2017 m. Kovo mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.03.27)

1. m.e.s
    2018.03.22 18:02 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.22 18:02 (prieš 4 mėn.)

Mimm parašė:
    Aš gal pabūsiu nepopuliari, bet dantų klausimas man yra labai svarbus, nes pati odontologė esu. Tai valau dantukus sąžiningai nuo pat pirmo dantuko, tėtis palaiko r…

Bet ar neįvarysim vaikui dar didesnės dantų valymosi baimės, kai tai darysim per prievartą...? Mūsų atveju, tai ji neverkia, o net klykia. Tai reikėtų tiesiog pasiguldyt, laikyt rankas, kojas, galvą ir dar kažkokiu būdu per prievartą pražiodyti... man tikrai kraupokai visa tai atrodo ir tikrai ranka nekyla taip daryt... Juo labiau, kad mes ligoninėse nemažai laiko praleidę, tai gali būti, kad tai jai primena tuos kateterių į šlapimo pūslę ar venas vedimus, nes irgi viskas gi buvo daroma per prievartą vaiko sveikata rūpi, bet psichologiškai traumuot irgi nesinorėtų...

2
  2. Mimm
    2018.03.22 18:30 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.22 18:30 (prieš 4 mėn.)

kukulis_ parašė:
    Aš tada noriu paklausti dėl dantų siūlo. Prieš kokius 4mėn (seniai, dėl to šaltinio neatrasiu) esu skaičius, kad Amerikoje dabar gūžčioja odontologai pečiais ir neb…

Iš esmės taip, siūlas nėra geriausia priemonė tarpdančiams valyti. Bet aš laikausi tos nuomonės, kad siūlas yra geriau negu nieko..
    Pakenkti galima per stipriai įvedant į tarpdantį. Realiai, siūlą gal truputį vėliau rekomenduoja vaikams, bet aš valau priekinius dantukus, nes jie pas maniškę susigrūdę šiek tiek. O mažylės dideli tarpeliai tarp dantų, tai jokio siūlo nenaudoju. Geriausia priemonė išvalyti tarpdantį yra individualiai kiekvienam tarpdančiui parinktas tarpdančio šepetėlis, yra dabar pirkt tokių mažučių vaistinėse. Bet turi parinkti higienistas arba odontologas.

3. Mimm
    2018.03.22 18:45 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.22 18:45 (prieš 4 mėn.)

Kote parašė:
    O kur siu sepeteliu galima isigyti?
    Mano sunui pirmieji dantukai sugedo dar nesulaukus vieneriu, pradejo ruduoti iskar…

Reikia paieškoti, yra internete Solo sertifikuotų klinikų sąrašas, tai jose galima įsigyti.

m.e.s parašė:
    Bet ar neįvarysim vaikui dar didesnės dantų valymosi baimės, kai tai darysim per prievartą...? Mūsų atveju, tai ji neverkia, o net klykia. Tai reikėtų tiesiog pasig…

Kadangi vaikas patyręs daug intervencijų, todėl jam yra sunkiau. Tada belieka ieškoti kūrybinių būdų.. su dainom, šokiais, telefonais, žaidimais.
    Mano abi dukros buvo laikas kai verkė valantis dantis, aišku ne tragiškai, bet dėl paties laisvės suvaržymo, bet pamačiusios, kad kitaip nebus, tiesiog susitaikė su tuo. Dabar su vyresnėle jau skaitom knygutes apie tai, kalbam ir tt. Tai jos jau nebereikia ragint valytis dantukų. Nors apie metukus buvo irgi krizė, nenorėjo ir priešinosi. Tiesiog visada laikė tėtis rankas, o aš pasisodinusi ant kelių ir šiek tiek prilaikydama galvą valiau dantis. Mano praktikoj nebuvo nė vieno žmogaus, turinčio dantų valymo baimę, bet bijančių odontologų - begalės.
    Dėl to is sakiau, kad būsiu nepopuliari su tuo savo pareiškimu, nors pati esu už prieraišumą ir pagarbą vaikui. Bet dėl dantų elgiuosi despotiškai, tikrai. Vėlgi, nemanau, kad pakenkiau savo vaikams. Šitą vieną savo minusą bandau kompensuot kitais dalykais.

4. m.e.s
    2018.03.22 19:01 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.22 19:01 (prieš 4 mėn.)

Mimm parašė:
    Reikia paieškoti, yra internete Solo sertifikuotų klinikų sąrašas, tai jose galima įsigyti.

Na taip, reikia atrasti kažkokį būdą, bet kol kas tikrai nesiseka... dar ir tas dantų dygimo skausmas turbūt nepalengvina situacijos

5. kukulis_
    2018.03.22 19:33 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.22 19:33 (prieš 4 mėn.)

Mimm parašė:
    Iš esmės taip, siūlas nėra geriausia priemonė tarpdančiams valyti. Bet aš laikausi tos nuomonės, kad siūlas yra geriau negu nieko..

Ačiū už atsakymą ;)

6. Komzale
    2018.03.22 19:38 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.22 19:38 (prieš 4 mėn.)

Mimm parašė:
    Naktinis maitinimas iš buteliuko ir prieš miegą kenkia. Tada reikėtų bandyt pienuką išgerti prieš valantis dantis, keisti patį užmigimo būdą, o naktį pieno nebegert…

Mes issivalom ir tada pavalgom ir uzmiegam..reikes kazka keisti

7. 0114
    2018.03.22 21:09 (prieš 4 mėn.)

Stebuklelis 1 m. 4 mėn.

2018.03.22 21:09 (prieš 4 mėn.)

Mimm parašė:
    Aš gal pabūsiu nepopuliari, bet dantų klausimas man yra labai svarbus, nes pati odontologė esu. Tai valau dantukus sąžiningai nuo pat pirmo dantuko, tėtis palaiko r…

Mimm, o ar normalu, kad melyniu sultys labai "isigeria" i dantukus? Visa diena laikosi. Net ir isvalius dantukus po to, kai ju pavalgo. Man asmeniskai nesilaiko taip ilgai, todel sunerimau. ar cia pieniniu dantuku ypatybe, t.y. norma?

8. barskute
    2018.03.22 21:16 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.22 21:16 (prieš 4 mėn.)

Kote Kote parašė:
    Aciu! Ta proga pasirodysim

Su gimtadieniu? kokia graZuole, nu kapses berniukams asareles kai uzaugs??

9. Kote
    2018.03.23 06:48 (prieš 4 mėn.)

Aras 6 m.

2018.03.23 06:48 (prieš 4 mėn.)

Emutea parašė:
    Kokia jau didele Sveikinimai!!!

barskute parašė:
    Su gimtadieniu? kokia graZuole, nu kapses berniukams asareles kai uzaugs??

Aciu labai! Vyras gales gainioti kavalierius

10. elze1
    2018.03.23 08:13 (prieš 4 mėn.)

saulės spindulėlis 1 m. 3 mėn.
    Išdykėlė 10 m. 1 mėn.

2018.03.23 08:13 (prieš 4 mėn.)

Kote, su gimtadieniu mazaja princese ??

Mamos, gavote 1 metu skiepa? Kai reagavo vaikuciai? Vel du kartus skiepina?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.