2017 m. Kovo mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Paulina_89
    2017.11.24 00:36 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 00:36 (prieš 3 sav.)

Urtell parašė:
    oj mano mazule irgi visas jegas atima! va dar nemiega :)) o budavo laikai iki 8 jau liuli darydavo.. tikrai sunkiau jau dienom: maitinimai, namu ruosa, dar taip pa…

Mes va uzmigom db 12.30 tai jau sudetinga buna isbuti su juo. Kai miea nebegakiu nei namu tvarkyt nei valgyt daryt nes pasidare jautrus ir pabunda iskart. Kai pabudes iegi negaliu.. Tai zodziu valgom jau visa greiciausiai gaminama maista. Kai esam dviese tada vienas vaika ziuri kitas valgyt daro. Namai apversti aukstyn kojom 😁 man cia vis silpna beprotiskai vos ne iki alpimu, depresijos lenda ogi pasirodo, kad skydliauke normaliai nefukcionuoja ir dvigubai virsija normas rodikliai... Taigi nuo ryt i trasa vaistukai 😒

2. Olguciukas
    2017.11.24 01:42 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 01:42 (prieš 3 sav.)

Komzale parašė:
    Oj mes irgi visus pratimus ant kamuolio namuose kartodavom 😁

Ir kaip pasiteisino??? 🙄☺

3. Komzale
    2017.11.24 08:23 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 08:23 (prieš 3 sav.)

Olguciukas parašė:
    Ir kaip pasiteisino??? 🙄☺

Taip 🙂 lb riesdavo nugara, nenorejo sliauzti, izmankstinus nugaryte ir sustiprinus rankas 10 manks.+ darbas namie parodzius pora kartu pozicija keturiom pradejo namuose bandyti stotis keturiom ir lb greitai pradejo ropoti ir stotis tuo paciu. Dabar stoebiasi nes ahilas sutrumpejas tai irgi mankstinames ir plius baseinas 🙂

1
  4. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 08:48 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 08:48 (prieš 3 sav.)

Ir mano mažylę reikia mankštinti nes labai padidėjęs tonusas kojytėse. Buvom gavę 7 mankštas ir masažus, dabar vėl duoda visko po 10, tikiuosi kad padės. Nes jau šliaužia gerai, ropoti pradeda, bet dar ne visada lygsvarą išlaiko ir atsisėsti pačiai ne visada pavyksta, tikriausiai reikia ir man kamuolį pirkti ir mankštinti namuose

5. Komzale
    2017.11.24 09:48 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 09:48 (prieš 3 sav.)

Gutex parašė:
    Ir mano mažylę reikia mankštinti nes labai padidėjęs tonusas kojytėse. Buvom gavę 7 mankštas ir masažus, dabar vėl duoda visko po 10, tikiuosi kad padės. Nes jau š…

Gutex parašė:
    Ir mano mažylę reikia mankštinti nes labai padidėjęs tonusas kojytėse. Buvom gavę 7 mankštas ir masažus, dabar vėl duoda visko po 10, tikiuosi kad padės. Nes jau š…

Tai nugarytes raumenys silpni jei neislaiko..lb padeda ant kamuolio sokineti arba joti..nes musiske nekrenta atgal manau tas lb padejo..

6. kirute
    2017.11.24 10:01 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 10:01 (prieš 3 sav.)

Paulina_89 parašė:
    Mes va uzmigom db 12.30 tai jau sudetinga buna isbuti su juo. Kai miea nebegakiu nei namu tvarkyt nei valgyt daryt nes pasidare jautrus ir pabunda iskart. Kai pabud…

Man jau irgi kuris laikas sunku darosi... vyras daug dirba, as realiai visad viena, draugiu vaikai tai serga, tai musu nebuna, zodziu su mama pakalbam per telefona ir visas mano bendravimas... isejus is namu, vyro vieninteliai zodziai buna kada grisi as daug darbo turiu prie pc... nu ir ka vel viskas begom.. sian mazius nakti 4val atsikele ir iki 6.30 nemiegojo, o man kaip tycia taip bloga buvo, galvos skausmas toks, jog galvojau tuoj apsivemsiu.. negana to, buvau jau beveik uzmigdzius vaika ir man bam menesines kaip dave per kojas... teko vaika padet i lova, kad susitvarkyt, jis vel issibudino, verkia, deda galva, bet pradedu migdyt vel nemiega, rieciasi, cypia... zodziu vyrui anksti keltis reikejo, tai jis ant sofos miegojo. O sian atsikelusi 9val jauciuosi lyg apsinuodijusi buciau, akis skauda, galva svaigsta, viskas blogai... blioviau nakti ir dabar atrodo jau nebe daug truksta🤦🏻‍♀️

1
  7. Mimm
    2017.11.24 10:13 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 10:13 (prieš 3 sav.)

kirute parašė:
    Man jau irgi kuris laikas sunku darosi... vyras daug dirba, as realiai visad viena, draugiu vaikai tai serga, tai musu nebuna, zodziu su mama pakalbam per telefona …

Laikykitės.. viskas praeina. Su vaikais kiekvieną dieną būna vis kitaip, tai geriau, tai blogiau. Ar neturit kas galėtų atvažiuoti pabūti su vaiku, kol prastai jaučiasi? Aš visada mamos prašydavau atvažiuoti, kad bent kelias valandas galėčiau pagulėt lovoj kai sergu..

