2017 m. Kovo mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.03.27)

1. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 15:10 (prieš 1 m.)

Man pastaruoju metu matyt mamystes krize. Apsoliuciai viskas nervina. Reikia atostogu kiekviena diena laukiu is darbo griztancio vyro, kad tik vienai nebut.
    Per diena atrodo nieko nespeju. Nusiprausiu tik dienos begyje, pagaminu valgyt sunui ir ka nors nugriebiu pati, susitvarkau virtuve, dar kokius skalbinius, iseinam i lauka ir viskas. Atrodo laikas sprogsta ir prie visko tik prabegom speju. Atrodo, kad apsuku nebeturiu. Negana to, nervina eit is paskos kai mazylis nuolat rausia spinteles, atrodo, kad zaislu neturetu suprantu-smalsumas, negalima drausti, bet.. nu kiek galima pati zaisti su juo taip pat neturiu motyvacijos. Atsisedu salia, o minys toli toli kazkur...
    Gera diena buna kai prisiverciu atsikelti pirma, nueinu i dusa, susitvarkau pati. Tada keliasi mazius, pusryciaujam.. Bet beda ta, kad dazniausiai neislipu is lovos taip anksti. Reiktu 6 val. Kai kazkur isvaziuojam toliau (uz savo mikrorajono ribu) irgi nuotaika pakyla. Nu, bet jei tik namie sedim, tai viskas-esu nepatenkinta, irzili ir pan. Truksta bendravimo su zmonemis, kitomis mamomis, kazkokio ikvepimo buti mama...
    Kaip jums? Gal kuri panasiai jauciasi? O gal priesingai- jauciates kaip ant sparnu ir zinote ka man reiktu pabandyti?

2. Joris 1 d.
    Dovydas 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 15:33 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    Man pastaruoju metu matyt mamystes krize. Apsoliuciai viskas nervina. Reikia atostogu kiekviena diena laukiu is darbo griztancio vyro, kad tik vienai nebut.

As irgi kiekviena diena laukiu vyro po darbo gryztant ? bet mano vaikas niekada nebuna vienas nepazaidzia vienas jai ir pasedi susidomejes kokiu zaislu tai max iki 5 min ? tai man ir fantazijos ir jegu kartais pritruksta ka veikti per diena. Lauke jis nemiega tai bunam kokia tik 1 val nes tada reik gryzt namo valgyt, nu zodziu taip ir plaukia dienos..

3. 2018.01.19 15:34 (prieš 1 m.)

0114 parašė:

Toks jausmas kad savo mintis skaityciau! Ma daznai taip pat buna.. guodziu save kad atsei pavasaris gal geriau bus,gal dazniau kazkur iseisiu.. kazkada gi turi pagereti ?

4. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 15:37 (prieš 1 m.)

uogyytė parašė:
    As irgi kiekviena diena laukiu vyro po darbo gryztant ? bet mano vaikas niekada nebuna vienas nepazaidzia vienas jai ir pasedi susidomejes kokiu zaislu tai max iki …

Mano vaikas irgi vienas nebuna. Buna kol spinteles rausia:/ bet zaist aa neturiu jokios motyvacijos. Be to, pavargau nuo nevalgymo... verdu koses ir po to ispilt reikia. Zodziu pastangos velniop.

5. saulės spindulėlis 2 m. 2 mėn.
    Išdykėlė 11 m.

2018.01.19 15:40 (prieš 1 m.)

0114 parašė:

Del laiko stokos ir man tas pats. Ryte keliuose dicke vezu i mokykla, grizus pusryciaujam dar apsitvarkau, skalbimo masina ijungiu. Tada jau ir miegelio guldau. Pabunda darau pietukus, pavalgom tada arba einam arba vaziuojam seses is mokyklos pasiimt. Grizus dukrai pietai, veliau maziu guldau ir turiu kartu buti jei noriu, kad ilgiau pamiegotu. Kai prabunda kazka nuveikiam, tada dar dazniausiai kazka seimai gaminu pietums kitai dienai, veliau maziui vakariene. Nu toks jausmas, kad virtuvej gyvenu ? ir ka tuoj jau ir guldyti laikas maziu ir i lova, kokia valanda turiu guleti. Ir cia eiline diena, o kai reikia kazkur su reikalais ar i yamaha einam, tik spek suktis.
    Del nuotaikos, tai rutina savo daro. As stengiuosi daznai kur isvaziuoti, savaitgali sau laiko skirti. Buna dienu, kad viskas ziauria nervina. Vis zadu bent savaitgali islekti pasportuoti. Nes ta buitis tai tikrai zudo.

6. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 15:46 (prieš 1 m.)

indryciukas parašė:
    Toks jausmas kad savo mintis skaityciau! Ma daznai taip pat buna.. guodziu save kad atsei pavasaris gal geriau bus,gal dazniau kazkur iseisiu.. kazkada gi turi page…

Bet ka daryti iki pavasario? As iki tol neistempsiu taip as irgi galvoju, kad daugiau kur isvaziuosim ir pan., bet gyvent tai dabar reikia

7. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 15:48 (prieš 1 m.)

elze1 parašė:
    Del laiko stokos ir man tas pats. Ryte keliuose dicke vezu i mokykla, grizus pusryciaujam dar apsitvarkau, skalbimo masina ijungiu. Tada jau ir miegelio guldau. Pab…

Na, bet jus tikrai daugiau reikalu turit nei as, tad suprantu, kad truksta laiko. O man tikriausiai tik jausmas toks, kad jo maza, nes apsukos suleteje:/ neturiu energijos ir motyvacijos. Cia beda

8. saulės spindulėlis 2 m. 2 mėn.
    Išdykėlė 11 m.

2018.01.19 15:57 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    Na, bet jus tikrai daugiau reikalu turit nei as, tad suprantu, kad truksta laiko. O man tikriausiai tik jausmas toks, kad jo maza, nes apsukos suleteje:/ neturiu en…

Vat motyvacijos ir man kartais pritruksta. O gal lankykite kokius uzsiemimus su vaikuciu? Iseitumete, pabendrautumete su kitom mamytem. Man tai jau isejimas i lauka daug duoda. Kas del energijos, gal vitaminu reiktu? As tai zinokite ir pati maziaus vit d kartais geriu, visgi truksta mums saules. Nueikit i kokia grozio procedura. Aisku visa tai tik tai akimirkai nuotaika pakelia, bet vistiek teigiamos emocijos.

9. Joris 1 d.
    Dovydas 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 16:18 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    Mano vaikas irgi vienas nebuna. Buna kol spinteles rausia:/ bet zaist aa neturiu jokios motyvacijos. Be to, pavargau nuo nevalgymo... verdu koses ir po to ispilt re…

Maniiskis irgi buna kad nevalgo. Tarkim snd ryte iskepiau blynu nei vieno nesuvalge, pietums darzoves su mesyte nei sauksto nesuvalge.. nu tik kad stengiuos del to neimt y galva nevalgo ir nereik. O del zaidimu tainjo reik labai sukt galva kuom uzimt..

10. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 16:23 (prieš 1 m.)

elze1 parašė:
    Vat motyvacijos ir man kartais pritruksta. O gal lankykite kokius uzsiemimus su vaikuciu? Iseitumete, pabendrautumete su kitom mamytem. Man tai jau isejimas i lauka…

Vyras padovanojo 10 nugaros ir ranku masazu. Nuo vasario pradesiu procedurintis jus teisi, cia labai laikina, bet gal kazkiek pades...
    Lankom baseina du kartus per savaite tryse, vakarais...bet kadangi lipa i baseina vyras-man ten jokia pramoga. Vaziuoju kartu, kad padet susiruosti. O lankyti kazka daugiau butu labai didele prabanga piniginiu atzvilgiu.
    Vaziuosim pas senelius pailseti kuriam laikui. Gal tai kazkiek pades.
    Bet vis tik norisi man dziaugtis ta pacia kasdienybe su vaiku. Nesuprantu, kodel emocijos ir jausmai ne tokie, kokiu noretusi:/

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.