2017 m. Kovo mėnesio būsimos mamytės (Archyvas iki 2016.09.19)

1. 2016.07.08 10:06 (prieš 2 m.)

Sveikos merginos, sianakt mane uzpludo baimes jausmai, katik viskas butu gerai, greiciau pas gydytoja norisi,o pas ja tik 21 diena....as turejus persileidima, kiek imanoma stengiuosi negalvoti ir nukreipti mintis salin, bet labai sunkiai siandien gaunasi

2. M. 7 m. 11 mėn.

2016.07.08 10:10 (prieš 2 m.)

Andraa parašė:
    Sveikos merginos, sianakt mane uzpludo baimes jausmai, katik viskas butu gerai, greiciau pas gydytoja norisi,o pas ja tik 21 diena....as turejus persileidima, kiek …

Tai galima nueiti privačiai, tai ten ir aparatai geresni nei Mažylyje.

3. 2016.07.08 10:14 (prieš 2 m.)

Meida777 parašė:
    O jums pamaudzia pilvo apacia?

Tas toks pūtimo jausmas dažnai būna, o ir pamaudžia kartais pilvo apačią. Jums dažnai maudžia?

4. 2016.07.08 10:31 (prieš 2 m.)

pukuotukas parašė:
    Tai galima nueiti privačiai, tai ten ir aparatai geresni nei Mažylyje.

bet manau kad dar nieko nematys, dar tik 5 pilnos savaites, o sirdute kiek zinau pradeda plakti tik 6 svaiciu...

5. M. 7 m. 11 mėn.

2016.07.08 10:37 (prieš 2 m.)

Andraa parašė:
    bet manau kad dar nieko nematys, dar tik 5 pilnos savaites, o sirdute kiek zinau pradeda plakti tik 6 svaiciu...

Na kai man prasidėjo problemos, buvo tik suėjusios penkios sav. tai buvau Motina ir vaikas klinikoje, žiūrėjo, jau įtarė, kad nesivysto. Po to teko lankytis ir Mažylyje, ir Motina ir vaikas vėliau tą pačią diena. Jei Mažylio aparatas mėtė šėšėlius, kurie teikė vilčių, tai privačiam buvo juoda-balta, viskas aišku net man. Tik žinoma, konsultatacija ten nemažai kainuoja, bet jei sėdėt ir nervuotis nuo ryto iki vakaro, tai geriau jau nueit. Man nėštumo požymiai nedingę, tai kolkas sėdžiu ir ramiai laukiu vizito. Tiesa, man laukti mažiau pas Šakalienę 15d.

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.07.08 10:37 (prieš 2 m.)

Sveikos būsimos mamytės. Birželio 29 dieną dariausi testą rodė ryškia juostelę, pakartojau liepos 1 ir 4 dieną taip pat rodė ryškias juosteles. Krūtinė jautroka pasidarė taip pat pamaudžia pilvuko apačią. Labai greitai pavargstu. Aplinkiniai pastebėjo pasikeitimų. Manau tikrai laukiuosi. liepos 11 d. einu pas ginekologę Agne Meškaite.

7. 2016.07.08 11:13 (prieš 2 m.)

Didžiausi sveikinimai sulaukus II aš taip pat dalinuosi džiaugsmingais įvykiais. Vakar buvau pakartotinai hcg. Pirmą kartą prieš dvi sav tebuvo 440, o vakar jau 13227, tai kaip supratau atitinkam 6sav ir augam neblogai. Tai dabar tokia džiaugsmo ir ramybės būsena augsim toliau ir lauksim sekančio vizito pas daktarę kitą mėnesį.

2
  8. 2016.07.08 11:25 (prieš 2 m.)

pukuotukas parašė:
    Na kai man prasidėjo problemos, buvo tik suėjusios penkios sav. tai buvau Motina ir vaikas klinikoje, žiūrėjo, jau įtarė, kad nesivysto. Po to teko lankytis ir Mažy…

o jei ne paslaptis kokia kaina, Motina ir vaikas? as per daug jokiu pozymiu nestumo nejauciau nei su pirmu nestumu,( pamenu 13 savaiciu labai prasiau echoskopo, nes nieko nejauciau ir norejau isitikint, kad viskas gerai) nei kai persileidau (ta diena kai prasidejo persileidimas, jauciausi daugiau pavargusi, galvojau del keliones). Na o is tikruju galvoju, kad cia mano pacios baime tiesiog, eiciau i darba daugiau uzsimirsciau na o is kitos puses, juk nieko as nepakeisiu, kaip bus lemta taip, reikia stengtis maziau galvoti .

2
  9. 2016.07.08 12:12 (prieš 2 m.)

Sveikos, merginos man veluoja 4d , testa bijau darytis kad nenusivilciau, bet mane jau 5dienos kamuoja baisus pykinimas visa diena, vakar ryte vemiau tik pramerknus akis,buvau pas daktare tai.nezino kas man yra arba apsinuodijimas arba nestumas liepe palauk dar ir darytis testa . Tai norejau paklausti ar jau taip anksti gali mane pykinti del.neatumo? Jai iki pirmadienio nesusirgsiu darysiu testa paskutines mm buvo birzelio 9d

10. Meilė❤️ 2 m. 3 mėn.
    L❤️ 6 m. 11 mėn.

2016.07.08 12:22 (prieš 2 m.)

sveikos. Patarkit kaip gydytis. kosau taip stipriai kad nebegaliu miegot nei as nei kiti lygiai taip pat serga ir mano vyras ir vaikas. jie gydosi vaistais, ka patarsit man? tas kosulys tesiasi jau 4 dienas.siandien ir galva skauda, sveikatos nera, jauciuos kad tureciau temperaturos, bet jos nera.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.