2017 m. Kovo mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.03.27)

1. 0114
    2018.01.19 14:25 (prieš 4 mėn.)

Stebuklelis 1 m. 2 mėn.

2018.01.19 14:25 (prieš 4 mėn.)

uogyytė parašė:
    Maniiskis irgi buna kad nevalgo. Tarkim snd ryte iskepiau blynu nei vieno nesuvalge, pietums darzoves su mesyte nei sauksto nesuvalge.. nu tik kad stengiuos del to …

As irgi stengiuos neimt. Net knyga perskaiciau, bet is vidaus erzina, nors tu ka. Nors kai racionaliai pagalvoju-nu nesukisiu prievarta as jam to maisto.

2. elze1
    2018.01.19 14:27 (prieš 4 mėn.)

saulės spindulėlis 1 m. 1 mėn.
    Išdykėlė 9 m. 11 mėn.

2018.01.19 14:27 (prieš 4 mėn.)

0114 parašė:
    Vyras padovanojo 10 nugaros ir ranku masazu. Nuo vasario pradesiu procedurintis jus teisi, cia labai laikina, bet gal kazkiek pades...

Normalu, kad aplanko tokie jausmai. Visgi vaika auginti yra didelis darbas, taigi nuovargis daro savo. Man asmeniskai labai truksta socialinio gyvenimo. Norisi daugiau bendravimo.

3. uogyytė
    2018.01.19 14:35 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.19 14:35 (prieš 4 mėn.)

0114 parašė:
    As irgi stengiuos neimt. Net knyga perskaiciau, bet is vidaus erzina, nors tu ka. Nors kai racionaliai pagalvoju-nu nesukisiu prievarta as jam to maisto.

Tai gi taip.. kaip ten ikisi kai net nesizioja. As jam duodu o jis atsisedes purto galva nu purto tai purto ?

4. Paulina_89
    2018.01.19 14:42 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.19 14:42 (prieš 4 mėn.)

0114 parašė:
    Man pastaruoju metu matyt mamystes krize. Apsoliuciai viskas nervina. Reikia atostogu kiekviena diena laukiu is darbo griztancio vyro, kad tik vienai nebut.

Manau visoms visko buna. As sau pazadejau nuo sausio kasdien ar bent jau kas kelias dienas susitiksiu su kazkuo pabendrauti gyvai. Na bet jau sausio galas ir dsr nebuvau.. Kazkaip tingiu...o draugiu ir pazistamu nemacius turbut jau pusmeti. zadejau vel sugrizti i baseina nes nebuvom kokius 5 men taip pat i koki uzsiemima bet..buvo visiska finansine krize ir nkr negalejau iseit. Mane labiausiai isveda is kantrybes vaziavimas..nes vaikas rekia. Siandien jau taip zviege kad galvojau pati apsiverksiu.. Nuejau i babycity tai tik keli modeliai autokeduciu. Internete ieskotis namie negaliu nes neleidzia, o nuvaziuot nenoriu nes vaikas stresuoja.. Bet realiai kai persikraustem vissikas komfortas namie. Aisku iseinam i lauka kasdien ir man toks oras netgi labai patinka tai nepriezastis su kazkuo susitikt. Tiessiog paciai truksta motyvacijos ir tingiu...diena bandau pamiegot bet neuzmiegu dazniausiai, jei uzmiegu tai arba netvarkau namu arba valgyt nedarau nes nebera kada. Ai va ko tikrai truksta tai ramaus pagulejimo vonioje. Nes jei tik nueinu praustis tai ateina ir tranko duris jei neileidi rekia. Tai gaunasi kad skubu greiciau o jie vonioj buna. Bet galiu pasakyti tik tiek, kad mane kai puole delresija padejo tik issisnekejimas mesvarbu kam. Tiesiog reikia paleisti viska kas yra galvoje. Ir laikas. Dabar jau palyginus jauciuosi puikiai!

5. Paulina_89
    2018.01.19 14:47 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.19 14:47 (prieš 4 mėn.)

uogyytė parašė:
    Tai gi taip.. kaip ten ikisi kai net nesizioja. As jam duodu o jis atsisedes purto galva nu purto tai purto ?

Pas mus su valgymu tai isvis dsbar tokia stadija kad jam privalau duoti metaline sakute o jis vslgo tik tada jei pasmeigia su ja arba uzsideda maisto ant jos..tai max du gabaliukai pakliuna. Kartais as pasmeigiu sakute ir pats tada isideda. Jau zaliu kokteiliu ir atsisako. Siandien menu: banano keli griezineliai, trecdalis grikiu trapucio, puse kriauses, apelsino du mazi gabaliukai. Ir svogunas :-D kol nemaciau jis zalio svoguno privalge pasiemes.

6. Vasariška
    2018.01.19 15:00 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.19 15:00 (prieš 4 mėn.)

juuka parašė:
    Nu juokauja su tom sauskelnėm. man ir taip sakė, bet aš daugiau nei 5 bandžiau ir tas pats, tai tegu neaiškina nesamonių.

0114 parašė:
    Mums AD nuststytas 2 men. Duris rode alergija kiausiniui, pienui, o lopas kvieciams, pieno pr.

O jums duris norode kvieciams? Nes maniskei dare durius ir jokiu alergiju, bet zandu berimai vis nepraeina ir neatseku kas dirgina

7. Snieshka
    2018.01.19 15:05 (prieš 4 mėn.)

8 m. 11 mėn.
    14 m. 10 mėn.

2018.01.19 15:05 (prieš 4 mėn.)

0114 parašė:
    ..bet gyvent tai dabar reikia

Jūsų labai teisingi žodžiai! Ir ne tai, kad "reikia", bet norisi dabar gyventi, o neišeina. Tokios trumpos džiugios akimirkos užeina ir praeina. Draugės sako - palauk, paaugs ir bus lengviau..bet aš nenoriu, kad paaugtų, aš noriu dabar džiaugtis! Reik dar ir žinot, kam išsipasakot, nes kartais tie patarimai ne į temą dar labiau pablogina situaciją. O situacija, tai tokia, kad ryte pabundu ir noriu, kad iš karto būtų vakaras:(.. ne kasdieną, bet labai dažnai..
    Taigi, esate ne viena, mūsų čia daugiau ?

8. 0114
    2018.01.19 15:33 (prieš 4 mėn.)

Stebuklelis 1 m. 2 mėn.

2018.01.19 15:33 (prieš 4 mėn.)

elze1 parašė:
    Normalu, kad aplanko tokie jausmai. Visgi vaika auginti yra didelis darbas, taigi nuovargis daro savo. Man asmeniskai labai truksta socialinio gyvenimo. Norisi daug…

Va va. Man antrodo bent vienos drauges pakaktu su mazu vaiku, kad iseiti kartu pasivaiksciot arba pasedet pas kuria nors namie kartu su vaikais. Db tik per msn su viena mamyte bendrauju, bet tai nepakeicia tiesioginio brndravimo ir gaunasi taip, kad tlf apsikabinus sedziu. Kartas nuo karto draugus aplankyt, kazkur kartu iseti noretusi, bet ir cia dabar ne kazka..

9. 0114
    2018.01.19 15:34 (prieš 4 mėn.)

Stebuklelis 1 m. 2 mėn.

2018.01.19 15:34 (prieš 4 mėn.)

Paulina_89 parašė:
    Pas mus su valgymu tai isvis dsbar tokia stadija kad jam privalau duoti metaline sakute o jis vslgo tik tada jei pasmeigia su ja arba uzsideda maisto ant jos..tai m…

Pas mus su sakute irgi tos pacios problemos:/

10. 0114
    2018.01.19 15:41 (prieš 4 mėn.)

Stebuklelis 1 m. 2 mėn.

2018.01.19 15:41 (prieš 4 mėn.)

Paulina_89 parašė:
    Manau visoms visko buna. As sau pazadejau nuo sausio kasdien ar bent jau kas kelias dienas susitiksiu su kazkuo pabendrauti gyvai. Na bet jau sausio galas ir dsr ne…

Man irgi panasiai. Tyngiu labai net pasijudint, bet cia juk uzburtas ratas...reikia kazkaip is jo islipti.
    Bandau pasakotis aplinkiniams, bet man to nepakanka matyt. Nes tikrai turiu kas isklauso.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.