mėn. 2 sav.
    Emanuel 2 m. 2 mėn.
    Adam 6 m. 2 mėn.

2016.09.16 19:41 (prieš 2 m.)

jele parašė:
    Merginos,noriu pasidaryti 18sav echo.kokioj nors geroj privacioj klinikoj kur gera aparatura ir geras gydytojas.Vilniuje. gal galite kazka rekomenduot? Norejau pate…

mane irgidomina sis gyd ar galima papulti pas ji, nes 1 nestuma jis priziurejo mano

9. Eduardo 7 m. 9 mėn.

2016.09.16 20:19 (prieš 2 m.)

Antras pirmas jau 5 metų o kaip juda tai dar silpnai jauti kaip atsirėmė į pilvą

10. 2016.09.16 20:26 (prieš 2 m.)

Sveikos mamytes, gal skauda kuriai nugaros apacia? Siaubingai nepatogu nakti miegoti, tiesiog didele pagalbe pasidedu tarp abieju kelenu... skauda nugaros apacia....

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.