2017 m. Kovo mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.03.27)

1. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 22:13 (prieš 1 m.)

Komzale parašė:
    Man buvo tokia stadija, pries koki menesi, gal daugiau..kazkaip praejo, o gsl zuvu tauku vit padejo ? dabar uzsirasiau i pilatesa, tai jau dvi trefkes buvau.. viska…

Man vis nepraeina. Vis negerai. Pries kelias dienas grizo menesines. Galvojau, kad hormonai siaute. Bet dar nepraeina, tai nemanau, kad jie...
    Jusu mama teisi, tikrai reikia dziaugtis vaiku, gyventi cia ir dabar, maziau skustis. Del to ant saves labai pikta, kad negaliu TIESIOG DZIAUGTIS!

2. Azuolas 4 m. 10 mėn.
    Liepa 11 m.

2018.01.19 22:14 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    O siaubeli laikykites. Mano stogas jau seniai kazkur nuvaziaves visai butu. As svajoju kartais apie didele seima, bet tada save pagaunu ir pagalvoju, kad da…

Nu as tai buvau tokia, kuri save mylėjau ir pasipuošti megdavau, ir i kirpykla nueiti, manikiūras, pedikiūras draugių būrys, o dabar viskas, tai tik ypatingomis progomis ir finansų tam nėra ir laiko. Man tai sunku, nes as nesu ta tokia kur būna baisiai paciuoze dėl vaikų zodziu, man reik arba tarnaites arba aukles nes kai nuolat serga, tai namai išvis užleisti, išeiti neturiu niekur kada, ai kaip ta nusivylus namų šeimininkė man tai dabar vienas vaikas atrodo prabanga ir kaifas o trys, tai iššūkis motinystei

3. Azuolas 4 m. 10 mėn.
    Liepa 11 m.

2018.01.19 22:15 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    Man vis nepraeina. Vis negerai. Pries kelias dienas grizo menesines. Galvojau, kad hormonai siaute. Bet dar nepraeina, tai nemanau, kad jie...

Cha, as irgi

4. 2018.01.19 22:16 (prieš 1 m.)

Komzale parašė:
    O nebus jums sumazejas zandikaulio raumenu tonusas todel nevalgo ir aisku nekramto?

Kas kas ? ? pirma karta toki dalyka girdziu. Ne ne siaip valgo jis ir kramto labai graziai, tiesiog siandien jam nevalgiadienis ? paskui vakare nusileidom y apacia pas senelius tai valge biski bulviu su kepintu svogunu ir patroskintu. Turbut mamos paruostas maistas neskanus ??

5. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 22:17 (prieš 1 m.)

Urtell parašė:
    ziuriu cia visos panasiai jauciasi nors as savaitgali galeciau ir mamai pora val palikti, bet kazkaip nzn.. kolkas as visa esu atsidavus motinystei, bet kartais n…

As nesitikejau, kad tiek daug taip jauciasi! Matyt ne veltui visos forume ir sedi
    As irgi nenoriu savo vaiko palikineti, kad pati ka nors nuveikciau. Man jis netrukdo. Priesingai, gera kartu. Tik keturios sienos, rutina daro savo. Viskas pasidaro labai nemiela.

1
  6. 2018.01.19 22:19 (prieš 1 m.)

0114 parašė:
    O siaubeli laikykites. Mano stogas jau seniai kazkur nuvaziaves visai butu. As svajoju kartais apie didele seima, bet tada save pagaunu ir pagalvoju, kad da…

Aš tai manau tiesiog prie visko priprantama kai gimsta pirmas vaikas, viskas nauja, gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom, bet pamažu išmoksti gyventi trise, įsivažiuoji.. kai gimsta antras, jau nebebūna to šoko, plius minus žinai, ko tikėtis. Įsivaizduoju, jog panašiai būtų ir su trečiu, ketvirtu...
    aišku, ligos žiauriai išmuša iš vėžių...bet kai vaikai sveiki, linksmi sau žaidžia, ar kokių “perliukų” pabarsto, bėdos pasimiršta ir namuose nebūna liūdna na aš čia iš savo varpinės šneku..
    P.s. Aš taip pat iš lazdynų

1
  7. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 22:20 (prieš 1 m.)

elze1 parašė:
    Vat man irgi truksta tevu, seses. Gyvenciau salia irgi lekciau pas mama pietuku, kavytes. Su sese plepetume. Oj net sirdele suspaude. Truksta man mamos salia kar…

Iki tol, kol gime sunus, kazkaip nesureiksmindavau to, kad tevai kitam mieste gyvena, bet db noretusi ju arciau.

8. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 22:24 (prieš 1 m.)

linutethefirst parašė:
    Nu as tai buvau tokia, kuri save mylėjau ir pasipuošti megdavau, ir i kirpykla nueiti, manikiūras, pedikiūras draugių būrys, o dabar viskas, tai tik ypatingo…

Nu va. As irgi tarsi noriu seimos didesnes, bet irgi nemegstu buti apsikuitus nei buityje, nei pati. Patika graziai atrodyti, procedurintis, daug laiko skirti sau, skaitymui ir pan.
    Megstu tvarka namuose. Tai man irgi manau reiktu namu seimininkes, kuri rupintusi visa buitim

9. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 22:26 (prieš 1 m.)

ingucia parašė:
    Aš tai manau tiesiog prie visko priprantama kai gimsta pirmas vaikas, viskas nauja, gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom, bet pamažu išmoksti gyventi trise, įsivaž…

as prie greitosios pagalbos ligonines. O jus?

10. Stebuklelis 2 m. 3 mėn.

2018.01.19 22:30 (prieš 1 m.)

uogyytė parašė:
    Kas kas ? ? pirma karta toki dalyka girdziu. Ne ne siaip valgo jis ir kramto labai graziai, tiesiog siandien jam nevalgiadienis ? paskui vakare nusileidom y apacia …

Maniskis visa diena blogai valge. Vakare grizom is baseino, tai suvalge mano virta darzoviene ir po to dar visa stiklaini (220g) Hipp tyreles su kalakutiena gal pirktines skaniau nei mano nors nesigiriant, man atrodo, kad as skaniau gaminu bet is kitos puses, tai nesuprasi tu vaiku. Mano vaikis del zuvies tauku laizosi, dreba, o kai neveduodu - verkia

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.