2017 m. Kovo mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2019.03.20 16:07 (prieš 4 mėn.)

uogyytė parašė:
    Visiskai jus suprantu 😉 juk ir jus esate zmogus, normalu man irgi truksta kantrybe ir buna pakeltu tonu paaiskinu kai jau nebegaliu 😄 o seip tai ikvepiu tris kartus…

kazkaip net ramiau pasidare 😊 taip, po darzelio visas laikas buna jai.. darom, veikiam, ka jinai nori ☺️ nuolat kartoju, kaip ja myliu, kaip jos pasiilgstu!! tik va paskutiniu metu jauciu, kad nemoku susikalbeti, nuraminti, gal tos kantrybes truksta.. mes nuo laprikcio pradejom ;) siaip darzelis jai labaaai patinka, visad noriai eina, aukletojos puikios, zodziu labai esam patenkintos

2. 2019.03.20 18:35 (prieš 4 mėn.)

Urtell parašė:
    kazkaip net ramiau pasidare 😊 taip, po darzelio visas laikas buna jai.. darom, veikiam, ka jinai nori ☺️ nuolat kartoju, kaip ja myliu, kaip jos pasiilgstu!! tik va…

Musu vyrutis menesi laiko lanko darzeli dar tik.. tai va snd nulekiau pasimti, sedejo ant sofos zaide pamate mane pradejo urgzti ir tampyti savo maike nu aukletoja paeme atnese pas mane , iskart nurimo, parlekem namo buvau nupirkus varskes, paprase atidaryti atidariau ir kazkas nepatiko ( kadangi nesneka tai net nesusigaudziau kas nepatiko ) ir prasidejo rekimas ant ranku neina stovi tampo sau maikute, kumscius suspaudes ziuri y akis ir reke, jai bandau paglostyti veida iskart per ta vieta sau trenke ( taip teses panasiai 15-20 min ) o as visa laika arba tylejau ir ziurejau y ji arba aiskinau kad mes visi dirbam , kad tete eina y darbeli , kad as dirbu kad jis didelis ir eina jau y darzeli, kad as jo pasilgstu nu zd tokius dalykus vis kartojau kartojau.. ant galo atejo ant ranku tada nesiojau apie 20 min is vieno kambario y kita jis tiesiog sedejo man ant sono ir viskas. Tada nulipo nuo manes ir nuleke zaisti, pasisupe ant arklio padeliojo yrankius savo medinius atejo apsikabino mane ( aisku per ta laika as posmeli nuverkiau 🙈🙄, cia turbut man hormonai kalti ) ir db linksmas vaikas , gryzo vyras laksto zaidzia, pavalge.
    Tai ysivaizduojat kiek jam emociju per diena buvo darzelyje ir kiek man reikia istverti kad ramiai ji isklausyciau.. zodziu ne pas viena jus taip buna.. o aukletoju kai paklausiu kaip sekesi darzelyje sako puikiai ramus geras vaikas. Tai va o jis viska man namie islieja..

3. 2019.03.20 19:49 (prieš 4 mėn.)

uogyytė parašė:
    Musu vyrutis menesi laiko lanko darzeli dar tik.. tai va snd nulekiau pasimti, sedejo ant sofos zaide pamate mane pradejo urgzti ir tampyti savo maike nu aukletoja …

supratau, pas mus panasiai, aisku ne kasdien ;) jums isivaizduoju visai emocijos ima virsu, stiprybes 🌸 manoji bsisiai padukus ir namie ir darzeli tik darzeli ja aukletojos suvaldo, nes ko klauso man siaip patinka, kad ji tokia na ne mamyciuke, jos nepastumsi ir zaislo nepaimsi ji pastovi uz save ji visad nori but demesio centre nu zodziu vyro charakteris as ramesne..

4. 2019.03.20 22:31 (prieš 4 mėn.)

Urtell parašė:
    supratau, pas mus panasiai, aisku ne kasdien ;) jums isivaizduoju visai emocijos ima virsu, stiprybes 🌸 manoji bsisiai padukus ir namie ir darzeli tik darzeli ja…

Nu bet ir gerai saunuole maniskis tai toks ramiakas, noretusi kad butu drasesnis.. na tikiuosi kad pripras ir viskas bus gerai

5. 2019.03.21 09:03 (prieš 4 mėn.)

uogyytė parašė:
    Nu bet ir gerai saunuole maniskis tai toks ramiakas, noretusi kad butu drasesnis.. na tikiuosi kad pripras ir viskas bus gerai

Dar nesenai lankote, tikrai isivaziuos 😊🌸

1
  6. 2019.03.21 17:51 (prieš 4 mėn.)

Urtell parašė:
    sveiki kovinukai 🌸 kaip kovojat su zirzaliukais? manoji labai su charakteriuku... tik kas ne taip puola i isterija, islepinta... darzeli geras,paklusnus vaikas, o s…

Mums darzelyje sake, kad toks elgesys - geras vaikas darzelyje, namie nesukalbamas - gali buti vienas nepasibaigusios adaptacijos darzelyje pozymiu tokiomis ivairiomis netradicinemis formomis gali trukti ir iki pusmecio, ir ilgiau. Viska jus gerai darote

7. 2019.03.21 21:23 (prieš 4 mėn.)

cacaolv parašė:
    Mums darzelyje sake, kad toks elgesys - geras vaikas darzelyje, namie nesukalbamas - gali buti vienas nepasibaigusios adaptacijos darzelyje pozymiu tokiomis ivai…

ilgokai 😬😅 na taip, darzelis manau inese vaikui daug naujoviu gyvenime... bet is kitos puses, siuo nauju tarpsniu mes dziaugiames.. daug vaikas visko jau ismoko, atrodo tobuleja su kiekviena diena.. o svarbiausia, kad patinka, ryte nespeju batu numaut, o ji jau grupej 😊 tik va padaugejo oziuku su kuriais nzn kaip kovot, bet gal ir be darzelio ju butu daugeja, sunku pasakyti, bet aciu, jauciuosi geriau

8. 2019.03.21 22:39 (prieš 4 mėn.)

Urtell parašė:
    ilgokai 😬😅 na taip, darzelis manau inese vaikui daug naujoviu gyvenime... bet is kitos puses, siuo nauju tarpsniu mes dziaugiames.. daug vaikas visko jau ismoko, at…

Siaip manau cia gali buti ir 2m krize..nes mums taip buvo, prasidejo dar pries gimtadieni..visiska psihoze, buvo sunku tiek man tiek teciui..lb pavargom nuo jos ciut kas i asaras ir rekimus, bet taip isijausdavo kad atrodo jog ja kas skriaudzia..zodziu, su vaiku susikalbeti ir susitarti neimanoma budavo..beg jau nurimo viskas mums, stiprybes ir jums 🌷

9. 2019.03.22 13:44 (prieš 3 mėn.)

Komzale parašė:
    Siaip manau cia gali buti ir 2m krize..nes mums taip buvo, prasidejo dar pries gimtadieni..visiska psihoze, buvo sunku tiek man tiek teciui..lb pavargom nuo jos ciu…

pas mus panasiai 😊 na manau viskas susitvarkys aciu! 😘

10. 2019.04.06 11:33 (prieš 3 mėn.)

Labas mamytes. Sakykit ar visu vaikuciai bega renktis kai pasakot kad einam i lauka? Pas mus kazkokia tragedija. Nebezinau neibka galvot:((((kai iseinam viskas gerai. Bet kol iseinam tai kazkokia tragedija...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras