2017 m. Kovo mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Pavardaite
    2017.11.18 23:22 (prieš 3 sav.)
    2017.11.18 23:22 (prieš 3 sav.)

Mamytes, ka duodat maziukam kai viduriukai uzkieteja?

2. User has not uploaded an avatar
    2017.11.18 23:28 (prieš 3 sav.)
    2017.11.18 23:28 (prieš 3 sav.)

Pavardaite parašė:
    Mamytes, ka duodat maziukam kai viduriukai uzkieteja?

Avižų kose Verdu ir nuplikinus dziovintu slyvų dar paverdu toi kosei lb gerai suveike.ir kukurūzai su burnočio sėklomis padeda.

1
  3. Paulina_89
    2017.11.19 00:29 (prieš 3 sav.)
    2017.11.19 00:29 (prieš 3 sav.)

Jei kam aktualu dar columbija kombinezonu su nuolaida galit isigyt: penkisezonai.lt

4. 2017.11.19 01:02 (prieš 3 sav.)
    2017.11.19 01:02 (prieš 3 sav.)

Mimm parašė:
    Auga, protingėja, jau suvokia, kad soskė ir papas ne tas pats, o papą čiulpt šimtą kartų geriau

Blemba kada ta krize baigsis tada 🙈 man irgi viena nakti pora kart tik atsikele (tai. Uvo labai senai) 😀tai diena jauciaus persimiegojus 😀 db ba guliu lovoj ir su tokia baime,kad nepradetu rekt uz penkiu minuciu 🤦‍♀️

5. Olguciukas
    2017.11.19 08:00 (prieš 3 sav.)
    2017.11.19 08:00 (prieš 3 sav.)

Komzale parašė:
    Taip taip kai mm arteja taip ir buna..as dabar irgi lb mazai pritraukiu, nes tuoj mm turi buti..

Pas mane ir tas pats. B3t antru sulaukiau po 51 dienos, tai trecios nzn kada bus 🤔

6. Dianike
    2017.11.19 10:08 (prieš 3 sav.)
    2017.11.19 10:08 (prieš 3 sav.)

Paskutiniu metu mano maziuke tai tridiene turejo, tai del dantuku temperatura buvo. Tai jau daugiau kaip menuo miega su mumis, uzmygdyt galejau tik ant ranku. Bet su vyru susikaupem ir mergina vel miega lovytej, net perkeliau ir nepajuto.
    Ketvirtadienio vakara valanda pries miega pazaidem, tada pavalge mp ir perkeliau i lovyte. Ijungiau juros osima. Salia lovytes atsisedau, tai ziuredama i mane vis verksleno , bet tas verkslenimas buvo - ei mam bet 15 min ir uzmigo. Ismiegojo nuo 22 iki 3. Na tada pavalge uz abi paluzom pas mus lovoj. Na kita diena miegojo, palikau viena kambari, tai ir verkslenimai buvo juokingi, su saukia viena kart ir laukia gal atbegsiu paimt. Vakare ir greiciau uzmigo, tik nakti vel pas mane. Tai sia nakt susiemem ir mergina miegojo visa nakt savo lovoj. Du kartus pamaitinau. Pabudinejo , bet vel pazirze ir po keliu minuciu toliau parpe. Po paskutinio maitinimo nei garselio. Tikiuos niekas nepasikeis ir vel visi miegosim patogiai. As tik klausaus verkimo. Nes jei tik reikalaujantis tai igoruoju, bet jei jau rimtas - paimu ja.

7. daivadance
    2017.11.19 10:44 (prieš 3 sav.)

Ariela 13 m. 2 mėn.

2017.11.19 10:44 (prieš 3 sav.)