8. kirute
    2017.11.24 10:15 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 10:15 (prieš 3 sav.)

Mimm parašė:
    Laikykitės.. viskas praeina. Su vaikais kiekvieną dieną būna vis kitaip, tai geriau, tai blogiau. Ar neturit kas galėtų atvažiuoti pabūti su vaiku, kol prastai jauč…

Mama pati dabar kaip tycia prastai jauciasi, tai net nenoriu uzsiminti apie savo busena, nes zinau, kad ji prades pergyventi.. kaip nors tyliai gal susitvarkysiu su viskuo
    Dar vyras nepatenkintas, nes siuo metu nebenoriu nei myletis, nei kad is vis liestusi prie manes.. tai zodziu visi nelaimingi namie

1
  9. Mimm
    2017.11.24 10:23 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 10:23 (prieš 3 sav.)

kirute parašė:
    Mama pati dabar kaip tycia prastai jauciasi, tai net nenoriu uzsiminti apie savo busena, nes zinau, kad ji prades pergyventi.. kaip nors tyliai gal susitvarkysiu su…

Pasikalbėkit su vyru apie savo savijautą ir kodėl taip jaučiatės, kodėl pavargus esat. Buvimas non stop su vaiku iš tiesų vargina labai.. prašykit, kad jus kasdien bent valandai išleistų kad ir pasivaikščiot arba išeit iš namų. Man tas padėdavo, aš eidavau šunį vedžioti. Vyrai viską kitaip suvokia, arba kartais ir visai nesuvokia, kas yra tas buvimas su vaiku visą dieną. O kokia draugė nenorėtų užsukt su vaikučiu pabūti?
    Puikiai žinau tą jausmą, nes mums su vyru buvo irgi krizė po pirmo vaiko gimimo. Viskas pasikeitė, nuolatinis nuovargis, pykčiai.. pati buvau labai irzli ir priekabi, nors vyras ir stengdavosi kuo labiau padėti. Bet man vis negana buvo.. mums tik kalbėjimasis padėjo. Ir dar - būtinai ir vyras turi skirti vaikui laiko, dėmesio, kurti ryšį su vaiku. Auginat jūs abu, ne tik jūs viena. Vaikas jau didesnis, valgo košes, puikiai galima palikti ir ilgesniam laikui - tarkim pusdieniui su vyru. Kol jie nepabūna ilgiau su vaiku, tol nesuvokia ką tai reiškia. O, kad anksti keltis vyrui tai dzin, nes jums irgi anksti keltis ir plius dar naktį nemiegot!

2
  10. Paulina_89
    2017.11.24 10:52 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 10:52 (prieš 3 sav.)

kirute parašė:
    Man jau irgi kuris laikas sunku darosi... vyras daug dirba, as realiai visad viena, draugiu vaikai tai serga, tai musu nebuna, zodziu su mama pakalbam per telefona …

Laikykites ir bukit stipri! Man zinokit dvi savaites buvo visiskai krizinis laikotarpis. Pas mus namie buvo taip kad su vyru susisneket neimanoma. Prakalbint irgi. Prie visko kabinejosi, viskas negerai.. As sukau mintis depresines visokias. Tada mintys kad reikia sypsostis vaikui negerai tada vel verkt norisi. Palikt kam vaiko nera. Kas padetu irgi. Bet jis ir taip pas mane pgr pieninis tai kad ir butu max pora val. Isvaziavau beveik savaitei i gimtine. Ten pabuvau aplankiau giminiu. Nors namie ir viena tvarkiausi bet tikrai atsigavau! Nes vienai paprasciau planuotis, nks neismusa is veziu, nks nepriekaistauja ir t.t. bet.. Pamaciau kad vaikas be tecio labiau stresavo. Kai grizom namo iskart atsigavo. Tai va tas rysys vaiko ir tecio labai svarbus. Matau kad dziaugiasi kai su teciu zaidzia, duksta gauna demesio. Tai va po truputi bandau atsitiesti. Beje vkr irgi isejau su vaikeliu vakare ir parduotuveje vos nenualpau.. Rankos kojos dreba jauciu kad silpna temsta akyse o as su nesiokle.. Tsi gerai kad spejau atsigerti ir grizau kazkaip namo. Bet irgi apsinuodijau.. Nieko keisto nes pries tai uzejo saldumynu manija...o mano skrandis jautrus.

1
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras