2017 m. Kovo mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.03.27)

1. Stebuklelis 1 m. 11 mėn.

2018.01.19 17:44 (prieš 1 m.)

Snieshka parašė:
    Jūsų labai teisingi žodžiai! Ir ne tai, kad "reikia", bet norisi dabar gyventi, o neišeina. Tokios trumpos džiugios akimirkos užeina ir praeina. Draugės sako - pala…

Va butent. Norisi dziaugtis! Man atrodo, kad man pozityvo labiausiai truksta. Kei sugebeciau neigiamas mintis pakeisti teigiamomis-viskas pasikeistu.

2. 2018.01.19 18:17 (prieš 1 m.)

Paulina_89 parašė:
    Pas mus su valgymu tai isvis dsbar tokia stadija kad jam privalau duoti metaline sakute o jis vslgo tik tada jei pasmeigia su ja arba uzsideda maisto ant jos..tai m…

Oo tai cia pas jus dar valge! ? nu geras zalia svoguna ?? ydomu skanu buvo ? maniskis siandien valge tik mp ir vel mp ? tokiais atvejais dziaugiuosi kad pati maitinu.

0114 parašė:
    Man irgi panasiai. Tyngiu labai net pasijudint, bet cia juk uzburtas ratas...reikia kazkaip is jo islipti.

Jo jo butent! As irgi tingiu viska daryt. Atsikeliu ryte ir galvoju aha pusrycius greit padarau, o pietum yra like nuo vakar uzteks ? ir poto uzmigdau vaika ir varau ant sofos o ten maigau tel ir nieko neveikiu..

3. 2018.01.19 18:24 (prieš 1 m.)

uoj man ir pradejo trukti bendravimo, o ir vyro daznai nebuna.. jei kiekviena vakara butu tikrai uzsirasyciau kur pasportuot net isejimas i parde dziugina kazkokios irgi betiksles dienos, ziauriai laukiu pavasario, kad lauke galesim ilgai buti pas tevelius i sodyba lekti, ziauriai laukiu silumos, taip dienos ir praeina rytas-vakaras:/

4. 2018.01.19 18:34 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    Va butent. Norisi dziaugtis! Man atrodo, kad man pozityvo labiausiai truksta. Kei sugebeciau neigiamas mintis pakeisti teigiamomis-viskas pasikeistu.

Tai susiraskit aplink mamyciu su kuriomis bent kartu i lauka islyst pastumdyt vezimu galetumet?aisku lengva pasakyt.. ir pati atrast noreciau nes dabar dauguma draugiu toleliau,iki ju vaziuot reikia,o tada pritingiu?

5. Stebuklelis 1 m. 11 mėn.

2018.01.19 18:43 (prieš 1 m.)

indryciukas parašė:
    Tai susiraskit aplink mamyciu su kuriomis bent kartu i lauka islyst pastumdyt vezimu galetumet?aisku lengva pasakyt.. ir pati atrast noreciau nes dabar dauguma drau…

Kaip susirast? lentele pasikabint-"ieskau kiemo drauges?:D". Aisku, juokauju cia siaip uzkalbint lauke viena mamyte ne man. Ta prasme, kad as daugiau noreciau but uzkalbinta, nes pati liezuvi greiciau prarysiu, nei uzkalbinsiu

1
  6. 2018.01.19 18:46 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    Kaip susirast? lentele pasikabint-"ieskau kiemo drauges?:D". Aisku, juokauju cia siaip uzkalbint lauke viena mamyte ne man. Ta prasme, kad as daugiau norec…

Atvaziuokit iki karoliniskiu tai palaikysiu kompanija pasivaiksciojimui?? o siaip is seses pasakojimu taj lengviausiai atrandama kaimyniu mamyciu vaiku zaidimo aikstelese. Tai manau pavasari vasara jau bus judejimo ten ?

7. Azuolas 4 m. 6 mėn.
    Liepa 10 m. 8 mėn.

2018.01.19 19:25 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    Bet ka daryti iki pavasario? As iki tol neistempsiu taip as irgi galvoju, kad daugiau kur isvaziuosim ir pan., bet gyvent tai dabar reikia

Man tai jau senai stogas nusokes, serga ir serga ir serga namuose amzinas burdakas, triemetis tai vadinu absoliutus blogis trys, is sono jaučiu žiauriai skamba, bet realybėje sueda visus nervus maziukas.irgi tik ant ranku, kazka skauda tai piktas inkscia, vyras irgi stuobrys, vaikai serga, o jis subdraugais isvaro pasitusinto, mat ilgai tai planavo as taip.pasilgstu kartais savo studentisko gyvenimo nuraus stoga man ta ziema

8. 2018.01.19 20:25 (prieš 1 m.)

elze1 parašė:
    Normalu, kad aplanko tokie jausmai. Visgi vaika auginti yra didelis darbas, taigi nuovargis daro savo. Man asmeniskai labai truksta socialinio gyvenimo. Norisi daug…

Va va bendravimo man irgi ziauriai trūksta, mes praeitais metais issikelem i kita miesta, tai cia nei draugų, nieko, tik vyro broliai ir sese, bet broliai nu ka su jais, o sese kartais is bedos tinka, tik ji gerokai jaunesne, tai ne visada ir randam bendra kalba. Siaip lankom yamaha, bet siuo metu atostogos nuo pamokeliu, tai menesi laiko nebus.. Iseit i parduotuve vienai irgi nelabai gaunasi, ned vyras arba dirba arba krapstinejasi, tai prie masinos, tai vel kur.. Tiesa pasakius pradejau noreti dirbti..

9. saulės spindulėlis 1 m. 10 mėn.
    Išdykėlė 10 m. 8 mėn.

2018.01.19 20:49 (prieš 1 m.)

linutethefirst parašė:
    Man tai jau senai stogas nusokes, serga ir serga ir serga namuose amzinas burdakas, triemetis tai vadinu absoliutus blogis trys, i…

Jus tai isvis, trys vaikai. Gyvenimas verda ? tik va tos ligos vis kisa koja jums. O kas del vyro, tai kita savaitgali jus iseikit. Sakykit irgi seniai planavot su draugem islekti ?

Emutea parašė:
    Va va bendravimo man irgi ziauriai trūksta, mes praeitais metais issikelem i kita miesta, tai cia nei draugų, nieko, tik vyro broliai ir sese, bet broliai nu ka su …

Vat ir as noreciau pusdieniui iseiti i darba ? susisukuoti, pasidazyti, apsirengti ne vien tik tai kas patogu ? r
    Tik neturiu as darbo ? bet mastau rudeni ieskotis kazko puse etato, maziuka gal pusdieniui i privatu darzeli isleisti. Ir man dzin, kad visa atlyginima atiduosiu darzeliui. Bet as noriu gyventi. O tas uzsisedejimas nieko gero, veliau ipranti ir dar sunkiau uzpakali pajudinti ir iseiti i zmones.

2
  10. 2018.01.19 20:58 (prieš 1 m.)

uogyytė parašė:
    Oo tai cia pas jus dar valge! ? nu geras zalia svoguna ?? ydomu skanu buvo ? maniskis siandien valge tik mp ir vel mp ? tokiais atvejais dziaugiuosi kad pati maitin…

O nebus jums sumazejas zandikaulio raumenu tonusas todel nevalgo ir aisku nekramto?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.