Dianike parašė:
    Paskutiniu metu mano maziuke tai tridiene turejo, tai del dantuku temperatura buvo. Tai jau daugiau kaip menuo miega su mumis, uzmygdyt galejau tik ant ranku. Bet s…

na jus labai stipri.....aisku vaikas pripras ir bus jam geriau savo lovyteje.......as tai einu i darba ir palieku vaika be problemu jis nepriprates prie manes....aisku kai grystu is darbo tai matydama jo sypsena apsiverkiu....kaip jis pasiilgsta/.....o va del nakties tai neatrandu dar visiems patogaus varianto.... prisiminiau kad tas naktis jam pamirsau duoti jo merliuka..tai dabar nakti i rankas duodu jo merliuka su juo pazaidzia..tai si naktis siek tiek normalesne....o ciultpuka spjauna....geria vandeni is buteliuko.ir finale vis tiek ysikimba i kruti.....man pirma dukra atsisake krutines 8 menesiu...nesuprantu dabar kaip man taip lengvai pavyko????? su antruoju jau baiminuosi jo sitos priklausomybes....bet prisiskaiciau dabar literaturos kad tas maitinimas krutim jeigu yra galimybe neapibreztas.... tai kaip mano vyras sako iki armijos gal ?

8. Paulina_89
    2017.11.19 10:46 (prieš 3 sav.)
    2017.11.19 10:46 (prieš 3 sav.)

I ta miegojimo tema atskirai, kartu ir t.t. Kaip tik diskutavau su keleta zmoniu apie tai neseniai. Tai pamenu is savo vaikystes kad man buvo labai sudetinga miegoti, kai tevai padare atskirtus kambarius man ir sesei nes miegodavom dviese pries tai. As puikiai atsimenu tai turbut jau netoli mokyklinio amziaus buvau. Ir pamenu kaip emociskai isgyvenau. Eidavau visada pas tevus i lova kol uzmigdavau ir pernesdavo. Tai va tokius maziukus kaip musu vaikai isvis labai puikiai suprantu kaip jiems buna sunku vieniems miegoti. Jei miega tai viskas ok. Bet zinau mamu, kurios nemiega mervinasi vien del to kad isitikinusios jog vaikas privalo savo lovoj miegoti. Vaikas irgi blaskosi rekia nemiega. O kartu lovoje zymiai ramiau miega. Tai norejau pasakyt tik kad mamos neapsisunkinkit sau ir vaikeliui miego 😊 o jau kaip ir kur miegot renkasi kiekviena seima skirtingai.

3
  9. zujkute
    2017.11.19 11:37 (prieš 3 sav.)
    2017.11.19 11:37 (prieš 3 sav.)

Paulina_89 parašė:
    I ta miegojimo tema atskirai, kartu ir t.t. Kaip tik diskutavau su keleta zmoniu apie tai neseniai. Tai pamenu is savo vaikystes kad man buvo labai sudetinga miegot…

Pirmą vaikutį migdeme lovyteje, bet jis ir pats kažkaip geriau vienas miegodavo nei kartu su mumis ,gal per šilta jam būdavo, paimdavome paryčiais tik. Db jam beveik 3m tai būna ryte ateina pas mus į lovą o va mažoji dar tik neseniai pradėjo miegoti dienos metu savo lovyteje, bet ir tai užmiega žyzdama o aš ją perkeliu tada ją ,o naktį kartu su manim, nes reikia papulio dažnai LB tai manau labai vargintu tas kėlimasis pirmyn atgal

1
  10. User has not uploaded an avatar
    2017.11.19 12:30 (prieš 3 sav.)
    2017.11.19 12:30 (prieš 3 sav.)

daivadance parašė:
    na jus labai stipri.....aisku vaikas pripras ir bus jam geriau savo lovyteje.......as tai einu i darba ir palieku vaika be problemu jis nepriprates prie manes....ai…

Kiek pamenu jūs AD irgi turit? Mano mergyte taip blaškosi zirzia nemiega kada alergija suaktyvejus ir labiausiai naktim nerami būna dieną dar kentet galima. O dėl maitinimo 'priklausomybes' vaikutis manau patc atsisakys iki armijos nezindysit nepergyvenkit😂juk dar mažas kudikelis reikia artumo saugumo jausmo,aš didžiąją ismaitinau du metus ir ji viena diena pasake- ne papa gerti fu neskanu ir viskas daugiau nezindo.

2
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras